Fiyat hesapla İstanbul eşya depolama fiyat hesaplama formu ile kiralanacak depo için ücret hesaplaması ve depo hacim hesaplaması yapın. Depo fiyatları hesaplama ile kaç metreküp eşyaya aylık ne kadar kira ücreti ödeyeceğiniz hakkında fikir edinin.

Fiyat Teklifi Al

Eşya Depolama Fiyat Hesapla

Eşya depolama fiyat hesapla oda depo ücretleri hesapla. Aylık depo kiralama ücretleri hesaplama ile kaç metreküp depo ya kaç TL kira ödeyeceğinizi hesaplayın. Fazla eşyaların depoda saklanması işlemleri için maliyet hesaplaması gerekir. Bunların başında eşyaların kapladığı metre küp hacim ölçüsüdür. Depolanacak eşyaların metreküp hesaplaması sonrası daha sağlıklı bir depo alanı kiralanır.

Eşya depolama fiyat hesapla Depo kiralama ücretleri hesaplaması
Eşya depolama fiyat hesapla Depo kiralama ücretleri hesaplaması

Eşya Depolama Fiyatları Hesaplama Formu

Eşya depolama fiyatları hesaplama formu ile depoda saklanacak eşyaların metreküp hacim hesaplamasının yanı sıra aylık ortalama depo kira ücreti hesaplayın. Ortalama metreküpe uygun oda depo seçimi yapılır ve buna en uygun ücretlendirme yapılır. Eşya miktarına göre depo seçimi ve depo büyüklüğüne göre de aylık farklı kira ücretleri sunuyoruz. Böylece az eşya için uygun ücret ve fazla eşya için de makul ücretler ödersiniz. İhtiyacınız kadar kullanır, kullandığınız kadar ödersiniz. Böylece fazladan ödeme yapmamış olursunuz.

Oda Tipi Depo Kiralama Ücretleri Hesaplaması

Oda tipi depo kiralama ücretleri tablosu için fikir olması açısından sizlere aşağıdaki tablomuzu bıraktık. Güncel depo kiralama ücretleri için eşya depolama fiyatları tablosuna bakmanızı öneriyoruz. Deponun metre kare büyüklüğünün yanı sıra alanın kapladığı metreküpe göre farklı büyüklükte depolarımız mevcuttur.

Depo Hacmi (m³)Depolama Alanı (m²)Aylık Fiyat (TL)
1251.500
25102.500
35153.500
50204.500

Depo Kiralama Süresine Göre Ücret Hesaplaması

İstanbul eşya depolama şirketimiz kısa süreli depolamalarda normal ücretlerle depo kiralar. Uzun süreli eşya depolamalarında ise %20 ye varan indirimler uygular. Depolama süresi uzadıkça ve peşin ödeme imkanı ile indirim yüzdesi artar. Daha karlı ücretlerle eşyanızı saklayın. Emanet depolarımızda ev eşyalarının yanı sıra kişisel eşyalar, özel eşyalar ve kurumsal eşyaların depolanması da yapılır.

Depo Kiralama Süresiİndirim Oranı
1 ay%0
3 ay%10
6 ay%15
12 ay%20

Fiyat Hesapla İstanbul Eşya Depolama Fiyat Hesaplama Formu

Depo kira fiyat hesapla İstanbul eşya depolama fiyat hesaplama formu ile özel olarak tek tek eşyalarınızın hacmini ve aylık ortalama kira ücretini hesaplayın. Tabii ki ücretler ortalama ve tahmini ücretlerdir. Kesin ve net ücret bilgisi için eşyaları görmek zorundayız. Eşya kontrolü yapıldıktan sonra daha sağlıklı bir teklif sunarız.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Eşya Depolama Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Depolama ücretleri hesaplaması yapılırken; eşya miktarına göre kiralık depolama alanın büyüklüğü dikkate alınır. Kira ücretinin uzun zadede peşin ödenmesi ve kira süresine göre belirlenir.

Eşya Depolama Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Kiralık eşya depolama fiyat hesaplaması için ön seçmeli hazır depolama birimleri mevcuttur. Büyük depo, orta depo ve küçük depo büyüklüğüne göre aylık kira ücret hesabı belirlenmiştir.

Kira Maliyet Hesaplamasında Depolama Süresi Etkili Midir?

Depo kira maliyet hesaplaması yapılırken aylık kiralama süreleri etkilidir. 1 aylık 3 aylık 6 aylık ve 1 yıllık depo kiralama süresine göre %20 ye varan indirim yapıyoruz.

Depolama Tesisi Konumu Ücretlendirmesini Nasıl Etkiler?

Depo tesisi konumu aylık kira ücretlerinde etkili değildir. Fakat size en yakın depoyu kiralayarak sizin taşınma maliyetlerinizi ve masraflarınızı düşürmeyi amaçlıyoruz.

Özel İsteklere Bağlı Ek Ücretler Var Mıdır?

Depo kira ücretleri hesaplanırken aylık kira ücretleri için bir ek ücret çıkarmıyoruz. Kira sabittir. Fakat sizin özel isteklerinize göre ek maliyetler olabilir. Örneğin asansör kiralanması, Piyano taşıma için özel ekip ve araç gibi.

Taşıma Hizmeti Ayrı Ücrete Tabi Midir?

Eşyalarınızı kendiniz de depoya taşıyabilirsiniz. Özel olarak nakliye işlemi için ekip isterseniz; eşyaların depoya taşınması ve nakliye işlemleri ayrı olarak ücretlendirilir.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/fiyat-hesapla/