Dosya arşiv depolama İstanbul belge arşivi depolama şirketi belge depolama, resmi evrak belge deposu olarak hizmet verir. İstanbul’da belge evrak arşivi deposu şirketi olarak faaliyet göstermektedir.

Arşiv Depolama Firması

Profesyonel hizmet veren firmamız arşiv depolama işlemlerini büyük bir özen ile yapıyor. İstediğiniz zaman güvenli ve oldukça ferah olan depolarımız da eşyalarınızın temiz ve korunaklı olarak kalması adına hizmet alabilirsiniz. Arşiv deposu hizmetimizde gereken tüm hassasiyet gösteriliyor. Elemanlarımızın çalışkan ve nitelikli olması ile faaliyetlerimiz özenle devam ediyor. Depolanacak eşyaların hazırlıkları elemanlarımız tarafından büyük bir ehemmiyet ile yapılıyor. Arşiv evrak depolama faaliyetlerimiz ile sektördeki çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

Dosya arşiv depolama dosya belge arşiv deposu
Dosya arşiv depolama dosya belge arşiv deposu

En İyi Arşiv Depolama Firmaları

Arşiv depolama hizmetini güvenli şekilde alabileceğiniz ekibimiz işinin ehli ve oldukça uzman kişilerdir. Çalışkan elemanlarımız ile yaptığımız faaliyetlerimiz sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor. Arşiv depolama faaliyetlerimizde gereken tüm ekipmanlar ve malzemeler özenle kullanılıyor. Görevlerini hassasiyet ve büyük bir itina ile yapan elemanlarımız her zaman sizlere güvenilir hizmet kalitesini ulaştırıyor. Depolanacak her eşya, ekibimiz tarafından özenle hazırlanarak paketli ve korunaklı şekilde muhafaza edilir. Ambalajlama ve paketleme gibi işlemleri yaparken gereken tüm malzemeleri özenle kullanıyoruz.

Kurumsal Arşiv Depolama Şirketi

Arşiv depolama faaliyetlerimizi gereken hassasiyeti ile sürdürdüğümüz için eşyalar korunaklı ve temiz alanlar olan depolarımız da istediğiniz süre kadar kalabiliyor. Hiçbir bozulma ve olumsuz risk olmadan ekibimiz tarafından evrak klasörleri depolama faaliyetleri sürdürülüyor. Her zaman ekibimiz ile görüşme yaparak detaylı şekilde çalışmalarımızı siz de deneyimleyebilirsiniz. Herkesin kolaylıkla hizmet alabileceği güvenilir adres olarak arşiv deposu faaliyetlerimize gereken ehemmiyet ile devam ediyoruz. Nitelikli ve çalışkan olan personelimiz tarafından siz de yeterli desteği alabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

İstanbul Belge Arşivi Depolama Şirketleri

Depolama hizmetini gerçekleştiren elemanlarımızın çalışkanlığı sayesinde eşyalarınız güvenli şekilde muhafaza ediliyor. Sorunsuz şekilde tamamlanan hizmetlerimiz ile siz de tanıştığınızda, eşya depolama hizmetini her zaman ekibimizi tercih ederek itinalı şekilde yaptırabilirsiniz. Faaliyetimizi sürdürürken her zaman gereken özeni gösteriyoruz. Büyük ve geniş alanlar olan depolarımızda, nakliye depolama faaliyetlerimiz güzel bir şekilde yapılıyor. Herkesin beğeniyle karşıladığı faaliyetlerimizi sürdürerek sektördeki öncü firma olmaya devam ediyoruz.

Profesyonel Arşiv Depolama Hizmetleri

Hizmet kalitesinin oldukça yüksek olduğu arşiv depolama firmamız ehemmiyetli şekilde çalışıyor. Büyük bir özen ile yaptığımız belge evrak depolama faaliyetleri tercih edilecek nitelikte bulunuyor. Ekibimizin gerçekleştirdiği paketleme işlemi eşyaların korunaklı ve toz olmadan tertemiz şekilde kalması adına uygulanıyor. Isı ve nem ayarları sürekli kontrol edilen depolarımız oldukça iyi bir hizmet kalitesinin bulunduğu adrestir. Depolarımızda çalışkan ve deneyimli elemanlar ile hizmet veriyoruz. Sorun olmaması için gerekli kontrollerini gerçekleştiren elemanlarımız işini özverili şekilde yapıyor. Aşağıda sıklıkla ihtiyaç duyulan depolama hizmet seçenekleri mevcuttur.

 • Evrak Depolama
 • Belge Depolama
 • Dosya Depolama
 • Klasör Depolama
 • Arşiv Deposu

Şirket Resmi Belge Arşivleri Depolama

Depolama faaliyetlerimizin üstün kalitede olduğu firmamızda ev eşyaları için özel korunaklı şekilde hizmet veriliyor. Hazırlıklar itinalı olarak yapıldığı için eşyalarınız zarar görmeden tertemiz şekilde depolarımızda saklanıyor. Ev eşyalarının farklı bir çok modeli ve çeşidi elemanlarımızın hazırlıkları sayesinde paketli ve korunaklı olarak muhafaza edilir. Büyük veya küçük her türlü eşya paketli, ambalajlı şekilde elemanlarımız tarafından depolarımıza yerleştiriliyor. Eşyalarınızın güvenli şekilde kalması için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dosya evrak arşiv depolama İstanbul belge arşivi deposu
Dosya evrak arşiv depolama İstanbul belge arşivi deposu

Ofis Arşivi Belge Depolama

Ofis eşyası için gereken hazırlıkları yaparak güvenli alanlar olan depolarımızda muhafaza ediyoruz. Paketli ve kolilenmiş haldeki ofis eşyalarınızı elemanlarımız büyük nakliye araçlarımız ile taşıyarak depolara yerleştiriyor. Güven içerisinde kalan ofis eşyalarınız zarar görmeden muhafaza ediliyor. Her çeşit eşyanın hazırlıklarını büyük bir özen ve itina ile yapan elemanlarımız görev ve sorumluluklarını güzel bir şekilde tamamlıyor. Sizleri memnun kalacağınız nitelikteki hizmetlerimiz ile buluşturarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Home Office Depolama Nasıl Yapılır?

Eşya depolama firmamız da ev depolama işlemlerini özenle şekilde yaptırabilirsiniz. Gereken hassasiyetin bulunduğu firmamızda deneyimli elemanlar çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyor. Eşyaların hazırlıkları yapıldıktan sonra elemanlarımızın pratik ve hızlı çalışması ile düzenli şekilde depolarımıza yerleştirilir. Sorun çıkmaması için her zaman gerekli kontrolleri sağlayan personelimiz işinin ehli kişilerden oluşuyor. Yeterli bilgiye sahip olan ve her zaman en iyi hizmet kalitesi için çaba gösteren personelimiz tarafından siz de güvenli hizmet alabilirsiniz.

Şirket Belgeleri İçin Oda Depolama Kiralama

Deneyimli elemanlarımız ile yaptığımız faaliyetlerimize gereken tüm hazırlıkları özenle yaparak devam ediyoruz. Firmamız oda depolama kiralama işlemi ile eşyaların odalarda güvenli muhafaza edilmesi adına çalışıyor. Özel bir şekilde yapılan oda depolama işlemleri, eşyaların korunaklı olarak kalmasını sağlıyor. Hizmetimizi tercih eden yönetim çeşitleri şu şekilde sıralanabilir.

 • Kamu Kurumları
 • Özel Kuruluşlar
 • Resmi Özel Şirketler
 • Bireysel Şahıs Firmaları
 • Anonim Şirketler
 • Mali Müşavir ve Muhasebeciler

Belge Arşivi Kiralık Evrak Depolama Alanı

Kiralık depo alanı bulunan ve her zaman özenli şekilde hizmet veren firmamız sizlere faydalı olmaya devam ediyor. Evrak depolama alanlarımızın büyük ve geniş iç alanları istediğiniz eşyanızın korunaklı olarak kalması adına uygun yerlerdir. Güvenli şekilde eşyalarınızı depolarımıza koyarak istediğiniz süre boyunca kalmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli kontrollerini yaptığımız eşyalarınıza hiçbir zarar gelmiyor. Kiralık depo alanları ile faaliyetlerine büyük bir özen ile devam eden personelimiz her zaman yeterli desteği size sunuyor.

Uygun Arşiv Depolama Fiyatları

Profesyonel olan firmamız uygun fiyatlar ile sizlere arşiv depolama hizmeti veriyor. Üstün kalitedeki hizmetlerimiz ile yeterli olan tüm hazırlıkları yaptıktan sonra arşiv belge evrak depolama hizmetini sunuyoruz. Ekibimiz ile görüşme yaparak siz de istediğiniz itinalı hizmeti kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Size ve evraklarınıza uygun oda depo sistemi ile kiralık depo alanları sağlarız.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

2023 Güncel Belge Arşivi Depolama Ücretleri

Güncel 2023 arşiv depolama ücretleri emanet depolarda saklanacak arşiv belgelerinin dosya ve klasör sayısına göre kaplayacağı metreküp hacmine bağlıdır. Büyük hacimli dosya ve evrakların depolanmasını sağlayan İstanbul eşya depolama şirketimiz her büyüklükte eşya için depo kiralama hizmeti sunar.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Klasör Evrak Arşiv Depolama Nasıl Yapılır?

Klasör evrak arşivi resmi ve özel kurum ve kuruluşların resmi belge, fatura ve diğer evraklarının belirli sürelerde saklanmasını sağlar. Aylık oda sistemli depolarımızda evraklarınızı dilediğiniz sürece saklama imkanı sunuyoruz.

Arşiv Depolama Fiyatları Nedir?

Arşiv deposu ücretleri ortalama 1.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. Evrak klasör sayısı arttıkça daha büyük hacimli depoya ihtiyaç duyulur. Bu ölçüde ücretlendirmede değişiklik olabilir.

Evrak Arşivi Depolama Alanı Büyüklüğü Ne Kadar?

10 metre küp, 20 metre küp, 30 metreküp hacimli farklı büyüklük ve ölçülere kişiye özel kilitli oda depo alanlarını mevcuttur.

Evrak Arşivi Depolama Süresi Var Mıdır?

1 Aylık depo kiralama, 3 aylık depo kiralama, 6 aylık kiralık depo veya bir yıllık depo alanı kiralama imkanı veriyoruz. Farklı seçeneklerde ve ücretlerle sunduğumuz hizmetleri dilediğiniz gibi seçin.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/arsiv-depolama/
Etiketler:

En İyi Arşiv Depolama Şirketi

En uygun Arşiv Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir