Sigortalı depolama İstanbul sigortalı eşya depolama firması uygun fiyatlarla güvenli, garantili sözleşmeli kiralık depo alanları sunar. Güvenli depo kiralama hizmeti sayesinde eşyalarınız korunsun. Garantili güvenlikli oda depo alanlarında eşyalarınız güvenle muhafaza edin.

Sigortalı Depolama

Sigortalı depolama, eşyalarınızın güvenliğini ve korunmasını sağlayan bir hizmet türüdür. İstanbul’daki sigortalı depolama şirketimiz, uygun fiyatlarla sizlere güvenli, garantili ve sözleşmeli kiralık depo alanları sunar. Kişiye özel kilitli oda depo alanları, eşyalarınızın güvenle muhafaza edilmesini sağlar. Depolama ihtiyacınızı güvenli bir şekilde karşılamak için sigortalı depolama hizmetini tercih edin. Böylece eşyalarınızın güvende olduğunu bilerek içiniz rahat bir şekilde hareket edersiniz. İstanbul eşya depolama şirketimiz güven verir.

sigortalı depolama istanbul sigortalı eşya depolama fiyatları
sigortalı depolama istanbul sigortalı eşya depolama fiyatları

Sigortalı Depo Kiralama

Bizimle sigortalı depo kiralama hizmeti alarak en iyi hizmeti alabilirsiniz. Depolama sigortası sizlerin kendi talebiniz dışında rutin olarak herkese uyguladığımız tedbir amaçlı bir uygulamadır. Firmamız sizin eşyalarınızı kiralık oda depolama alanlarında muhafaza ederken eşyalarınız olası Deprem, Sel, Yangın ve Çalınma gibi risklere karşın karşın sigortalanır.

Sigortalı Eşya Depolama

Sigortalı eşya depolama hizmetini İstanbul’da ve tüm Türkiye geleninde bulunan şubelerimizde sunuyoruz. Amacımız güvenli, konforlu ve teminat güvenceli eşya depolama hizmeti vermektir. Bunu sağlarken gerekli tüm tedbirleri alıyoruz. Ayrıca anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında depolama sigortası imzalıyoruz. Böylece eşyalarınız emin ellerde temiz şekilde korunmaktadır.

Sigortalı Eşya Deposu

Sigortalı eşya deposu kiralayın eşyalarınız güvence altında teminat ile korunsun. Kafanız rahat bir şekilde eşyalarınız emanet depolama alanlarımızda muhafaza ediniz. İster kısa süreli ister uzun süreli depo kiralamalarında eşyalarınızı kendi garajınız gibi kullanabilirsiniz.

Garantili Eşya Depolama Sigortası

Sigortalı eşya depolama hakkında her firmanın kendine has bir sistemi olduğu gibi depolama konusunda ve nakliyat işleminde de sizlere en iyi hizmeti bizler de sunmaktayız. Eşyalarınızı hem depolarda güvenli bir şekilde muhafaza edip, hem de güvenli bir şekilde sigortalı olarak kalmasını istiyorsanız sizlere İstanbul Eşya Depolama firmamız hizmet sağlamaktadır.

Sigortalı Depolama Firması

Sigortalı olarak eşyalarınız hem paketlemekte hem de nakil edilmektedir. Hatta kiralık depolarımızda da eşyalarınızı dilerseniz istediğiniz sürede muhafaza etme imkanına sahipsiniz. Eşyalarınız sigortalı olarak taşınıp, profesyonel ekiplerimiz tarafından kiralık depolarımızda muhafaza edilmektedir. Asansörlü vinçler yardımıyla vermiş olduğumuz taşıma işleminde her türlü ambalajlama yapılarak eşyalarınız özel korunaklı bir şekilde nakil edilmektedir.

Nakliyat firmamız aynı zamanda sigortalı olarak depolama işlemi de gerçekleştirmektedir. Depolarımız güvenlik kameraları ile 7 gün 24 saat düzenli olarak izlenmektedir. Her türlü güvenlik önlemi alınmış olan depolar müşterimizin hizmetindedir. Her daim önemli olan depolama ve nakliyat işleri geçmişte olduğu gibi şimdi de oldukça  değerlidir.  Sizlerde bu şekilde güvenli depolama hizmeti almak için tarafımıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sigortalı Depolama Şirketi

Eşyalarınızı genel olarak her hangi bir şeklide satmanıza gerek kalmadan ilgili depolama hizmeti ile muhafaza ederek eşyalarınıza tekrar ihtiyacınız olduğunda depolardan tekrar alma işlemine “kiralık eşya depolama hizmeti” denilmektedir. Sigortalı Depolama ise; eşyalarınızı dilerseniz her türlü darbe, çalınma veya bir zarar geldiğinde ilgili eşyanın değerini firmadan tahsil etme işlemidir. Depolama sigortası işlemini sizlerin talebi ile yapılması gerekir. Bunu müşteri talep ettiği üzere firma tarafından yapılmaktadır. Depolama ve nakliyat firmamız sizlere bu hizmette de destek vermektedir. Sigortalı depolama şirketleri bu anlamda sizlere hizmet veren şirketlerdir.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Depolama Firmaları

Eşyalarınızın her anlamda sigortalı depolama hizmeti alması önemlidir. Bu iş için hizmet veren firmamız depolama sigortası olarak sizlerin talebi üzerine yapılan bir işlemdir. Nakliyat işlemi ile depolama hizmetini birlikte de alabileceğiniz sigortalı depolama hizmeti veren nakliyat şirketleri günümüzde mevcuttur. Firmamızda sizlere bu konuda hizmet veren güvenli ve korunaklı olarak eşyalarınızı hem nakil edip hem de kiralık depolarımızda sigortalı olarak muhafaza etmektedir. Kurumsal olarak depolama hizmetimiz de bulundu bir depolama ve nakliyat firması olarak hizmet vermektedir.

Resmi Sözleşmeli Eşya Depolama

Depolama hizmetini kiralık depolarda sigortalı olarak hizmet alabilirsiniz. Sigortalı depolama ve depolama sigortası denilen sistem hizmeti genellikle eşyaların herhangi bir şekilde hasar görmesi durumunda firmalar tarafından bir ödeme tahsil edebileceğiniz hizmettir.

Sigortalı eşya depolama İstanbul sigortalı depo kiralama şirketi
Sigortalı eşya depolama İstanbul sigortalı depo kiralama şirketi

Sigortalı Ev Depolama Hizmeti

Ev eşyalarınızı depolama hizmeti olarak depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Depolama sigortası yaparak sizlerde eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza ettirebilirsiniz. Ancak firmamız zaten güvenli ve korunaklı bir şekilde depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Ev eşyalarınızı da sigortalı olarak depolarımızda istediğiniz süre kadar zimmet almaktayız. Güvenlik kameraları ve ekiplerimizle sizlere depolarımızda en iyi hizmeti de vermekteyiz.

Sigortalı Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyalarınızı da sigortalı olarak taşıyıp sizler için depolama hizmeti vermekteyiz. Bu işlem genel olarak firmalar aracılığı ile yapılmaktadır. Her türlü sigortalı olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza etmektedir. Güvenlik önlemleri alınarak bu hizmet verilmektedir.

Sigortalı Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyalarınızı da dilediğiniz yerlere nakil ederek, nakil işlemi sigortalı olduğunu belirtelim. Uzman ekiplerimizle taşıma işlemi yapmaktayız. Dilerseniz sigortalı depolama hizmeti veren firmamız depolama sigortası ile sizlere hizmet vermektedir. Ofis eşyalarınızı her türlü muhafaza etmek adına sigortalı olarak depolama yapmaktayız.

Sigortalı Oda Depo Kiralama İşlemleri

Sigortalı depolama işlemi yapmak istediğinizde dilerseniz oda kiralama olarak da hizmet alabilirsiniz. Bu işlem için en önemli onu eşyalarınızın kapladığı alan kadar bir metrekare oda kiralamanızla alakalıdır.

Sigortalı Kiralık Depo Alanı

Kiralık depo alanları direkt olarak sizlerin eşyaların kapladığı alan ile kadar oranla bağlantılıdır. Yani sistem direkt olarak sizin eşyalarınızın kapladığı alanı ifade etmektedir. Kiralık depo alanı sizlerin istediği alanı ifade etmektedir. Dilerseniz oda kiralayarak da bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sigortalı Eşya Depolama Fiyatları

Firmamız sigortalı depolama olarak hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı olarak sizlerde bütçenize göre eşya depolama ve nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak hizmet veren firmamız bu konuda da sizlere destek olmaya etmektedir. Sigortalı eşya depolama üstün güvenlik sistemleriyle eşyalarınızın korunması işlemidir. Firmamızla her türlü bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Sigortalı Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Depolanacak eşyaya uygun oda depo alanı tahsis edilerek aylık kiralanır. 1+1 ev eşyası, 2+1 ev eşyası ve 3+1 ev eşyasına göre ortalama eşya depolama fiyatları 1.000 tl den başlar.

Ekstre Sigorta Ücreti Var Mı?

Sigortalı depolama fiyatları normal depo kiralama fiyatları gibidir. Ekstra bir ücret talep edilmez. Ortalama ücretler eşya depolama fiyatları tablosunda günel olarak yayınlanır.

Depo Sigortası Neleri Kapsar?

Depo sigortası eşyaların depolama alanına bırakılması ile başlar. Eşyaların sahibine teslim edilmesine kadar olası zararların anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında teminatla korunması sürecidir.

Sigortalı Depolama Alanı Kiralama Süresi Ne Kadar?

Depo kiralama süresi genellikle 1 Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve 1 Yıllık şekilde uygulanmaktadır. +6 Ay ve 1 yıllık depo kiralama ücretlerinde %20 ye varan indirimler uygulanır.

Eşyalar Kaldığı Müddetçe Sigortalı Mı Kalacak?

Kesinlikle evet. Eşyalarınız depoda kaldığı müddetçe sigorta kapsamında teminat ile korunur. Olası zararların olması durumunda ise tüm zararlarınız anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında karşılanır.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/sigortali-depolama/

Değerlendirme: 5 / 5.
Etiketler:

En İyi Sigortalı Depolama Şirketi

En uygun Sigortalı Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir