Ünlülerin eşya depolama şirketi İstanbul ünlülerin depolama firması olarak kiralık depo hizmeti veriyoruz. En çok tercih edilen ünlülerin nakliyat depolama şirketi olarak 7/24 güvenlik personeli, güvenlik kameraları olan güvenli depolama alanımızda eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

Ünlülerin Eşya Depolama Şirketi

Ünlülerin taşınma, tatil ve katıldıkları uzun süreli organizasyonlarda değerli eşyalarını depolama hizmeti sunuyoruz. Ünlülerin eşya depolama şirketi olarak ünlülerin hareketli hayatlarında akıllarında bir soru işareti bırakmadan değerli eşyalarını en iyi şekilde koruyoruz ve depoluyoruz. Profesyonel ekibimiz, güvenli koruma sunan depolarımızla ünlülere başarılı bir depolama hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. İstanbul Eşya Depolama bu tecrübeye sahip bir şirkettir. Ünlüler, sanatçılar işlerini yaparken sürekli seyahat etmek durumundadırlar. Uzun süreli yolculuklarda, evlerinizdeki değerli ve hassas eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza ve koruma altına almaktan memnuniyet duymaktayız.

Ünlülerin eşya depolama şirketi İstanbul ünlülerin depolama firması
Ünlülerin eşya depolama şirketi İstanbul ünlülerin depolama firması

Ünlülerin Eşya Depolama Süreci

İstanbul eşya depolama firması olarak profesyonel ekibimiz ile depolama hizmetini sunmaktayız. Eşya depolama süreci ihtiyacınıza uygun olarak planlanır. Eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından taşınırken hasar almaması adına en iyi şekilde hazır hale getirilir. Taşıma işlemi alanında deneyimli ekibimiz tarafından sağlanır. İstanbul eşya depolama olarak eşyalarınızın güvencesini sigorta ile siz değerli ünlü müşterilerimize sağlamaktayız. Profesyonel taşıma araçları ile eşyalarınız İstanbul eşya depolama alanımıza en iyi şekilde taşınır. Eşyaların kapladığı alana göre en iyi Ünlülerin eşya depolama şirketi depolama alanı tespit edilir, eşyaların depoda kalacağı süre ve planlaması siz değerli müşterilerimiz ile beraber yapılır. Esnek Depolama süreleri ve kolay erişim ile en uygun fiyatlarla ünlü eşya depolama hizmetini sunmaktayız.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

  Ünlülerin Depolama Firması Olarak Hizmet Sunduklarımız

  Ünlülerin eşya depolama şirketi olarak depolama hizmeti verdiğimiz ünlü kişilerin sektörel faaliyet alanına göre referanslarımızdan oluşan listeyi sizler için aşağıya bırakıyoruz. Sizler de ünlü, iş adamı ve diğer değerli insanlar gibi İstanbul Eşya Depolama markamızı tercih ediniz.

  • Siyasetçiler
  • Devlet adamları
  • Bürokratlar
  • Sinema Filmi Sanatçıları
  • Dizi Oyuncuları
  • Tiyatro Oyuncuları
  • Fenomenler
  • Gazeteciler
  • Köşe Yazarları
  • Yazarlar
  • Şairler
  • Ünlü ve Tanınmış Kişiler
  • Profesörler
  • Doçentler

  Ünlülerin Eşyaları İçin Özel Depolama Hizmetleri

  İstanbul Ünlülerin eşya depolama şirketi olarak İstanbul başta olmak üzere bir çok ünlüye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Ünlülerin uzun konser takvimi, turne seyahati, uzun film çekimleri, yurtdışı tatilleri ve yaz tatillerinde değerli eşyalarını özel depolama alanlarımıza istedikleri sürede teslim etmek üzere depolayıp korumaktayız. Bu özel depolama alanlarımız 7/24 güvenlik personellerimiz tarafından korunmakta ve izlenmektedir.

  İstanbul’un en çok tercih edilen lider ünlülerin eşya depolama şirketi olarak İstanbul’da yaşayan ünlü, sanatçı, müzisyen, yönetmen ve oyunculara ünlü eşya depolama hizmetini büyük bir özenle sunmaktayız. İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya ve tüm Türkiye genelinde ünlülere eşya depolama hizmeti sunmaktayız.

  Türkiye’de Sadece İstanbul Eşya Depolama Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalıyor

  Sigortalı Eşya Depolama Sözleşmesi İle Eşyalarınızı Tüm Risklere Karşı Sigortalı Depolayın.

  Ünlülerin Tercihi: Neden İstanbul Eşya Depolama?

  • İstanbul eşya depolama ünlülere bu hizmeti sunma deneyimine sahiptir.
  • Eşyaların taşınma sürecinde sigorta hizmeti sunmaktayız.
  • Eşya depolama ve taşıma işlemini en profesyonel araçlar ile sağlamaktayız.
  • Depolama alanlarımız 7/24 güvenlik görevlileri tarafından korunmaktadır.
  • Depolama alanlarımızda ısı ve nem kontrolleri yapılmaktadır.
  • Depolama alanlarına hızlı ve kolay erişim sunmaktayız.
  • Esnek depolama ve depolama planlaması ile çözümler sunmaktayız.
  Ünlülerin depo kiralama firması İstanbul ünlülerin tercih ettiği depo
  Ünlülerin depo kiralama firması İstanbul ünlülerin tercih ettiği depo

  İstanbul’da En Çok Tercih Edilen Ünlülerin Depolama Firması

  İstanbul ünlülerin eşya depolama şirketi olarak, ünlü isimlerin güvendiği tercih ettiği eşya depolama şirketiyiz. Güvenilir, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile ünlü müşterilerimizin değerli eşyalarını en iyi şekilde koruma altına almayı taahhüt ediyoruz. Eşya depolama şirketi olarak ünlü müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ünlülerin tercihi: İstanbul Eşya Depolama. Eşya depolama hizmetini almak ve ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  ✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
  ✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
  ✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
  ✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
  ✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

  Ünlü Eşya Depolama Aşamaları:

  Şirketimiz siz değerli müşterilerimiz ile iletişime geçtikten sonra hızlı bir şekilde taşıma ve depolama hizmeti için harekete geçer. İstanbul’da en çok tercih edilen ünlülerin eşya depolama şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

  1. Alanında profesyonel ekibimiz taşınıp depolanacak eşyaların ön hazırlığını yapar. Böylece eşya depolama ücreti ve depolama alanı için ihtiyaç duyulan alanın büyüklüğü belirlenir.
  2. Sigorta ile depolama alanlarımızda muhafaza edilecek eşyalarınızın güvenliği tarafımızca yapılan sigorta ile sağlanmış olur. Depolama alanımız yüksek güvenliklidir. Bunun yanında eşyaların güvenliğini sağlıyoruz ve sigorta işlemini sağlıyoruz.
  3. Eşyaların paketlenmesi aşaması ile ekiplerimiz ihtiyaç duyulan taşıma malzemelerini kullanmaktadır. Kırılabilir ve hassas eşyaların paketlenmesinde yüksek koruma sunan ambalajlar kullanmaktayız. Eşyaların kolilenmesi işleminde numaralandırma yöntemi kullanılmaktadır, böylece hangi eşyanızın hangi kolide olduğunu hızlı bir şekilde tespit edip bulabileceksiniz.
  4. Taşıma işleminde son model profesyonel taşıma araçları kullanmaktayız. Yüksek katta olan dairelerin taşıma işleminde asansör taşıma aracımızı kullanmaktayız. Taşıma yapılan araçlar depolanacak eşyalarınızın kapasitesine göre belirlenmektedir.
  5. Eşya depolama hizmetinin devamı olan aşama, eşyalarınız için özel olarak belirlenmiş depolama alanlarına yerleştirilmesidir. Deneyimli ekibimiz depolama alanlarını oldukça özenle hazırlar. Sıcaklık ve nem kontrolü ile eşyalarınızın zarar görmesi engellenir. Hava alan ve iyi ışıklandırılmış akıllı depolama alanlarımız ile odanın güvenliği 7/24 sağlanmaktadır.
  6. Hızlı erişim ile eşyalarınıza oldukça hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Numaralandırılan eşya listesi ile ihtiyaç duyduğunuz eşyanızı oldukça hızlı bir şekilde tarafınıza sunmaktayız.

  Ünlü Eşya Depolama Ücretleri

  Ünlü eşya depolama hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize uygun fırsatlar sunmaktayız. Haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere farklı paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Ön planlama ve erken planlama ile ücretlerinde indirim sağlamaktayız. Eşya depolama ücretlendirmesi eşyaların depolarımızda kalacağı süre ve depomuzda kapladığı alan göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. Ön bilgilendirme ve indirimlerden yararlanmak için lütfen İstanbul ünlülerin eşya depolama şirketi firmamız ile iletişime geçiniz.

  Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
  Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
  Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
  1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
  1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
  2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
  3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
  4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

  Ünlü Eşya Depolama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular:

  Eşya depolama alanları kişiye özel midir?

  Evet, eşyalarınız size özel alanlarda depolanır ve saklanır. Kişiye özel oda sistemli ve kilitli odalara sadece siz girersiniz. Ve sadece sizin eşyalarınız için özel olarak bu alan ayrılır.

  Eşya depolama işleminde sigorta yapılıyor mu?

  Eşya depolama istanbul hizmetimizde eşyalarınızın sigortasını yapmaktayız. Sigorta poliçesi kapsamında eşyalarınız teminat ile korunur. Sel, deprem, yangın ve hırsızlık gibi durumlara karşın eşyalarınız sigortalanır.

  Eşya depolama ücreti ne kadar?

  Depolama ücretlendirmesi eşyalarınızın kalacağı süre ve depo alanında kapladığı alana göre belirlenmektedir. Küçük depo, Büyük depo veya Orta depo hacimli oda depo kiralıyoruz.

  Eşya depolama indirim yapılıyor mu?

  Evet, erken bildirim ve paketlerimizden birini ön bildirim ile seçtiğinizde indirim sağlamaktayız. 1 ve 3 aylık depolama ücreti normal, +6 ay ve yıllık depolama fiyatları %20 ye varan indirimler uyguluyoruz.

  Ünlülerin eşya depolama hizmetleri alma nedenleri nedir?

  Seyahat, tadilat veya taşınma ihtiyacı, koleksiyonlar ve en önemlisi gizliliktir. Ünlüler, eşyalarının gizli kalmasını ister. Bundan dolayı özel eşya depolama şirketimizi tercih edebilirler.

  https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/unlulerin-esya-depolama-sirketi/
  Etiketler:

  En İyi Ünlülerin Eşya Depolama Şirketi Şirketi

  En uygun Ünlülerin Eşya Depolama Şirketi fiyatları ile güvenle taşın

  Hemen Fiyat Teklifi Al


  Benzer Hizmetler

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir