Ofis eşyası depolama İstanbul Ofis depolama şirketi İstanbul’da ofis depolama İstanbul işyeri şirket depolama ve ofis eşyası depolama için kiralık depo alanları sağlar. Aylık kiralık depo hizmetimiz ofis eşyalarınız için güvenli ve ideal bir seçenektir.

Ofis Eşyası Depolama Firması

Güvenilir hizmet veren firmamız ofis eşyası depolama hizmetlerini her zaman büyük bir özen ile yapıyor. İtina ile hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Alanında uzman personel ile çalışarak eşyalarınızı depolarımızda muhafaza ediyoruz. İstenen güvenli ortam olan depolarımız sayesinde eşyalar korunarak kalıyor. Paketli ve ambalajlı olan eşyalar güvenli alanlar olan depolarımızda saklanıyor. Sizlere büyük bir ehemmiyet ile yardımcı oluyoruz. Hizmeti her zaman kusursuz olan firmamızda görevli olan personel işinin hakkını vererek çalışıyor.

Ofis eşyası depolama İstanbul ofis eşyası deposu kiralama şirketi
Ofis eşyası depolama İstanbul ofis eşyası deposu kiralama şirketi

En İyi Ofis Eşyası Depolama Firmaları

Ofis eşyası depolama firması olarak, hizmetlerimizin güvenli çalışan elemanlarımız tarafından yapılmasını sağlıyoruz. Ofislerde kullanılan her çeşit malzemenin depolarımızda muhafaza edilmesi sizlere en güzel şekilde sunuluyor. Paketli olan ofis eşyaları tertemiz ve hijyenik olan depolarımızda muhafaza edilerek sizlere kolaylık sağlanıyor. Bir çok yönden faydalı olan hizmet kalitemiz ile tanışıp istediğiniz depolama hizmetini özenli olarak yaptırabilirsiniz. Hassasiyet ile çalışan elemanlarımız ofis eşyalarının kontrollerini yaparak her detay ile özel olarak ilgileniyor.

Kurumsal Ofis Eşyası Depolama Şirketi

Ofis eşyası depolama şirketimizin ilgili olan personelleri sizlere her zaman güvenli hizmet veriyor. İtina ile çalışmalarını sürdüren elemanlarımız ofis eşyalarının büyük ve geniş alanlar olan depolarımızda saklanması adına çalışıyor. Hizmet kalitesinin yüksek olması ile firmamız her zaman tercih ediliyor. Gereken özveriyi gösteren elemanlarımız hassasiyet ile ofis eşyalarını paketliyor. Sorunsuz şekilde yapılan ofis eşyası depolama hizmetleri için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz. Görevli elemanlarımız sürekli depoların kontrollerini yaparak gereken güvenilir hizmeti gerçekleştiriyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Güvenilir Ofis Eşyası Nakliyat Depolama Şirketleri

Ofis eşyası depolama faaliyetlerimizi sürdürürken her zaman büyük bir özen ve itina gösteriyoruz. Ofislerin farklı bir yere taşınması gerektiğinde belli sürelerde nakliyat depolama hizmeti gerekiyor. Firmamız gereken bu hizmeti en iyi şekilde yaparak sizlere yardımcı oluyor. Nakliye edilecek eşyaların depolarımız da kalmasını sağlayarak her zaman profesyonel kalitede hizmet veriyoruz. İşini özverili şekilde gerçekleştirerek her zaman itina ile hareket eden personellerimiz eşya depolama konusunda büyük bir deneyime sahiptir.

Profesyonel Ofis Depolama Hizmetleri

Ofis eşyası depolama hizmetini ekibimizden talep ettiğinizde personelimiz kısa bir süre içerisinde sizlere yardımcı oluyor. Hazırlıkları yaptıktan sonra elemanlarımız eşyaları depolarımıza güvenli olacak şekilde yerleştiriyor. Temizlik ve hijyen uygulamaları üst düzeyde bulunan depolarımız eşyalarınızın temiz kalmasını sağlıyor. Her zaman büyük bir özen ile çalışan elemanlarımız tarafından siz de depolama hizmetini profesyonel bir şekilde alabilirsiniz.

Ofis eşyası depo kiralama İstanbul ofis depolama şirketi
Ofis eşyası depo kiralama İstanbul ofis depolama şirketi

Güvenli Ofis Deposu Hizmet Çeşitleri

Profesyonel çalışan firmamız ev eşyaları için gereken özel hizmeti gerçekleştirerek alanında deneyimli elemanlar ile faaliyetlerini sürdürüyor. Kapasitesi yüksek olan eşya depolama firmamız her çeşit eşya ve malzeme için depolama faaliyetlerine devam ediyor. İstediğiniz zaman ekibimizden talep ettiğiniz profesyonel hizmeti kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Güvenli alanlar olan depolarımız da ev eşyalarınız paketli ve ambalajlı şekilde muhafaza edilir. Nem, rutubet ve olumsuz durumlar olmaması adına her zaman özenli bir şekilde faaliyetlerimizi yapıyoruz. Gereken ehemmiyet ile çalışarak sizlere depolama hizmetini güvenli şekilde ulaştırıyoruz.

  • Komple Ofis Depolama
  • Ofis Eşyalarının Depolanması
  • Kiralık Ofis Arşiv Deposu
  • Mobilya Depolama
  • Elektronik Eşya Depolama

En Çok Tercih Edilen Ofis Eşyası Depolama

Ofis eşyalarının depolarımız da istenen süre boyunca kalmasını sağlayarak her zaman yeterli desteği veriyoruz. İşinin ehli olan personelimiz sizlere yardımcı olarak depolama faaliyetlerini kusursuz şekilde yapıyor. Memnuniyetinizi düşünerek hareket eden elemanlarımız ofis eşyalarınızın çizilme ve kırılma olmadan depolarımız da kalması için faaliyetlerine devam ediyor. Her zaman beğenilen hizmetlerimiz ile alanında ehil personellerimiz, sizlere depolama hizmeti gerçekleştirerek yardımcı oluyor.  Güvenli depolama hizmeti sunarak eşyalarınızın temiz ve korunaklı olarak kalması için çaba gösteriyoruz.

İstanbul Ofis Eşyası Depolama Nasıl Yapılır?

Ev depolama hizmetini gereken hassasiyet ve profesyonellik içerisinde yapan firmamız büyük bir özen ile çalışıyor. Ev eşyalarının hazırlıklarını yapan elemanlarımız işinde oldukça deneyimli kişiler olduğu için hizmetlerimiz güzel bir şekilde gerçekleşiyor. İstediğiniz zaman firmamızdan ev depolama hizmetini talep ederek, eşyaların temiz bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Depolarımızın büyük ve geniş iç alanları ekibimizin çalışanları tarafından sürekli kontrol altında tutulur.

Ofis Eşyaları İçin Oda Depolama Kiralama Artıları Eksileri

Eşya depolama firmamız da oda depolama kiralama hizmetleri güvenli olacak şekilde yapılıyor. Odalardan oluşan depoların büyük bir ihtiyacı karşıladığı bilindiği için firmamız her zaman hassasiyet içerisinde çalışıyor. Çeşitli eşyaların koyulacağı oda depolar, bir çok kişinin kolaylık sağlaması adına ekibimiz tarafından en güzel şekilde yerleştirilerek depolama faaliyetleri sürdürülüyor. Hizmet kalitemiz gereği eşya depolama faaliyetlerimizi güvenli olarak sürdürüyoruz.

AvantajlarDezavantajlar
1. Daha fazla alan yaratma1. Depolama masrafları
2. Ofis düzenini koruma2. Eşyaların zamanla unutulması
3. Daha iyi güvenlik sağlama3. Eşyaların deforme olması
4. İş verimliliğini artırma4. Eşyaların ulaşılabilirliğini azaltma
5. Esneklik sağlama5. Depolama alanının sınırlı olması

Uygun Ofis Eşyası Depolama Fiyatları

Ofis eşyası depolama hizmetimizi uygun fiyatlar ile alarak siz de kaliteli hizmeti deneyimleyebilirsiniz. İşinin ehli olan personelimiz ofis eşyasının hazırlığını güvenli şekilde yapıyor. Kusursuz hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren ekibimiz depolama hizmetinde her zaman tedbirli davranıyor. İstediğiniz gibi yapılan profesyonel depolama faaliyetleri ile sektörde her zaman tercih edilen firmayız. Özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürerek ofis eşyalarınızın depolarımız da kalmasını sağlıyoruz. Detaylı çalışan personellerimiz tarafından siz de en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Ofis Eşya Depolama nedir?

Ofis eşyalarının geçici süre ile oda depolarda saklanması işlemidir. Emanet depo olarak kullanılan kiralık depolama alanlarında ofis eşyalarının belirli süre içerisinde güvenle saklanmasını sağlıyoruz.

Ofis Eşyası Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Ofis eşyalarının depolanması; eşyaların paketlenerek taşınıp depoya getirilmesi ile başlar. Belli süre emanet depolarımızda saklandıktan sonra, istenilen zamanda tekrar taşınarak geri getirilip kurulur.

Ofis Eşyası Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Ofis eşyası depolama fiyatları aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık olarak sunuyoruz. Ortalama fiyatlar 1.000 tl den başlar. +6 ay süreli ve daha uzun süreli kiralık depolama hizmetinde %20 ye varan indirimlerle ekonomik ücretler sunuyoruz.

Ofis Eşyası Depo Alanında Hangi Eşyalar Olabilir?

Ofis eşyası deposu alanında, mobilya, mali evrak, arşiv gibi eşyalar olabilir. Bunun dışında farklı istek ve çözümler için ücretsiz teklif alabilirsiniz. Size özel hizmetler için çözüm geliştiriyoruz.

Ofis Eşyası Depo Alanında Hangi Eşyalar Olamaz?

Depolamada işlemlerinde bazı eşyaları kabul etmiyoruz. Ofis eşya depolama alanında bulundurulması yasak olmayan diğer bütün eşyalarınızı saklıyoruz. Yanıcı, patlayıcı, parlayıcı ve kimyasal ürünlerin eşya depolaması yasaktır.

Ofis Eşyası Depolama Süreleri Nelerdir?

Genellikle depo kiralama süreleri 1 aylıktır. Bunun yanı sıra indirimli 6 aylık veya 1 yıllık kiralık depo alanları sağlıyoruz. Kişiye özel kilitli oda depo bölümlerinden meydana gelir. Depoların kiralama süresi isteye bağlıdır.

Ofis Eşyası Depolama Hizmetinde Nakliye Nasıl Oluyor?

Depo kiralama hizmetinde eşyaların nakliyesi ayrıca tarafımızca yapılır. Kendiniz de taşıma işlemini yapabilirsiniz. Bizim kendimizin yapmadığı taşımalarda olası zararlardan sorumlu değiliz.

Ofis Malzemeleri Paketlenmesini Kim Yapıyor?

Ofis eşyalarının depolanması öncesi bütün eşyalar tek tek ambalajlanır. Tüm eşyalar paketlenir, özel olarak depoya kaldırılır. Tozlanma, ıslanma, nemlenme gibi durumlar meydana gelmez.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/ofis-esyasi-depolama/

Etiketler:

En İyi Ofis Eşyası Depolama Şirketi

En uygun Ofis Eşyası Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir