Hakkımızda İstanbul Eşya Depolama hakkında bilgi kimdir, kimindir, nerede kurulmuştur, konumu nerede, hakkında kapsamlı bilgi almak isteyenler için kapsamlı bilgi sunuyor olacağız. İstanbul Eşya Depolama şirketimizi, sunduğu hizmetleri, avantajları ve daha bir çok konuda bilgi alacaksınız. İstanbul eşya depolama hakkında bilgi olarak kapsamlı bilgiler de sunuyoruz.

Hakkımızda

Sevgili yurttaşlarımız Merhaba ve hoş geldiniz! Eşya depolama konusunda İstanbul’da aradığınız güvenilir depolama çözümleri burada. Sizlere en uygun, eşyalarasınız için ideal depo çeşidini sağlıyoruz. İstanbul Eşya Depolama olarak, siz değerli yurttaşlarımıza eşyalarınızı güvenle emanet edebileceğiniz oda tipi ev sağlıyoruz. Kişiye özel 1+0 Home Office konforunda keyifli ve konforlu ek yaşam alanı sağlıyoruz. Metropol İstanbul şehrinin her iki yakasında bulunan Şube ve temsilciliklerimiz ile hizmet sağlıyoruz. İhtiyaçlarınızı aynı gün saatler içerisinde karşılayacak alt yapıya sahibiz. Eşyalarınızı güvenle depoda saklamak için ihtiyacınız olan hizmetler burada. Gelin, hakkımızda bilgi edinin. Şimdi biraz daha yakından tanışalım.

İstanbul eşya depolama hakkımızda İstanbul depo kiralama hakkımızda
İstanbul eşya depolama hakkımızda İstanbul depo kiralama hakkımızda

Biz Kimiz?

İstanbul Eşya Depolama Şirketi, İstanbul’un her iki yakasında depo kiralama alanında faaliyet gösterir. Nakliyat ve depolama konusunda geniş bir hizmet ağına sahibiz. Deneyimli ve alanında uzman bir ekibin bir araya geldiği bir aile şirketiyiz. Ekibimiz ile her türlü taşınma ve depolama çözümleri için eşsiz ve mükemmel çözümler sağlıyoruz. Depolanacak eşyalarınızı özenle en iyi şekilde korumak için çalışıyoruz.

Neler Yaparız?

Güvenli eşya depolama konusunda geniş bir depo hizmet yelpazede faaliyet gösteriyoruz. Nakliye araçlarımız ve uzman taşıma personelimiz ile, eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm taşıma ve depo kiralama hizmetlerini sağlıyoruz. Eşyalarınızı emin ellerde güvende tutmak için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi biz sağlıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Siz kıymetli yurttaşlarımızın güvenini kazanmak için buradayız. Bizi tercih etmelisiniz çünkü; eşya depolamadan tercih edilecek en güvenli şirketlerin başında geliyoruz.

  • Güveniliriz: Eşyalarınızı en iyi şekilde korumak bizim önceliğimizdir. Eşya depolama tesislerimiz güvenlik önlemleriyle doludur.
  • Kolaylık Sağlarız: Eşyalarınızı bize teslim ettiğinizde, gerisini düşünmenize gerek kalmaz. Taşıma, paketleme ve depolama işlerinin tümünü sizin için gerçekleştiririz.
  • Esneğiz: Eşyalarınızı istediğiniz kadar uzun veya kısa süreli depolayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun depo kiralama çözümleri geliştiriyoruz.
  • Fiyatlandırma: Eşya depolama hizmetlerimiz rekabetçi fiyatlarla sunulur. Her kesime uygun bütçe seçenekleri sunuyoruz.

İstanbul Eşya Depolama Şirketi Hakkında Bilgi

Eşyalarınızın yeni bir yuva bulmasına yardımcı olmak için 7/24 burada olacağız. Sizlere huzur ve güvence sunmak için çabalıyoruz. Eşyalarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz. Güvenle rahat bir şekilde yaşamınıza devam edebilirsiniz. Eşya depolama hakkında bilgi olarak kapsamlı rapor, sunum ve yerinde ziyaretler ile iş yerinin gezdirilmesi ve güvenlik tedbirlerini yerinde izlemeğe davet ediyoruz.

Depo Blog ile eşya saklama konularında faydalı içeriklerimizi okuyarak, bilgi edinebilirsiniz. Depolama hizmetleri, hizmet sunduğumuz ilçe ve bölgeler için Depolama hizmet Bölgeleri konularına göz atabilirsiniz. Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya özel ihtiyaçlarınızı konuşmak isterseniz bizimle iletişim kurunuz. Sizleri daha yakından tanımak için sabırsızlanıyoruz!

Hoş geldiniz, eşyalarınızın güvende olduğu yer burası!


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Hangi bölgelerde hizmet veriyorsunuz?

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakası ilçe ve semtlerinin tamamında depolama hizmetleri veriyoruz. Ayrıca hizmet bölgeleri sayfasına bakınız. İstanbul’un depo kiralama ihtiyacını karşılıyoruz.

Depolama tesisleriniz nerede bulunuyor?

Depolama tesislerimiz açık alan, kapalı alan, Rezidans, AVM, Teras ve Oda depo gibi farklı konsept ve çözümlerde geliştiriyoruz. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ilçelerindeyiz. Hakkımızda güncel adres konumumuza bakabilirsiniz.

Eşyalarımı nasıl güvende tutuyorsunuz?

Güvenlik için güvenlik personelimiz mevcuttur. Gece güvenlik personeli, Gündüz güvenlik personeli yanı sıra 7/24 İP kamera sistemi ile güvenliği sağlıyoruz. Sigorta sözleşmesi imzalıyoruz.

Personeliniz nasıl denetlenir ve eğitilir?

Bütün personellerimiz her 6 ayda bir hizmet içi eğitime tabii tutulur. Yeni personellerimiz 3 aylık şirket içi çalışmadan sonra sahaya gönderilir. Her ekibin başında denetleme ve danışma için ekip sorumlusu bulunur.

Referanslarınız veya müşteri incelemeleri nelerdir?

Bireysel referanslarımız ve Kurumsal referanslarımız sayfalarından şirketimizin referanslarına bakabilirsiniz. Müşteri yorumları sayfasından da müşteri incelemelerini okuyabilirsiniz.

Sizden hizmet almak için nasıl başvurabilirim?

Bizden hizmet almak isterseniz sizlere bir telefon kadar yakınız bizimle müşteri iletişim hatlarından irtibata geçebilirsiniz. Online fiyat teklifi alabilir, irtibat kurabilirsiniz.

Çevreye ve topluma ne gibi katkılarda bulunuyorsunuz?

Sıfır ve ikinci el eşyaların güvenle saklanmasını sağlarız. Eşyaların tasarrufunu sağlıyor, tüketimin önüne geçiyoruz. Fazla eşyalar için ek yaşam alanları açıp konfor ve rahatlığı sağlıyoruz. Geri dönüşüm ile çalışıp toplum sağlığını koruyoruz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/hakkimizda/