Ev eşyası depolama İstanbul ev eşyası depolama şirketi uygun fiyatlarla ev eşyası koymak için kiralık depo hizmeti sunar. Aylık kiralık ev deposu ile fazla eşyalarınızı güvenle depolayın. İstanbul’da ev eşyası için kiralık depo arayanlara İstanbul eşya depolama şirketi olarak 7/24 kişiye özel güvenlikli oda depolarımızda hizmet veriyoruz.

Ev Eşyası Depolama Firması

Profesyonel bir şekilde ev eşyası depolama hizmeti veren firmamız, yaptığı faaliyetlerin her zaman özenli olmasına dikkat ediyor. Elemanlarımız ile çalışmalarımıza gereken hassasiyet ile devam ederek sizlere her zaman detaylı şekilde hizmet veriyoruz. Ev eşyaları için istediğiniz güvenli ortamın bulunduğu depolarımız temiz ve korunaklı olan yerlerdir. Yaptığımız depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız istediğiniz kadar depolarımız da muhafaza ediliyor. Memnun kalacağınız nitelikteki faaliyetleri sunan elemanlarımız her zaman görevlerini hızlı bir şekilde yapıyor.

Ev eşyası depolama İstanbul ev eşyası depo kiralama şirketi
Ev eşyası depolama İstanbul ev eşyası depo kiralama şirketi

En İyi Ev Eşyası Depolama Firmaları

Büyük bir özenle yaptığımız ev eşyası depolama hizmetini, gereken titizlik içerisinde gerçekleştiren personelimiz her zaman detaylı şekilde faaliyetlerine devam ediyor. İşinde ehil olan çalışanlarımız ile sektördeki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan firmamız sizlere gereken desteği sağlıyor. Ambalajlama ve paketleme işlemleri yapıldıktan sonra eşyalarınız depolarımız da yerleştirilerek korunması sağlanıyor. Her çeşit eşyanız elemanlarımız tarafından özel olarak paketleniyor. İhtiyaç duyduğunuz güvenli hizmeti sunarak sizlere ev eşyaları depolama hizmeti veriyoruz.

Kurumsal Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev eşyası depolama hizmetini gerçekleştirirken gereken özen ekibimiz tarafından gösteriliyor. Deneyimli elemanlarımız ile çalışmalarımıza devam ederek her zaman yeterli hizmet kalitesini ortaya koyuyoruz. Evinizdeki her çeşit eşya için depolama işlemlerini ekibimiz yapıyor. Korunaklı olan depolarımız eşyalarınızı koyabileceğiniz en doğru yerdir. Şirketimizin sahip olduğu tüm imkanlar sayesinde eşyalarınız güven içerisinde depolarımız da kalabiliyor. Temizlik ve hijyen uygulamalarını yaparak depoların her zaman kullanılabilir olmasını sağlıyoruz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Ev Eşyaları Depolama Firmaları

Ev eşyaları depolama hizmeti veren firmamız, nakliyat depolama işlemlerinde her zaman tercih edilen ve güvenli hizmet alınan adres olarak bulunuyor. Nakliye edilecek eşyalar için en iyi hizmet kalitesiyle çalışarak depolama faaliyetleri sürdürüyoruz. Ekibimiz yaptığı nitelikli hizmet ile her zaman sektörde beğenilen işlere imza atıyor. Güvenilir firma olarak yaptığımız faaliyetlerimize özen içerisinde devam ederek sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Profesyonel Ev Eşyası Depolama Hizmetleri

Depolama faaliyetlerimiz ile beğenilen tüm çalışmalarımızı sizlere aralıksız şekilde yaparak üstün ve nitelikli hizmet sağlıyoruz. Ev eşyalarının depolama hizmetlerini alabileceğiniz firmamız da deneyimli elemanlar çalışıyor. Eşyalar türlerine göre ekibimiz tarafından hazırlanarak profesyonel şekilde hizmet veriliyor. Depolarımızın güvenli alanlar olarak bulunması, eşyalarınızın korunaklı olarak saklanması açısından oldukça uygun yerlerdir.

Güvenilir Ev Eşyası Deposu Kiralayın

Güvenli şekilde yaptığımız faaliyetlerimizi sunan elemanlarımız, her zaman detaylı şekilde işçilik hizmeti sunuyor. Birçok yönden faydalı olan depolama hizmeti profesyonel olarak ekibimiz tarafından uygulanıyor. İstediğiniz zaman detaylı olarak eşyalarınızın hazırlanıp depolarımız da güvenli şekilde kalmasını ekibimizden talep edebilirsiniz. Ev eşyalarının tümü ekibimizin çalışmaları ile hazırlanarak paketleniyor. Çeşitli sebeplerden dolayı ev eşyalarının depolanması gerekli olduğunda firmamızı tercih edebilirsiniz.

Home Office Eşya Depolama

Ofis eşyası depolama hizmeti ekibimizin profesyonel hizmeti ile güzel şekilde yapılır. Her çeşit ofis eşyası paketlenerek depolarımıza yerleştiriliyor. Güvenli şekilde kalan eşyalar depolarımız da personelimiz tarafından kontrol altında tutuluyor. Isı ve nem ayarları en iyi şekilde olan depolarımız eşyalarınızın zarar görmemesi için uygun yerlerdir. Talep ettiğiniz güvenli hizmeti alabileceğiniz depolarımız da görevli personeller en iyi hizmeti veriyor.  Ambalajlı olan ofis eşyalarınız hiçbir toz ve kir olmadan tertemiz şekilde kalıyor.

Güvenli Ev Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ev depolama hizmetini yaparken personelimiz her zaman detaylı şekilde tedbirleri uyguluyor. Eşyalar türlerine göre ayrılarak elemanlarımız tarafından paketlenerek korunaklı olması sağlanıyor. Hizmet kalitesi yüksek olan firmamız elemanları ile yaptığı çalışmalara en güzel şekilde devam ediyor. İstediğiniz profesyonel ev eşyası depolama hizmetini sunan personelimiz işinde ehil kişilerdir.

Ev Eşyası İçin Oda Depo Kiralama İşlemleri

Profesyonel eşya depolama firmamız da oda depolama kiralama hizmeti veriliyor. Eşya depolama firmamızın odalarından oluşan depolarında istediğiniz eşyanızı muhafaza edebilirsiniz. Kiralama hizmetini alarak birçok eşyanızın güvenli şekilde kalması sağlanıyor. Nitelikli hizmet veren firmamızın tüm çalışanları işini özverili şekilde yapıyor. Hassasiyet ile yapılan depolama hizmeti sayesinde her zaman güvenilir hizmet kalitesini alacaksınız. Depolama faaliyetleri yürütürken personelimiz her zaman büyük bir ehemmiyet gösteriyor.

Ev eşyası depo kiralama İsanbul ev eşyası deposu kiralama ücretleri
Ev eşyası depo kiralama İsanbul ev eşyası deposu kiralama ücretleri

Fazla Ev Eşyası İçin Kiralık Depo Alanı

Eşya depolama firmamızın kiralık depo alanları ile isteyen herkes güvenli şekilde hizmet alabiliyor. Kiraladığınız depolarımıza istediğiniz eşyanızın yerleştirilmesini sağlayarak, personelimiz tarafından kontrolü sağlanıyor. Gereken tüm tedbirler uygulandığı için depo alanları ve eşyalar güvenli şekilde bulunuyor. Herkesin güvenli şekilde hizmet alabileceği en iyi adres olan firmamız çalışmalarını sorunsuz şekilde yapıyor.

Uygun Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama firmamızın depolama fiyatları, oldukça uygun ve ekonomik seçenekler de bulunuyor. Hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürerek her zaman detaylı olarak çalışan personelimiz ile eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz. Her zaman gereken ehemmiyeti gösteren personellerimiz işinde ehil olduğu için faaliyetlerimiz itinalı bir şekilde yapılıyor. Personelimiz memnun kalacağınız nitelikli hizmetleri sunarak, görev ve sorumluluklarını en güzel şekilde gerçekleştiriyor. Üstün hizmet anlayışı bulunan personelimiz tarafından siz de başarılı bir şekilde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Ev Eşyası Nasıl Depolanır?

Ev eşyalarının depolanması için eşyaların ambalajlanarak paketlenmesi gerekir. Ardından kapalı bir ambar bölümünde belirlenen sürede saklanarak emanete alınır.

Ev Eşyası Depo Kiralama Süresi Nedir?

Ev eşyası için depolama süresi genellikle 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya yıllık şeklindedir. Dileyen istediği süre zarfında eşyalarını kişiye özel oda depolarımızda muhafaza eder.

Ev Eşyası Koymak İçin Kiralık Depo Büyüklüğü Ne Kadar?

Ev eşyası koymak için kiralık depo büyüklüğü 15 metreküp, 20 metreküp ve 25 metreküp hacim ölçülerinde farklı büyüklükte depolarda saklanabilir.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları ortalama 1.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. Eşya miktarı, depo büyüklüğü ve depo kiralama süresine göre depolama ücretleri değişiklik gösterebilir.

Ev Eşyası İçin Kiralık Depo İstanbul Alanına Neler Sığar?

Ev eşyası için kiralık depo İstanbul alanlarına sığan eşyalar; mobilya, kanepe, dolap, halı, koli, yatak, bilgisayar, televizyon, beyaz eşyalar gibi kişisel ev eşyaları sığabilir.

Kiralık Ev Eşyası Deposu Nerede?

Kiralık ev eşyası deposu İstanbul’dadır. İstanbul’da kiralık ev eşyası deposu arayanlar için Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası bölgelerinde bulunan depolarımızda depo kiralama hizmeti veriyoruz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/ev-esyasi-depolama/

Etiketler:

En İyi Ev Eşyası Depolama Şirketi

En uygun Ev Eşyası Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir