7/24 Günlük açık depo İstanbul’da 7/24 açık depo kiralayın. 7/24 açık depoda eşyalarınızı istediğiniz zaman bırakın, eşya alın, eşyalarınızı ziyaret edin. 7/24 güvenlik personeli ve depo personeli olan oda depolarımızı kiralayın.

7/24 Günlük Açık Depo

7/24 günlük açık depo hizmeti eşyalarınızın günlük olarak kullanılmaması ve saklanması gerekli durumlarda, tercih edilen hizmetler arasındadır. Eşya depolama firması olarak, depo alanlarımızın tamamında son sistem teknoloji ve uzman özel güvenlik personelleri tarafından koruma altındadır. Evden eve depoların 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmesi ve 24 saat boyunca özel güvenlik ekiplerinin detaylı olarak güvenliği sağlıyor olması, depoların güvenlik seviyesinin artmasını sağlar. Ayrıca kiralık eşya depolama alanları; özel kilitler ile kilitlenebilir durumda olması da, eşya güvenliği ile ilgili alınan ekstra önlemlerdendir.

7/24 Günlük açık depo kirala İstanbul 7/24 açık eşya depolama firması
7/24 Günlük açık depo kirala İstanbul 7/24 açık eşya depolama firması

İstanbul’da 7/24 Açık Depo Fiyatları

Eşya depolama fiyatları araştırması yapılırken sahte resimlere aldanılmamalıdır. Günümüz global dünyasında herkes profesyonel bir web sayfası açarak sizi dolandırabilir. Sahte depo resimleri ile aklınıza girebilirler. 7/24 günlük açık depo  ile ilgili fiyatlar ve gerçekçi depolama firmamız ile güven, kaliteyi size getiriyoruz. Eşyalar için depo fiyatlarını depolama uzman ekiplerimiz gördükten sonra belirlenmektedir.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Eşya Depolama Fiyat Hesapla

7/24 günlük açık depo fiyatları ve ortak alanda eşya depolama fiyatları farklılık gösterir. Oda depolama; Yalnızca size özel kişisel bir odada depolanmaktadır. Oda sadece size aittir. Anahtarlı ve altı da parkeli şekildedir. Eşyalar ferahlar ve nefes alır. Nem ve rutubet asla olmaz. Ortak alanda depolama; 300 metrekarelik alana eşyanız yer kapladığı kadar istif edilir ve parkelidir. Etrafı kalın karton ile sarılır. Eşyaya hiç bir zarar gelmez. Nem ve rutubet olmaz. Her iki sistemde de eşyanız yıllarca kalabilir.

7/24 Açık Depo Kiralayın

Kurumsal eşya depolama firmaları, 7/24 günlük açık depo güvenliğine üst düzey önem vermeli ve kiralanmış depolara eşyaların sahibi dışında başkasının girmesini yasaklamalıdır. Eşya için kiralık depo, tüm depo alanlarımız çevresel faktörlere karşı özel önlemler ile korunmaktadır.
Eşyalarınızı koymak için kiralık depo arayışındaysanız, firmamız sizin için oldukça uygundur.
Eşya depolama olarak sizlere sağladığımız depolama hizmeti kapsamındaki tüm detayları, profesyonel olarak uygulayarak en üst kalitede hizmet sağlamaktayız.

Bireysel veya kurumsal müşterilerimize, en iyi şartlarda eşya depolama hizmeti sağlayan firmamız, yeni depolama tekniklerini bünyesine entegre etmektedir. Uzun yıllarca ev depolama sektöründe bulunmamız sebebiyle, üst düzey bilgi ve birikim ile profesyonel bir şekilde hizmet sağlamaktayız.

7/24 günlük açık depo  firmamız bünyesinde istihdam edilen tüm çalışma ekibimiz, eşya depo sektöründe yeterli seviyede bilgi ve birikime sahip olan kişilerdir. Müşteri memnuniyetini vazgeçilmez firma ilkesi olarak benimseyen firmamız, tüm depolama sürecinde en önemli çözüm ortağınız olmak için en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır.

Eşya depolama firmaları arayışına girdikten sonra aklınıza tek bir soru gelebilir. İyi bir kurumsal eşya depolama firması hangisidir diye düşünüyorsunuz ancak istediğiniz ve içinize sinen bir firma ile anlaşma yapmak istiyorsunuz. İşte bu sebeple güzel bir araştırma yapmalı ve kurumsal firma arayışına girmelisiniz. Kiralık ev eşyası deposu hizmeti alan müşterilerin, genel profilleri şu şekildedir.

  • Depolarımız sigortalı, ambalajlı ve rutubetsizdir
  • Evinde sık kullanmadığı fazla eşyalardan geçici bir süre kurtularak, yaşam alanlarında yer açmak isteyen kimseler eşya depolama firmalarının sunmuş olduğu hizmetlerle, eşyalarını depolamaktadır. Bunun dışında birkaç aylığına evinden uzak kalacakların, yalnızca eşyalar için ev kirası vermek istememesinde yardım alınır.

7/24 günlük açık depo kiralama ev eşyası koymak için bireysel müşteriler genellikle ev eşyası depolama konusunda hizmet alırken, kurumsal müşterilerimiz de farklı tercihleriyle kurumlarında bulunan fazla eşyaların saklanması için hizmet almaktadırlar. Ev eşyası depolama fiyatları ne kadar diye düşünüyorsunuz ve araştırıyorsunuz. Net ve sağlıklı bir bilgi almak için firmamızla iletişim sağlayabilirsiniz.

Profesyonel olarak hizmet verenlerin olmasının dışında, amatörce ve hatta bazı alanları resmiyet kazanmadığı halde hizmet sağlamaya çalışan depolama firmaları da maalesef ki piyasa içerisinde yer almaktadır. Bu gibi firmaları tercih etmeniz eşyalarınızın kaybolmasına veya çalınmasına yol açacaktır. Firmamız güvenle tercih ederek bu gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

Eşya Depolama Güvenli Depo

Eşya depolama güvenli depo deyince ilk akla firmamız gelmektedir. Eşyalarınızın korunmasına, muhafazasına ne kadar önem veriyorsak depoların güvenliğine de o kadar önem vermekteyiz. Sizden eşyanın teslim alınması anından itibaren eşyadan biz sorumlu olmaktayız. Bu sebeple hırsızlık, kayıp çalıntı, kırılma ve bozulma gibi durumlar da bizim sorumluluğumuzdadır. Bizler de güvenilir depolama firması olarak bu gibi kötü durumların olmaması için en iyi güvenlik önlemlerini almaktayız.
Depolarımızın her bir noktasında güvenlik kamerası vardır. Kameralarımız 7/24 açık bulunmakta ve kayıt alma özelliğine sahip olduğundan aksi durumlarda izlenebilmektedir.

Gece gündüz depolarda güvenlik bulunmakta ve dışarıdan yabancı birinin girmesi veya hırsızlık olması imkânsız seviyededir. Eşyalar çok sık bir şekilde kontrol edilmekte ve her müşterinin eşyasının olduğu odaların anahtarı olmaktadır. Depolama firması olarak, bizler de eşyalarınıza sizin kadar çok fazla değer veriyoruz. Siz de bize güvenle eşyalarınızı bırakabilirsiniz. 7/24 günlük açık depo ve eşya depolama ile ilgili tüm detaylara firmamızdan ulaşabilirsiniz.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Depolar Hangi Saatler Arasında Açıktır?

Eşya depolama alanlarımız 7/24 açıktır. Güvenlik personeli, bekçi ve depo görevlisi nezaretinde eşyalarınızı dilediğiniz zaman görebilir. Deponuzdan eşya alabilirsiniz.

Eşya Depolama Alanındaki Eşyamı Görebilir Miyim?

Tabii evet. İstediğiniz zaman arzu ettiğiniz vakit gelin eşya depolama alanındaki eşyalarınızı görün. Güvenlik personeli veya eşya depolama personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

7/24 Açık Depo Güvenliği Nasıl Sağlanır?

7/24 açık depo güvenliği güvenlik personelimiz tarafından sağlanır. Güvenlik kameraları, eşya depolama görevlisi personel ve özel alarm sistemleri ile depo güvenliği alınır.

7/24 Günlük Açık Depolama Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Kesinlikle evet. 7/24 Günlük açık depo hizmetimiz sigorta sözleşmeli olarak sunulur. Kaza ve afet durumlarında olası zararlar anlaşmalı sigorta poliçesi kapsamında temin edilir.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/7-24-gunluk-acik-depo/

Etiketler:

En İyi 7/24 Günlük Açık Depo Şirketi

En uygun 7/24 Günlük Açık Depo fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir