Ataşehir eşya depolama Ataşehir depolama şirketi sigortalı taşımalı kiralık ev eşyası depolama, parça eşya depolama, aylık kilitli oda depo kiralama hizmeti sunar. En iyi en güvenli profesyonel Ataşehir kiralık depo alanlarını sizlere özel %20 indirimli ücretlerle sunuyoruz. Ataşehir eşya deposu her türlü eşya saklama koşullarına uygundur.

Ataşehir Eşya Depolama Firması

En iyi hizmet kalitesi ile çalışan Ataşehir eşya depolama firmamız yaptığı güvenilir hizmetleri ile sektörde bulunuyor. Nitelikli hizmet veren elemanlarımız ile eşya depolama işlemlerini güzel bir şekilde yapıyoruz. Ambalajlı, paketli ve korunaklı olarak yaptığımız depolama hizmetleri her zaman tercih edilecek nitelikte bulunuyor. İhtiyaç duyduğunuz her zaman eşya depolama firmamız ile iletişim kurarak depolama hizmeti alabilirsiniz. Geniş depolara sahip olan firmamız itinalı hizmet vererek sizlere faydalı oluyor. Gerekli tüm ekipmanları ve malzemeleri kullanarak depolama işlemlerini üstün ve nitelikli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Ataşehir eşya depolama ataşehir ev eşyası depolama firması
Ataşehir eşya depolama ataşehir ev eşyası depolama firması

En İyi Ataşehir Eşya Depolama Firmaları

Ataşehir eşya depolama firmamız çalışkan ve başarılı elemanlar ile sizlere yardımcı oluyor. Depolama faaliyetlerini gerçekleştiren ekibimiz, her zaman güvenli şekilde eşyaların saklanması adına hizmet veriyor. Hizmet kalitesi yüksek olan firmamız depoların güvenliğini ve temizliğini üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet veriyor. Yaptığımız işlemlerden olan ambalajlama ve paketleme gibi hizmetler titiz bir şekilde elemanlarımız tarafından gerçekleştiriliyor.

Kurumsal Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

Ataşehir eşya depolama şirketimiz, ısı ve nem ayarlarını sürekli kontrol altında tutarak depoların temiz bir şekilde kalması adına itinalı hizmet veriyor. Güvenilir şekilde hizmet veren elemanlarımızın uygulayacağı ambalajlama işlemleri, eşyaların korunmasına yönelik tedbirlerden birisidir. Paketli ve ambalajlı haldeki eşyaların istediğiniz süre boyunca depolarımız da muhafaza edilmesi adına çalışıyoruz. Faaliyetlerimizin her zaman en güzel şekilde olması için deneyimli elemanlar ile hizmet veriyoruz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Sigortalı Ataşehir Ev Eşyası Depolama Şirketleri

Ataşehir ev eşyası depolama firmamız ev eşyalarının hazırlığını özenli şekilde yaparak, depolamasını profesyonel şekilde yapıyor. İşinde ehil olan personelimiz gerekli olan hazırlıkları kısa zamanda yaparak sizlere kaliteli hizmet veriyor. Titiz bir şekilde çalışan personelimiz depoların hijyen ve temizlik uygulamalarını sürekli yaparak hizmetlerini sürdürüyor. Ev eşyalarınızın hazırlanıp depolarımıza yerleştirilmesi ile siz de konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her çeşit eşyanın ve malzemenin depolarımız da muhafaza edilmesi sağlanarak sizlere kaliteli hizmet veriliyor.

Ataşehir ev eşyası depolama ataşehir kiralık depo fiyatları
Ataşehir ev eşyası depolama ataşehir kiralık depo fiyatları

Taşımalı Ataşehir Nakliyat Depolama Firmaları

Ataşehir eşya depolama firmamız taşınma sırasında eşyaların depolanması gerektiğinde en iyi hizmet kalitesi ile size faydalı oluyor. Nakliyat eşyalarının depolarımıza özenli şekilde yerleştirilip korunması adına hizmet veriyoruz. Üstün hizmet anlayışıyla çalışan elemanlarımız, sizlere yeterli tedbirleri alarak depolama hizmeti sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz her zaman ekibimiz ile görüşerek siz de depolama hizmeti talep edebilirsiniz.

Profesyonel Ataşehir Depolama Hizmetleri

Ataşehir depolama firmamızın sahip olduğu tüm ekipmanlar daha iyi bir şekilde sizlere hizmet vermek amacıyla kullanılıyor. Faaliyetlerimizin her zaman deneyimli elemanlar ile yapılması kaliteli hizmetin sizlere ulaştırılmasını sağlıyor. Ekibimiz depolarımızın sürekli olarak kontrollerini sağlayarak temizlik ve güvenlik konularında gerekli desteği veriyor.

Ataşehir Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ataşehir ev eşyası depolama ihtiyacınızı alanında uzman personel kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Ataşehir ev eşyası depo alanı kiralamak için müşteri hizmetlerimizden ücretsiz eşya kontrolü için ekspertiz talep edebilirsiniz. Ev eşyası olarak depolanan eşyalar şu şekilde sıralanabilir.

Ataşehir Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Kurumsal resmi yetkili şirket firma gibi Ataşehir ofis eşyası depolama hizmeti veriyoruz. Ofis eşyalarının güvenli şekilde depolanması için her zaman itinalı hizmet ile sizlere yardımcı oluyoruz. İşinde oldukça ehil ve deneyimli olan tecrübeli personeller ile faaliyetlerimize devam ederek depolama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ofis eşyaları farklı çeşitlerde ve modellerde eşyaları içerdiği için, ekibimiz ustalıkla paketleme işlemlerini yapıyor. Depolarımıza yerleştirilen ofis eşyaları ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmet ile muhafaza ediliyor. En iyi şekilde yapılan depolama faaliyetleri için her zaman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Ataşehir Parça Eşya Depolama Hizmeti

Ataşehir parça eşya depolama hizmeti ile her türlü parça eşyaların depolanmasını sağlıyoruz. Parça eşyalarınız evdeki veya ofisinizdeki tek eşya olabilir. Birden çok parça parça eşyalar da olabilir. Eşya miktarına göre sizlere küçük depo, orta depo veya büyük depo alanı kiralıyoruz. Her bir depolama alanının büyüklüğü, kapladığı alan hacmi ve aylık kira ücreti farklılık gösterir. Yerinde eşya kontrolü ile size en uygun depolama alanını tahsis edip tavsiye ediyor olacağız.

Ataşehir Ev Depolama Nasıl Yapılır?

İstanbul eşya depolama firmamız ev depolama hizmetini gerçekleştireceği hazırlıklar ile özenli olarak yapmaya devam ediyor. Evinizdeki tüm eşyaların hazırlık süreçlerini özenle yapan personelimiz, depolama faaliyetlerini gerçekleştirerek sizlere kolaylık sunuyor. Büyük nakliye araçları kullanan firmamız depolamayı kısa zamanda tamamlayarak eşyalarınızı depolarımıza yerleştiriyor. Personelimizin çalışkanlığı sayesinde hiçbir gecikme ve mağduriyet yaşamadan depolama hizmetini en kısa sürede sizlere sunuyoruz.

Ataşehir Oda Depo Kiralama İşlemleri

Profesyonel şekilde çalışan Ataşehir oda depo kiralama firması olarak oda depolama hizmetini en güzel şekilde yapıyoruz. Odalardan oluşan depolarımız da istediğiniz eşyanız güvenli şekilde saklanabilmektedir. Depoların ısı ayarları sürekli kontrol altında tutularak personelimiz tarafından takip ediliyor. Temizlik ve düzen işlemlerini gerçekleştiren elemanlarımız hizmetlerini aksatmadan sürdürüyor. Personelimizin tecrübesi sayesinde oda depolar, eşyalarınızın temiz ve korunaklı olarak kalması adına her zaman hizmet vermeye devam ediyor.

Ataşehir Kiralık Depo Alanı Özellikleri

Ataşehir kiralık depo alanı klimalı, havalandırmalı, rutubetsiz alanlardan oluşur. Bunun yanı sıra sel, yangın ve deprem gibi olası afetlere karşın hem tedbirli uygundur. Hem de sigortalı sözleşme ile teminat altındır. Kişiye özel oda depo alanlarından oluşur. Kilitlidir 7/24 güvenlik personeli ve güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Ataşehir eşya depolama firmamız da kiralık depo alanları ihtiyaç duyan herkes için büyük bir kolaylık sağlar. Talep ettiğiniz kiralık depolar ile eşyalarınızın özenli bir şekilde depolanmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı depo alanı kiralama ihtiyacı duyduğunuz da her zaman firmamız ile görüşerek hizmet alabilirsiniz. En iyi ve üstün kalitedeki hizmetlerimiz ile Ataşehir ‘de depolama faaliyeti sürdürüyoruz.

Ataşehir Depo Kiralama Hizmet Bölgeleri

Ataşehir depo kiralama hizmetimiz tüm İstanbul genelinde geçerlidir. Ataşehir özelinde hizmet sunduğumuz semleri aşağıya çıkardık. Ataşehir depo kiralama alanlarımızda Türkiye geneli tüm il ve ilçelerden gelen eşyaların emanet depolarımızda aylık süreli olarak saklanmasını sağlıyoruz.

 • Barbaros
 • Küçükbakkalköy
 • İnönü
 • Kayışdağı
 • Esatpaşa
 • Yenisahra
 • Mevlana
 • Mimar Sinan
 • Mustafa Kemal
 • Yenişehir
 • Aşık Veysel
 • Ferhatpaşa
 • Yeni Çamlıca
 • İçerenköy
 • Örnek
 • Atatürk
 • Fetih

Uygun Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları

Ataşehir eşya depolama firmamız yaptığı profesyonel kalitedeki hizmetler ve özenli işçilik ile depolama faaliyetlerini sizlere en güzel şekilde ulaştırıyor. Uygun depolama fiyatlarımız ile sizlere kaliteli hizmeti en cazip fiyatlar ile sunuyoruz. Firmamızın gerçekleştirdiği depolama hizmetleri sizlere fayda sağlayacak nitelikte ve en uygun fiyatlar ile sunuluyor. Her zaman gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz firmamız sektördeki faaliyetlerine özenle devam ediyor. Gerçekleştirdiğimiz temiz ve korunaklı depolama işlemleri eşyalarınızın nem, rutubet ve diğer problemler olmadan muhafaza edilmesini sağlıyor. Depolama hizmetini daima güvenli olarak sizlere sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

İndirimli Ataşehir Ev Eşyası Depolama Ücretleri Hesaplaması

Ataşehir ev eşyası depolama ücretleri indirimli olarak sunulur. Ayrıca kısa süreli depolamalarda standart ücretlerimiz gerçeklidir. Uzun süreli depolamalarda ise %20 ye varan indirimler ile Ataşehir kiralık depo ücretleri sunuyoruz. Ataşehir ev eşyası depolama ücretleri yukarıdaki tabloda gösterildiği gibidir. +6 ay ve 1 yıllık depo kiralama işlemlerinde %20 ye varan indirimlerden yararlanın. Uzun süreli depo kiralama hizmetini tercih edin.


Sıkça Sorulan Sorular

Ataşehir Eşya Depolama Alanı Nerede?

Ataşehir eşya depolama alanı İstanbul Anadolu yakasında Ataşehir ilçesinde yer alır. En yakın Ataşehir depo kiralama firması arayanlar için 7/24 depomuz açıktır.

Ataşehir Depolama Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Ataşehir eşya depolama ücretleri kiralanacak deponun büyüklüğüne, depoda saklanacak eşya hacim miktarına, depo kiralama süresine göre değişir. Aylık, +6 aylık ve yıllık uzun süreli depo kiralama işlemlerinde %20 indirim mevcuttur.

Ataşehir Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Ataşehir eşya depolama fiyatları ortalama 1.000 liradır. Ücretsiz eşya keşfi hizmeti ile eşyaları yerinde kontrol edip görüyoruz. Emanet depolarımızda saklanacak fazla eşyaların miktarına en uygun oda depo alanı kiralıyoruz.

En İyi Ataşehir Depolama Firmaları

En iyi Ataşehir depolama firmaları arasında açık ara lider olan İstanbul Eşya Depolama markamız orijinal resmi tek yetkili marka patentlidir. Markamızın taklitlerinden kaçınınız.

Ataşehir Depolama İletişim Telefon Numarası

Ataşehir depoma adres telefon bilgileri
Adres: 34750 Ataşehir/İstanbul Anadolu Yakası
GSM: 0506 648 8204 – Ofis Telefonu: 0506 648 8204

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/atasehir-esya-depolama/

Diğer Hizmetlerimiz

Etiketler:

En İyi Ataşehir Eşya Depolama Şirketi

En uygun Ataşehir Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir