Taşımalı depolama İstanbul taşımalı depo kiralama şirketi Taşımalı eşya depolama hizmeti sunar. Ucuz fiyatlarla sigorta sözleşmeli ev, ofis ve parça eşya taşımalı kiralık depo hizmeti alın. İstanbul’un en iyi taşıma dahil depo kiralama hizmeti sunan İstanbul eşya depolama firması ile güvenle taşının.

Taşımalı Depolama Firması

Taşımalı depolama alanında uzman olan firmalardan alınması gereken hizmetlerin başında gelir. Taşımacılık hizmeti sunan pek çok firma aynı zamanda depolama hizmeti de sunar. Firmamız, taşımacılıkta uzman olduğu kadar, depolama hizmetinde de önerilen firmaların başında yer alır. Taşımacılıkta sistemli ve tedbirli yaklaşımlarımız, en hızlı ve rahat nakliyat hizmeti sunmamamızın en önemli nedenidir. Taşınma öncesi yapılan hazırlıklar ile nakliyatın hızlı ve sorunsuz geçmesi sağlanır. Hasarsız taşımacılık için firmamız, gereken özeni gösteren işletmelerin başında gelir.

Taşımalı depolama İstanbul taşımalı depo kiralama şirketi
Taşımalı depolama İstanbul taşımalı depo kiralama şirketi

Güvenli Taşımalı Eşya Depolama Firmaları

Taşımalı depolama konusunda firmamız, müşteri memnuniyetine önem veren firmaların başında gelir. Eşya nakliyatı öncesinde yapılacak hazırlıkların başında gelen, kullanılmayan eşyaların tasnif edilmesidir. Bu sayede kullanılmayan ya da daha az kullanılan eşyaların ayrılarak, gereksiz şekilde koli yapılmasının da önüne geçilir. Bu eşyaların daha sonra kullanılmak üzere depolanma alanlarında muhafaza edilmesi de önemli bir ihtiyaçtır. Depolamada kurumsal hizmet sunan firmamız, her türlü eşya için sağlıklı ve güvenli ortamlarda depolama hizmeti sunar. Eşyaların depolara kadar taşınması da firmamız tarafından yapılır.

Kurumsal Taşımalı Eşya Depolama Şirketi

Taşımalı depolama, nakliyatta deneyimli ve yeterli donanıma sahip olan işletmelerin sunduğu hizmetlerdir. Eşyaların büyük hacimli olanlarının kişisel imkanlarla depolara taşınması son derece zordur. Bu konuda yeterli teçhizat ve ekipmana sahip olan işletmelerden hizmet alınması gerekir. Firmamız, zengin araç filosu ile her türlü eşyayı taşıyacak kapasitede araçlara sahiptir. Eşya nakliyatında deneyimli olan firmamız, taşıma elemanları ve nakliyat şoförlerinin bilgi ve becerileri ile de tercih edilir. Eşyaların depolara sevkiyatı esnasında dayanıklı koliler kullanılır. Sağlam malzemelerden yapılmış olan koliler içerisinde eşyalar hasar almadan ve güvenle nakledilir.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

En İyi Taşımalı Nakliyat Depolama Şirketleri

Taşımalı depolama öncesinde firmamız ev ziyaretleri ile taşınacak olan eşya miktar ve muhteviyatına uygun sayıda koli temin eder. Koli ve taşıma malzemelerinin yeterli sayıda olması son derece önem taşır. Nakliyatta zor olan taşıma koşullarının olduğu yerler içerisinde yüksek katlar ilk akla gelenlerdir. Yüksek katlardan en hızlı ve rahat şekilde eşya taşımacılığı yapmak için gerekli olan asansör taşıma sistemleridir. Asansörlü nakliyat depolama sistemleri ile en üst katlardan ve dar bina girişlerinden en rahat şekilde eşya nakliyesi sağlanır.

Profesyonel Taşımalı Eşya Depolama Hizmetleri

Taşımalı depolama hizmetinde sigortalı taşımacılık ve depolamanın önemi oldukça fazladır. Taşınma öncesinde her türlü önlemi alan firmamız, olabilecek her türlü riski de teminat altına almak ister. Nakliyat esnasında istenmeyen eşya hasarları için yapılan nakliyat sigortası güvence veren yaklaşımlar arasındadır. Depolamada da olabilecek hasar riskini firmamız, sigortalı depolama ile teminat altına alır. Her eşya için değerinde fiyatlandırma yapılır. Bu konuda uzman olan eksperlerimiz, doğru bedellerle eşya fiyatlandırmasını yaparlar. Eksper hizmeti için firmamız ek ücret talep etmeden, sigortalı hizmet sunar. Dürüst yaklaşımlarımız için firmamız tercih edilebilir.

Taşımalı eşya depolama İstanbul eşyalar depoya taşınacak
Taşımalı eşya depolama İstanbul eşyalar depoya taşınacak

Taşımalı Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ev eşyalarının birbirinden farklı sınıflarda olması, depolamada da farklı koşullarda saklanmasını gerekli kılar. Ev eşyaları içerisinde beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, tekstil ürünleri, mobilyalar farklı şekilde taşınır. Depoların rutubetsiz ortamlar olması, beyaz eşyaların korozyon gibi etkenlere maruz kalmaması için önemli hususlardır. Firmamız, sürekli havalandırılan ve ışık alan rutubetsiz ortamlardır.

Taşımalı Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis ve iş yeri taşımacılığı ile depolamada uzman destek, firmamızdan alınması gereken hizmetlerdir. Ofis eşyası depolama denildiği zaman akla ilk olarak, evrak ve elektronik eşyalar gelir. Evrak muhafazası için önerilen raf sistemleridir. Arşiv depolamada firmamızdan uzman hizmet alınması önerilir.

Taşımalı Ev Depolama Nasıl Yapılır?

Taşımalı ev depolama ve diğer taşıma dahil depolama hizmet aşamaları tablosunu sizler için aşağıya bıraktık. Depolarımız, son derece temiz ve sağlıklı alanlardır. Eşyaların konulduğu ilk gün gibi yeni ve temiz kalması için kurumsal depolama firmalarından destek alınması önerilir. Firmamız, düzenli aralıklarla temizliği yapılan sağlıklı ortamlardır. Temizlik hizmetini, alanında uzman olan temizlik şirketlerinden alırız. İlaçlamalarla da haşere ve kemirgenler için etkili önlem alınır. Zararlı böcek ve fareler için etkili ilaçlar kullanılır. Depolarımız son derece sağlıklı, temiz alanlardır.

Aşama NumarasıAşama AdıAçıklamaSorumlu Kişi
1Müşteri Siparişinin AlınmasıMüşterinin eşya depolama taleplerini almak ve kaydetmekSatış Departmanı
2Eşyaların ToplanmasıMüşteriden veya kaynak yerden eşyaların toplanması ve taşıma işleminin başlatılmasıDepo Operasyonları
3Eşyaların PaketlenmesiEşyaların güvenli bir şekilde paketlenmesi ve etiketlenmesiPaketleme Ekibi
4Eşyaların Taşıma Araçlarına YüklenmesiPaketlenmiş eşyaların taşıma araçlarına yüklenmesiDepo Operasyonları
5Taşıma ve TeslimatEşyaların hedef depoya veya müşteriye taşınmasıNakliye Ekibi
6Eşyaların DepolanmasıEşyaların hedef depoda güvenli bir şekilde depolanmasıDepo Operasyonları
7Eşya Durumunun BelirlenmesiEşyaların durumunun kontrol edilmesi (hasarlı vs.)Kalite Kontrol Ekibi
8Depo Stok TakibiEşyaların depo stoklarının takip edilmesi ve kayıt altına alınmasıDepo Operasyonları
9Müşteriye BilgilendirmeMüşteriye eşyaların güvenli bir şekilde depolandığını ve durumunu bildirmeMüşteri İlişkileri

Taşımalı Kiralık Depo Alanı Kirala

Firmamız uygun fiyatlı depo kiralama hizmetleri kadar, temiz ve sağlıklı alanları ile tercih edilir. Sürekli aktif haldeki güvenlik sistemlerimiz, 7/24 emniyeti sağlar. Sigortalı taşımalı depo kiralama hizmeti sunan firmaları arayanlar İstanbul eşya depolama şirketimiz ile tanışırlar. Taşımalı depolama hizmetini sıklıkla kimler tercih eder, derseniz sizler için aşağıda listeledik.

 • Ev Sahipleri ve Kiracılar
 • Öğrenciler
 • Memurlar ve Çalışanlar
 • Ev Taşımacılığı Şirketleri
 • İnşaat Şirketleri
 • Perakende İşletmeler
 • E-ticaret Şirketleri
 • Ofis Taşımacılığı Şirketleri
 • Sanat ve Antika Koleksiyoncuları
 • Seyahat Edenler
 • İşletmeler
 • Yedekleme ve Arşivleme Hizmetleri:
 • Lojistik ve Tedarik Zinciri Şirketleri

Taşımalı Oda Depo Kiralama Avantajları

Oda depolama kiralama hizmeti de son zamanlarda en çok talep gören hizmetlerdir. Taşınma sonrasında fazla gelen eşyalar için kiralanacak odalar, bu eşyaların güvenle saklanması için önem taşır. Firmamız güvenli ve uygun fiyatlı oda kiralama hizmetleri ile tercih edilir.

Avantaj NumarasıAvantajAçıklama
1Depolama EsnekliğiTaşımalı eşya depolama, müşterilere depolama sürelerini ihtiyaçlarına göre ayarlama esnekliği sunar. Bu, mevsimsel taleplere veya değişen depolama gereksinimlerine yanıt vermek için kullanışlıdır.
2Depo Alanı TasarrufuTaşımalı depolama hizmetleri, müşterilerin kendi depo alanlarını kullanmak zorunda kalmadan eşyalarını güvenli bir şekilde depolamalarını sağlar. Bu, işletmelerin mülkiyet maliyetlerini düşürebilir.
3Profesyonel BakımTaşımalı depolama sağlayıcıları, eşyaların güvenliği ve durumu için profesyonel bakım sağlar. Bu, eşyaların uzun vadeli saklanmasını ve hasar riskinin azaltılmasını sağlar.
4Taşıma KolaylığıEşyaların taşınması ve depolanması, taşımalı depolama hizmeti sağlayıcıları tarafından gerçekleştirilir. Müşteriler taşıma süreçleriyle uğraşmak zorunda kalmaz ve zaman kazanır.
5Lojistik VerimlilikTaşımalı depolama hizmetleri, lojistik süreçlerin verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur. Eşyaların taşınması, izlenmesi ve yönetilmesi daha etkili bir hale gelir.
6Hızlı ErişimTaşımalı depolama sağlayıcıları, müşterilere hızlı erişim ve eşya taleplerini hızla karşılama kapasitesi sunar. Bu, iş sürekliliği için önemlidir ve müşteri memnuniyetini artırabilir.
7Güvenlik ve SigortaTaşımalı depolama hizmetleri, eşyaların güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri ve sigorta seçenekleri sunar. Bu, müşterilerin eşyalarının korunmasını sağlar.
8Maliyet TasarrufuKendi depo alanı ve ekipmanı bulundurmak yerine taşımalı depolama hizmetlerini kullanmak, işletmelerin maliyetlerini düşürebilir ve sermaye kaynaklarını serbest bırakabilir.

Uygun Taşımalı Eşya Depolama Fiyatları

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için firmamız tercih edilebilir. Fiziki açıdan geniş ortamlarda eşya depolama hizmeti sunulur. Herkes için ayrılmış odalarda eşyaların karışmadan saklanması söz konusudur. Hizmet alan herkese ayrılmış depolama alanlarında  güvenli saklama hizmeti söz konusudur. Herkese ayrılmış  kilitli oda sistemlerimiz bulunur. İndirimli eşya depolama fiyatları ile sizlere taşıma nakliye dahil depo kiralarız. Nem ve küf oluşumunu önlemek için son sistem havalandırma teşkilatımız vardır. Alarm sistemlerimiz ile depoların güvenliği en üst seviyede sağlanır.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Taşımalı Depolama Nedir?

Taşımalı depolama, normal depo kiralama hizmetinin yanı sıra eşyaların depoya taşınmasını kapsar. Yani evden eve nakliyat taşıma dahil depo kiralama hizmeti diyebiliriz.

Taşımalı Eşya Depolama Nasıl Çalışır?

Taşımalı eşya depolama hizmeti; müşteri talebi sonrası eşyalar paketlenir, nakliye aracına yüklenir, depoya taşınır. Böylece nakliye işlemleri ile uğraşmazsınız.

Taşımalı Depolama ve Depolama Arasındaki Fark Nedir?

Taşımalı depolama ile depo kiralama hizmeti arasındaki fark birinde nakliye işlemleri vardır. Diğerinde ise taşıma ve nakliye yoktur. Tercihe bağlı olarak taşımayı siz yaparsınız.

Taşımalı Eşya Depolama Hangi Durumlarda Kullanılır?

Taşımalı eşya depolama hizmeti; evini taşıyanlar, geçici olarak fazla eşyaları emanet bırakmak isteyenler, tadilat yapanlar, boya badana yapanlar, öğrenciler ve genel olarak herkes tercih edebilir.

Eşyalarım Taşımalı Depolama Depolarında Ne Kadar Süreyle Saklanabilir?

Eşyalarınız taşımalı depo kiralama alanlarımızda isteğe bağlı olarak; günlük, haftalık, aylık ve yıllık şekilde kiralanan depolarda saklanır. Sigorta sözleşmeli olarak muhafaza edilir.

Taşımalı Eşya Depolama Fiyatları Ne Karar?

Taşımalı eşya depolama ücretleri eşya miktarına ve depo büyüklüğüne göre değişir. Taşıma dahil eşya depolama ücretleri aylık 2.000 tl den başlar.

Eşyalarımı Geri Almak İstediğimde Nasıl Bir Süreç İzlenir?

Dilediğiniz zaman eşyaları depodan almak istediğinizde, eşyalar depodan eve taşınacak dediğinizde aynı gün eşyalarınız zaten ambalaj ve paketli olduğundan nakliye ekibimiz taşıma işlemini yapıp eve getirir. Talep halinde kurulum yapılır.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/tasimali-depolama/

Etiketler:

En İyi Taşımalı Depolama Şirketi

En uygun Taşımalı Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir