Asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansör taşımalı depo kiralama şirketi ile her şey dahil evden depoya eşya taşıma hizmeti ile depo kiralayın. Güvenli, konforlu ve anahtar teslim, asansörlü nakliyat depo kiralama hizmeti alın.

Asansörlü Nakliyat Depolama

Asansörlü nakliyat depolama-İstanbul nakliyat depolama, uzman hizmet kadrosu ile önerilen taşımacılık şirketlerinin başında gelir. Taşımacılık öncesi yapılan hazırlıklar, nakliyatın hızlı ve rahat şekilde geçmesini sağlar. Bu sayede, nakliyat günü hizmet alanlar için keyifli bir taşınma süreci gerçekleşir. Nakliyat hizmeti alanların pek çoğu, stresli ve endişeli bir ruh halindedir. Bunun en önemli sebebi, taşınma esnasında olabilecek aksilikler ve eşya hasar ihtimalleridir. Firmamız önceden yaptıkları hazırlıklar ile nakliyat gününün rahat ve profesyonel şekilde geçirilmesini sağlar.

asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansörlü taşımalı depolama firması
asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansörlü taşımalı depolama firması

İstanbul Asansörlü Nakliyat Depolama Firması

Asansörlü nakliyat depolama-İstanbul nakliyat depolama taşımalıkta olduğu kadar, depolamada da kurumsal hizmet sunar. Nakliyat sırasında dikkatli ve titiz yaklaşımlarımız, sektörde tercih edilme nedenlerimizin başında gelir. Eşyaların değişen yapıları, taşınma anında da farklı usullerin kullanımını gerekli kılar. Nakliyat sırasında taşınma şekilleri, koli yapıları eşyaların cinslerine göre değişim gösterir. Beyaz eşyalar, elektronik ev aletleri, bilgisayarlar, mobilyalar farklı şekillerde taşınır. Tüm bu eşyaların usulüne uygun şekilde taşınması uzmanlık gerektiren işlerdir. Dayanıklı koliler içerisinde eşyaların taşınması gerekir. Eşyaların hasar almayacak şekilde nakliyat kamyonlarına yerleştirmesi gerekir. Firmamız her taşımacılıkta yeni koli kullanan, bu sayede hasarsız taşımacılık yapan firmaların başında gelir.

İstanbul Asansörlü Taşımalı Depolama Şirketi

Asansörlü nakliyat depolama-İstanbul nakliyat depolama, taşınma sonrasında yeni yaşam alanına sığmayan eşyalar için depolama hizmeti sunar. Eşyaların konulduğu ilk gün gibi sağlam ve yeni olarak kalması, depoların temizliği ve uygun ortamlar olması ile yakından ilgilidir. Uygun depolama alanları denildiği zaman akla; havalandırma, temizlik ve güvenli ortamlar gelir. Depolarımız, yeterli fiziki alanlara sahip olan temiz saklama alanlarıdır. Eşya depolamada sektörde güven veren işletmelerin ilk sıralarında firmamız yer alır.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

İstanbul Asansörlü Nakliyat Depolama Firmaları

Asansörlü nakliyat depolama-İstanbul nakliyat depolama, taşımacılıkta zor olan nakliyat koşulları için asansörlü taşımacılık sistemleri ile hizmet sunar. Elemanlarımız, deneyimli ve son derece bilgi sahibi taşıma elemanlarıdır. Dar sokak girişleri, bina kapıları, yüksek katlı ofisler ve daireler, taşınma esnasında zorluk çıkaran yerlerdir. Bu gibi yaşam alanlarından hızlı, güvenli ve profesyonel şekilde eşya taşımacılığı firmamızca yapılır. Asansörlü nakliyat sistemlerimiz, son teknolojiye uyumlu olan araçlardır.

Profesyonel Asansörlü Depolama Hizmetleri

Asansörlü nakliyat depolama-İstanbul nakliyat depolama, sigortalı taşımacılık ve depolama hizmetleri ile önerilir. Taşınmalar, risklere açık zamanlardır. Önceden yapılan hazırlıklar ve tedbirli yaklaşımlarımız riskleri büyük çapta önlese bile tam anlamı ile yok edemez. Nakliyat esnasında bir anda oluşabilecek eşya hasarları için firmamız, sigortalı taşımacılık ile hizmet alanlara güvence sunar. Bu sayede olabilecek her türlü risk firmamız sorumluluğu altında olacaktır. Eşyaların değerinde sigortalanması da uzmanlık gerektiren işlerin başında gelir. Firmamız, eksper hizmeti ile her türlü eşyayı gerçek değerinde sigortalayan işletmelerdendir. Ücretsiz eksper hizmeti ile dürüst yaklaşımlarımız bulunur.

İstanbul’da Asansör Taşımalı Ev Eşyası Depolama

Eşyaların büyük ebatlı olanlarının dar bina kapılarından çıkması bir hayli zordur. Bu eşyalara verilecek örneklerin başında gelen, dolap ve gardıroplar gelir. Bu türlü eşyaların demonte işleminin ardından taşınma sonrasında monte işleminin yapılması gerekir. Bu türlü işler, marangozluk bilgisi gerektiren işlerdir. Taşımalı depolama firmamız elemanları marangozluk bilgisine sahip kişilerdir. Eşya demonte ve monteleri için ek ücret talep edilmez. Firmamız beyaz eşya demonte ve montelerini de büyük bir titizlikle yapar.

İstanbul Asansörlü Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyalarının depolanması da taşınması da uzman destek gerektirir. Firmamız ofis evraklarının depolanması için arşiv alanlarına sahip firmalardandır. Eşyaların depolara nakliyesi de firmamıza ait taşıma araçları ile yapılır. Taşıma araçlarının iç kapasiteleri oldukça geniştir. Eşyaların sarsıntıdan hasar almaması için süspansiyon bakımları da yapılmıştır. Düzenli aralıklarla araç bakımları yapılarak, eşyaların depolara kadar nakliyesi güvenle sağlanır. Araç şoförlerimiz işinin ehli olan kişilerdir.

Asansör Taşımalı Ev Depolama Nasıl Yapılır?

Asansör taşımalı ev depolama, eşyalarınızı asansör sistemi kullanarak taşıma ve depolama işlemini gerçekleştiren bir hizmet çeşididir. Sunulan hizmet içeriği aşağıda sunulmuştur:

  1. Öncelikle, eşyalarınızın depolanacağı bir depo seçmelisiniz. Depolar genellikle havalandırması iyi olan, temiz ve güvenli ortamlardır.
  2. Eşyalarınızı depolayacağınız depoya taşımanız gerekmektedir. Asansör taşımalı eşya depolama için özel olarak tasarlanmış mobil asansörler kullanılır. Bu asansörler, eşyalarınızı düzgün bir şekilde taşır ve dar alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.
  3. Taşıma işlemi sırasında, eşyalarınızın güvenliği için özen gösterilmelidir. Kırılabilir eşyaların özel olarak paketlenmesi ve koruma malzemeleriyle sarılması önemlidir.
  4. Eşyalarınızın depoya yerleştirilmesi sırasında düzenli ve mantıklı bir şekilde yerleştirme yapılmalıdır. Büyük ve ağır eşyalar altta olacak şekilde istiflenmeli ve kolayca erişilebilecek şekilde düzenlenmelidir.
  5. Depolama süresince, eşyalarınızın güvenliği için güvenlik önlemleri alınmalıdır. Depolar genellikle güvenlik kameraları ve alarm sistemleri ile donatılmıştır.
  6. Eşyalarınızı depodan çıkarmak istediğinizde, yine asansör sistemi kullanılarak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Asansör taşımalı ev depolama, eşyalarınızın güvenli ve sorunsuz bir şekilde depolanmasını sağlayan bir yöntemdir. Bu yöntem sayesinde eşyalarınız hasar görmez ve kolaylıkla erişilebilir bir şekilde depolanır. Ev depolama alanlarımız son derece geniştir. Herkese ayrılmış olan bölmelerde eşyalar, birbirine karşımadan muhafaza edilir. Güvenli ve sağlıklı alanlarda eşya depolaması yapılır. Rutubetten eşyaların hasar almaması için havalandırma sistemlerimiz bulunur. Beyaz eşyalar, rutubetten en kolay etkilenen eşyalardır. Işık ve hava alan depolarımız, her türlü eşyanın sağlıklı ortamlarda muhafaza edilmesini sağlar.

İstanbul Asansör Taşımalı Oda Depo Kiralama

Depo kiralama hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir. Depolarımızda haşere ve kemirgenler için yapılacak ilaçlamalar sayesinde zararlı böcekler depolarımızda bulunmaz.

Uygun İstanbul Nakliyat Depolama Fiyatları

Uygun fiyatlı olduğu kadar, kaliteli ve güvenilir depolama hizmeti de sunulur. Depolarımızda olabilecek her türlü hasar, firmamızın sorumluluğu altındadır. Güler yüzlü hizmet ve müşteri odaklı yaklaşımlarımız bulunur. Taşımacılıkta olduğu kadar, depolamada da deneyimli olan firmamız, İstanbul’un en çok tercih edilen şirketlerinin başında gelir. Eşya miktar ve depolama süresi fiyatlarımızı etkileyen temel etkenlerdir. Kurumsal hizmet anlayışı için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Asansörlü Nakliyat Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü Eşya Depolama Nedir ve Nasıl İşler?

Dar veya yüksek binalarda bulunan eşyaların taşınma yöntemi ile depolama alanlarına eşyaların asansör yardımıyla taşınması işlemidir. Büyük eşyaların depolama alanına taşınması ve yerleştirilmesini kolaylaştırmak için tercih ederiz.

Asansörlü Eşya Depolama Hangi Durumlarda Tercih Edilir?

Asansörlü eşya depolama taşınmanın zor olduğu ve eşyaların taşınma aşamalarında zarar görme riski arttığı durumlarda tercih edilir. Amaç taşınmayı kolaylaştırmak ve eşyanın zarar görmesini engellemektir.

Asansörlü Eşya Depolama Sürecinde Eşyaların Güvenliği Nasıl Sağlanır?

Eşyaların güvenliği, eşya paketleme ile başlar, asansörlü nakliye aracının kullanılması, nakliye aracına yüklenerek depoya taşınması ile son bulur. Depo alanı kilitli güvenli odalardan meydana gelir. Güvenlik personeli, güvenlik kameraları mevcuttur.

Asansörlü Eşya Depolama Hizmeti Ücretleri Neleri İçerir?

Depo kiralama süresi, depolama alanının büyüklüğü. Depolanacak eşya cinsi ve miktarı. Ek asansör kullanım ücreti. Özel istekler ve ek hizmetler (ambalaj, taşıma, vb.)

Asansörlü Nakliyat Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Asansörlü nakliyat depolama hizmetinde asansörlü taşıma hizmet bedeli alınır. Taşıma işlemi tercihe bağlıdır ve kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra depo aylık kira ücretleri aylık 2.000 tl den başlar.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/asansorlu-nakliyat-depolama/

Etiketler:

En İyi Asansörlü Nakliyat Depolama Şirketi

En uygun Asansörlü Nakliyat Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir