Parça eşya depolama İstanbul parça eşya deposu kiralama firması ile uygun ücretlerle kişiye özel bir kaç parça eşya için kiralık oda depo kiralayın. İstanbul’da parça eşyaların saklandığı kiralık depo alanlarından siz de faydalanın. Evinizdeki fazla eşyaları emanet depolarımızda saklayın. Kendi özel yaşam alanlarınıza yer açın. Parça depolama hizmetimiz fazla eşya, ev eşyaları ve ofis eşyalarının depolanmasında tercih edilir.

Parça Eşya Depolama Firması

Profesyonel hizmetin verildiği adres olan firmamız parça eşya depolama hizmetini özenle gerçekleştiriyor. İhtiyaç duyulan her zaman ekibimiz ile görüşerek siz de profesyonel kalitede hizmet alabilirsiniz. Parça eşyalardan oluşan tüm malzemelerin hazırlıklarını özenle yapıyoruz. Detaylı şekilde paketlenen eşyalar depolarımıza özenle yerleştirilerek korunaklı ve güvenlikli alanlarda muhafaza ediliyor. Gereken hassasiyet gösterildiği için parça eşyalar istediğiniz süre boyunca muhafaza edilerek hiçbir risk olmadan güvenle kalıyor. Dilediğiniz zaman ekibimiz ile iletişim kurarak depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Parça eşya depolama İstanbul parça depolama firması
Parça eşya depolama İstanbul parça depolama firması

En İyi Parça Eşya Depolama Firmaları

Özenli şekilde faaliyet gösterdiğimiz parça eşya depolama hizmetini, gereken hassasiyet ile her zaman titiz bir şekilde sürdürüyoruz. Eşyaların hazırlıklarını yapan elemanlarımız işinin ehli ve deneyim sahibi kişilerdir. Ambalajlama ve paketleme ile hazırlanan eşyalar zarar görmeyecek şekilde ambalajlı paketlemeli depolama hizmetimiz kapsamında depolarımız da kalıyor. Farklı nedenlerden dolayı parça eşyalarınızın depolanması gerektiğinde her zaman ekibimizi tercih edebilirsiniz. Memnun kalacağınız nitelikli hizmetleri sunarak aralıksız şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Kurumsal Parça Eşya Depolama Şirketi

Parça eşya depolama gibi faaliyetlerimizi sektörün öncü ve güvenilir firması olarak özenle devam ettiriyoruz. Aradığınız ilgili ve özenli çalışanları bulunan firmamız sizlere yeterli desteği her zaman sağlıyor. Hiçbir sorun olmaması için her zaman özenle faaliyetlerini sürdüren personelimiz işinin hakkını vererek çalışıyor. İstanbul Eşya Depolama şirketimizin üstün ve nitelikli hizmet veren elemanları her zaman eşyaların kontrollerini sağlıyor. Detaylı şekilde yaptığımız çalışmalar ile eşyalar için en iyi ve güvenilir hizmeti sunuyoruz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

İstanbul Parça Eşya Nakliyat Depolama Firmaları

Eşyalar için güvenli ve korunaklı olan depolarımız her zaman temizlik ve hijyen uygulamaları yapılarak eşyalarınıza en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Profesyonel kalitedeki faaliyetlerimiz ile her türlü desteği sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızı büyük ve geniş nakliye araçlarımıza yükleyerek depolarımıza yerleştiriyoruz. Alanında oldukça başarılı olan personelimiz görevlerini kusursuz şekilde yapıyor. Her türlü detay ile ilgilenen personelimiz sizlere her zaman özenli hizmet veriyor.

İstanbul Anadolu Yakası Parça Eşya Depolama

Anadolu Yakası parça eşya depolama hizmetimiz Anadolu Yakası’ nda bulunan bütün ilçe ve semtlerde geçerlidir. Lokal şubelerimiz ile dilediğiniz ilçede parça eşya deposu kiralayabilirsiniz. Anadolu Yakası parça eşya deposu kiralama hizmeti için ücretsiz eşya keşfi isteyiniz. Aşağıda hizmet sunduğumuz Anadolu Yakası eşya deposu ilçelerimiz belirtilmiştir.

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar

Asya Yakası parça eşya depolama hizmet bölgelerimiz

İstanbul Avrupa Yakası Parça Eşya Depolama

Avrupa Yakası parça eşya depolama faaliyetlerimiz Rumeli bölgesinde bulunan bütün ilçe ve semtlerde devam etmektedir. Aralıksız sürdürdüğümüz ve 7/24 açık olan parça depolama alanlarında siz değerli yurttaşlarımız için farklı alan ve büyüklükte oda depo kiralama olanağı sunuyoruz. Aşağıda Avrupa Yakası parça eşya deposu şubelerimiz sıralanmıştır.

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

Rumeli Yakası parça eşya depolama hizmet bölgelerimiz

İstanbul Parça Eşya Deposu Kiralama

İstanbul parça eşya deposu kiralama ihtiyacı duyan yurttaşlarımız için kişiye özel oda sistemli depo kiralama olanağı sunuyoruz. Fazla eşyaların depolanması için özel yaşam alanlarınıza yer açın. Kilitli oda depo sistemimizden yararlanın. Dilediğiniz zaman bir kaç parça eşyayı depolayın. İhtiyaç halinde tekrar gelip alın. 7/24 açık olan İstanbul parça eşya deposu alanında size özel bir depo kiralayın.

Parça eşya deposu İstanbul parça eşya depo kiralama
Parça eşya deposu İstanbul parça eşya depo kiralama

Profesyonel Parça Eşya Depolama Hizmet Çeşitleri

Büyük bir ehemmiyet ile yapılan parça eşya depolama hizmeti sayesinde eşyalarınız korunaklı bir şekilde tertemiz ve güvenli olan depolarımız da muhafaza ediliyor. İstenen kaliteli hizmetin bulunduğu firmamız yeterli tecrübeye sahip olan elemanlar ile çalışıyor. Hiçbir sorun olmaması için gereken hizmetleri büyük bir özveriyle personelimiz gerçekleştiriyor. Paketleme, ambalajlama ve kolileme gibi hazırlıkları personelimiz titiz bir şekilde yapıyor. Herhangi bir sebepten dolayı eşyalarınızın depolanması gerektiğinde her zaman firmamızdan destek alabilirsiniz.

Parça Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Özenle yapılan ev eşyası depolama hizmetleri için kusursuz şekilde çalışan firmamız sizlere yardımcı olmak için faaliyetlerini sürdürüyor. Ev eşyalarının hazırlıkları özenli olarak ekibimiz tarafından yapılıyor. Detaylı gerçekleştirilen paketleme hizmetleri eşyaların temiz ve korunaklı kalması için büyük bir öneme sahiptir. Sizlere gereken desteği vererek her zaman çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ev eşyalarınızın depolanması gerekli olduğunda ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Parça Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Herhangi bir nedenden dolayı ofis eşyalarınızın paketli ve korunaklı olarak depolanması gerektiğinde firmamız sizlere profesyonel kalitede hizmet veriyor. Yaptığımız hazırlıklar neticesinde ofis eşyalarınız güvenli bir şekilde ekibimiz tarafından muhafaza ediliyor. Ofislerin her türlü eşya ve malzemesi elemanlarımızın özenli hazırlıkları ile depolarımıza yerleştiriliyor. Sizlere memnun kalacağınız hizmetleri sunarak ofislerin her türlü malzemesini ekibimiz temiz bir şekilde depoluyor.

Parça Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Parça eşya depolama hizmetleri ekibimizin özenli çalışmaları sayesinde sorunsuz ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilir. Eşyaların türlerine göre ayrımı yapılarak paketli ve ambalajlı halde depolarımız da korumaya alınıyor. Ambalaj ve paketler eşyaların temiz ve sağlıklı kalması açısından elemanlarımız tarafından her zaman itinalı bir şekilde yapılıyor. Üstün hizmet anlayışı bulunan firmamız eşyaların depolamasını güvenli şekilde yapıyor.

Bir Kaç Parça Eşya İçin Oda Depolama Kiralama

İşinin ehli ve oldukça başarılı olan personellerimiz oda depolama kiralama hizmetini sizlere güzel bir şekilde veriyor. Odaların güvenli ve korunaklı olması sayesinde eşyalarınız muhafaza edilirken hiçbir sorun yaşanmıyor. Temiz bir şekilde paketli, ambalajlı olan eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca depolarımız da saklıyoruz. Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan firmamız sizlere gereken hassasiyeti göstererek yardımcı oluyor.

Parça Eşyalar İçin Kiralık Depo Alanı

Depolarımız parça eşyaların koyulacağı en doğru ve güvenli adres olarak, ekibimiz tarafından her zaman güvenliği ve temizliği yapılarak sizlere hizmet sağlıyor. İşinde oldukça özverili şekilde çalışan personellerimiz kiralık depo alanlarını sizlere kolaylık sunarak en güzel şekilde hazırlıyor. Profesyonel kalitedeki hizmetlerimiz ile eşya depolama konusunda her zaman özverili şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

Uygun Parça Eşya Depolama Fiyatları

Parça eşya depolama fiyatları uygun ve indirimli ücretlerle sunulur. Parça depolama hizmetleri uygun fiyatlar ile firmamız tarafından sizlere güvenli olarak sağlanıyor. İstediğiniz zaman ekibimiz ile görüşerek ihtiyaç duyduğunuz kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Hazırlıkları gerektiği gibi büyük bir hassasiyet içerisinde yapan elemanlarımız faaliyetlerini sorunsuz şekilde tamamlıyor. Depoların büyük ve geniş alanları sayesinde tüm eşyalar korunaklı olarak kalabiliyor. Hizmet kalitemiz gereği, uygun fiyatlar ile sizlere kaliteli hizmet veriyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Sıkça Sorulan Sorular

Parça Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Parça eşya depolama yapılışı: belirli süreli olarak fazla eşyaları saklamak istediğiniz depolama alanlarına eşyalarınızın ambalaj ve paketlemeli olarak getirilip muhafaza edilmesi sürecidir.

Parça Eşya Depo Alanında Hangi Eşyalar Olabilir?

Parça eşya depo alnına bırakılan eşyalar; koli depo, bagaj çanta depo, emanet depo, ev eşyaları, ofis eşyaları, elektronik eşyalar, mobilya, koltuk, halı, perde gibi kokmayacak ve bozulmayacak tüm parça eşyalar bırakılabilir.

Parça Eşya Depo Alanında Hangi Eşyalar Olamaz?

Yasal olarak yasaklı maddeler ve muhafaza edilmesi yasak olan ürünlerin girişi yapılmaz. Güvenliği ve insan sağlığını tehlikeye atacak yasaklı maddeler, patlayıcı, parlayıcı, kimyasal ve yanıcı ürünler parça eşya deposu alanına girişi yasaktır.

Parça Eşya Depolama Süreleri Nelerdir?

Parça eşyaların depolama süresi genel olarak aylık, üç aylık, altı aylık veya 1 yıllık şeklinde gerçekleşir. +6 aylık depolama sürelerinde %20 ye varan indirim avantajı uyguluyoruz.

Parça eşya depolama hizmetinde Nakliye nasıl oluyor?

Parça eşyaların depolanması faaliyetlerimizde nakliye işlemleri ayrıca gerçekleştirilmektedir. Taşıma işlemleri için normal ücretlerin altında ayrıca indirim yapılır. Dileyen eşyalarını kendisi de taşıyarak getirebilir.

Parça eşya depolama fiyatları nedir?

Parça depolama fiyatları aylık oranlama 500 tl den başlayan ücretler ile sunulur. Eşya miktarı ve eşya büyüklüğüne uygun depo kiralanır. Buna göre ücretler değişkenlik gösterir. Bunun için ücretsiz fiyat teklifi alınız.

Parça eşya depolama hizmetinde depoya eşyamı kendim bırakabilir miyim?

Tabi ki evet, Kendiniz istediğiniz zaman dilediğiniz şekilde kendi özel depolama alnınıza gelerek evinize girer gibi kilitli deponuzu açarak eşyalarınızı bırakabilirsiniz. Kendinizin taşıdığı eşyaların taşıma esnasında olası zararlarından mesul değiliz.

Parça eşya depolama alanı kilitli mi?

Bütün depo alanlarımız özel kişiye özel olarak kilitli oda depo alanlarından oluşur. Herkese +1 oda depolama hizmeti ile kilitli özel deponuzu kiralayabilirsiniz.

Parça eşya depolama avantajı nedir?

Fazla eşyalarınız için size özel olarak ayrılmış oda depoda eşyalarınızı saklayabilirseniz. Eşyanıza göre; küçük depo, orta depo ve büyük depo gibi farklı ölçülerde depo kiralama yaparak eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/parca-esya-depolama/

Etiketler:

En İyi Parça Eşya Depolama Şirketi

En uygun Parça Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir