Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel dönüşüm eşya depolama firması kiralık oda tipi kentsel depolama alanları kiralar. İstanbul kentsel depo kiralama ihtiyacınıza profesyonel sigortalı güvenli kiralık depo alanları sunuyoruz.

Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Firması

Son zamanlarda yapılan yeniliklerden biri de kentsel dönüşümdür. Bundan dolayı insanlar kentsel dönüşümde eşya depolama hizmeti almak isterler. Ülkemizde artık eski binaların ortadan kalktığı veya yenilendiği bir sürece girilmektedir. Özellikle büyük illerde bu hizmeti hızlı ve güvenli olarak yapılmaktadır. Kentsel dönüşüm ile birlikte birçok insan evini müteahhitte vermektedir. Bununla beraber yeni evlerine kavuşana dek eşyalarını farklı bir eve taşıyacaklarına kendilerine ait özel depolarda muhafazasını isterler.

Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel depolama hizmeti
Kentsel dönüşümde eşya depolama İstanbul kentsel depolama hizmeti

Böylelikle insanlar ev eşyalarını depolama ihtiyacını gidermiş olurlar. Depolama hizmeti de kentsel dönüşüm ile birlikte hızlı olarak sürdürülmüş ve geliştirilmiştir. İstanbul eşya depolama firmamız nakliyat, bünyesinde profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içinde ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri sağladığı gibi kentsel dönüşüm sebebiyle depolama hizmetlerini de sağlamaktadır.

Kentsel Dönüşümde Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

Eşyaları güvenle depolama hizmeti veren en önemli nakliye firmasıyız. Firmamız, ülkenin genelinde profesyonel hizmet sunar. Kentsel dönüşümde eşya depolama hizmeti belirli kurallar kapsamında verilmektedir. Depolama hizmetinin her firma tarafından verilmesi doğru değildir. Çünkü bazı firmalar depolama hizmeti sağlarken eşyaları boş dükkânlarda tutarlar. Boş dükkânlarda tutulmakta olan eşyalar, nem ve rutubet sebebiyle çürüyebilmektedir. Nakliye firması olarak, depolama hizmetleri depolama sahalarında verilmektedir. Değerli müşterilerimiz istediklerinde depolama sahalarını ziyaret edebilirler. Firmamızı takip ederek, hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal Kentsel Depolama Şirketi

Bununla beraber yalnızca kentsel dönüşümde eşya depolama hizmetinden değil, ayrıca taşımacılık ve nakliye hizmetlerimizden de en uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz. Birçok yerde firmamıza ait depolar bulunur. Bu depolama alanları içinde size özel bölümler vardır. Her müşteriye özel depolama alanı tahsis edilir. Bu tedbirden dolayı, eşyalarda herhangi bir kaybolma veya çalınma durumu ile karşılaşılmaz. Ayrıca depolama zaman içinde istediğiniz zaman eşyaları çıkartabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Kentsel Dönüşüm Kapsamında Depo Kiralama Aşamaları

Kentsel dönüşümde eşya depolama sahalarının güvenliği ve temizliği firmamız tarafından yapılmaktadır. En kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara alabilmek için, sitede yer alan numara üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca depolama süreci ile merak edilen tüm sorulara cevap bulacaksınız. Bizimle çalışan tüm ekip arkadaşlarımız, isteklerinize cevap verebilecek seviyededir. Nakliye firmamız farkı ile depolama hizmetinin güvenliğini ve rahatlığını hissetmiş olacaksınız.

AşamaFaaliyetlerAçıklama
1İhtiyaç Belirleme ve PlanlamaEv sahiplerinin eşya depolama ihtiyaçlarının belirlenmesi, depolama süresinin planlanması ve gerekli depolama alanının tahmin edilmesi.
2Depolama Şirketi Seçimi ve SözleşmeGüvenilir depolama şirketlerinin araştırılması, fiyat tekliflerinin alınması, sözleşme şartlarının belirlenmesi ve sözleşmenin imzalanması.
3Eşyaların Paketlenmesi ve TaşınmasıEşyaların düzenli ve güvenli bir şekilde paketlenmesi, depolama şirketi tarafından taşınarak depoya yerleştirilmesi.
4Depolama ve Güvenlik İşlemleriEşyaların depolama sürecinde güvenli bir ortamda korunması, depo güvenliğinin sağlanması, izinli erişim kontrolü ve güvenlik sistemlerinin kurulması.
5Eşyaların Teslimi ve YerleştirmeYeniden yerleşim sürecine uygun olarak eşyaların depodan alınarak yeni konuta teslim edilmesi ve yerleştirilmesi.
6İzleme ve İletişimDepolama sürecinin düzenli olarak izlenmesi, müşteriye sürekli bilgi verilmesi, iletişim kanallarının açık tutulması ve sorunların çözümü.

Kentsel Dönüşüm için Firmamızın Süresi Ne Kadar?

Binaların yenilendiği dış görünüşünün daha modern duruma geldiği yerlerde ortalama depolama süreleri 15 ay ile 20 ay arası değişmektedir. Bu süreç içerisinde eşyalara en ufak zarar gelmeden yüksek katlarda depolama yapılır ve depolama alanlarının tümünün zemini parkeli olduğundan daha sağlıklı hizmet alırsınız. Firmamızın kentsel dönüşümde eşya depolama ile ilgili bilgilerine sayfamız üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kentsel Dönüşüm Nakliye Firmaları

Kentsel dönüşümde eşya depolama özelinde kentsel dönüşümü destekleyenler, yıllardan beri insanlar için güven ve itibar yaratmış durumdadır. Bu itibar ve güven esaslarına dayalı anlayışla birlikte, çok önemli bir çalışma performansı herkesi beklemektedir. Teknoloji ve güvenli taşımacılığı yönelik yapılan yatırımlarda, firmamızın nakliye ayrıcalığını ancak böyle görebilirsiniz. Bununla birlikte kentsel dönüşüm nakliye markaları ve firmaları, zaman içerisinde daha kaliteli hizmeti desteklemeyi sürdürmektedir. İnsanların yeni evlerine kavuşabilmesi için elde ettiği fırsatı, çok önemli bir şans ve avantaj olarak görmek gerçekten önemlidir.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

  Kentsel Dönüşümde Kiralık Depo Hizmeti Alın

  Kiralık depo hizmeti ile eşyalarınızın acil olarak boşaltılması gerekmektedir. Güvenli ve konforlu bir alana transferi çok önemlidir. Kentsel dönüşümde eşya depolama hizmetlerini uygun fiyatlardan alabilmek çok önemlidir. Bazen, kimi insanların zor durumlarından yararlanıp yüksek fiyatlar çıkardıkları görülmektedir. Firmamız ise her şart ve koşullarda uygun fiyatlar ile çalışmalarını sürdürmektedir. Hatta evleri yıkılmak durumunda kalmış acil durumda olan vatandaşlara indirim sağlanır.

  Kentsel dönüşümde depo kiralama İstanbul kentsel depolama şirketi
  Kentsel dönüşümde depo kiralama İstanbul kentsel depolama şirketi

  Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama İle İşlemleri Hızlı Hale Getirin

  Kentsel dönüşümde eşya depolama firmamız ile hem depolama hizmeti hem de nakliye hizmeti edinebilirsiniz. Tüm işlemleri tek seferde ve tek ekiple yaptığımızdan minimum maliyet ile uygun fiyatlar ile depolama hizmeti sağlamaktayız.

  Güvenli ve Kaliteli Eşya Depolama Çözümleri

  Evde veya ofiste kalabalık yapan eşyaları firmamız depolarında tutarak karmaşıklığı yok edebilirsiniz. Yaşam alanları daha kullanışlı, ferah bir duruma getirilebilir. Ev değiştirmeleri neticesi çoğunlukla fazla eşyalar ortaya çıkmaktadır. Yeni eve sığmayan mobilyalar, dolaplar olabilir. Yaz ve kış geçişlerinde mevsimlik eşyaların kaldırılması gerekmektedir. Yaşam alanlarının mevsime uygun eşyalarla düzenlemesi icap eder.

  1. 24/7 Güvenlik Sistemi:
   • Depo alanlarında sürekli kamera izleme sistemi.
   • Güvenlik personeli ve gece-gündüz gözetimi.
  2. İklim Kontrolü:
   • Eşyaların sıcaklık ve nem kontrolü ile korunması.
  3. Sigortalama Hizmetleri:
   • Depolanan eşyalar için sigorta seçenekleri.
  4. Profesyonel Paketleme ve Taşıma:
   • Eğitimli personel tarafından eşyaların düzenli ve güvenli bir şekilde paketlenmesi ve taşınması.
  5. Depo Güvenliği:
   • Depo alanlarının yangın güvenliği, acil durum çıkışları ve yangın söndürme sistemleri.
   • Erişim kontrolü ve sadece yetkili personelin depoya girişine izin verilmesi.
  6. Düzenli Temizlik ve Bakım:
   • Depo alanlarının düzenli olarak temizlenmesi ve bakımının yapılması.
  7. Esnek Depolama Süreleri:
   • Kısa vadeli ve uzun vadeli depolama seçenekleri.
  8. Online İzleme ve Bilgilendirme:
   • Müşterilere depolama süreci hakkında düzenli güncellemeler ve çevrimiçi izleme imkanı.
  9. Müşteri Desteği:
   • Soruları yanıtlamak ve müşterilere destek sağlamak için etkili bir müşteri hizmetleri ekibi.
  10. Özel Depolama Alanları:
   • Değerli eşyalar için özel depolama alanları.
  11. Fiyatlandırma Şeffaflığı:
   • Fiyatlandırma konusunda şeffaf ve net bilgiler.
  12. Taşıma Sigortası:
   • Eşyaların depoya taşınması sırasında olası hasarlara karşı taşıma sigortası.

  Çocuklarınızdan birisi üniversiteye veya yurt dışına gider. Eşyalarının kaldırılması gerekir. Bütün bu durumlar evlerinizin daha ferah, daha kullanışlı olması için şarttır. Atmaya kıyılamayan, ancak kaldırılması gerekli eşyaları güvenli depolarda tutarak hem onların elinizin altında olmasını hem de kalabalık yapmamasını sağlamaktadır.

  Kentsel Dönüşüm Eşya Depolama Fiyatları

  Tümüyle detaylı bir projenin parçası olmakla birlikte, kentsel dönüşümde eşya depolama fiyatları uygun rakamlarla beraber size destek olmaktadır. Masrafların yükseldiği bir yerde, özellikle eşya depolama ve nakliye için daha çok para ödenmesini istemezsiniz. Bu konuda bir projeye detaylı çalışmayla beraber size destek sağlayan eşya depolama firmamız, her şartlarda size destek olacak adımlar atmayı sürdürmektedir. Uygun ve ucuz fiyat garantisiyle beraber her türlü işlemlerde sizinle birliktedir.

  Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
  Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
  Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
  1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
  1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
  2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
  3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
  4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

  Kullanıcılar Bunları Da Sordu

  Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Ne Zaman Gereklidir?

  Eviniz müteahhit tarafından yıkılmadan önce, Belediyeye kentsel dönüşüm kira yardımı başvurusu yapmıştır. Bina yıkılma kararı verilince eşyalarınızı depoya getirebilirsiniz.

  Kentsel Depolama Süresi Nasıl Belirlenir?

  Kentsel depolama süreci ortalama 12-18 aydır. İnşaatın erken bitirilme durumuna göre süre değişkenlik gösterebilir. Sizler istediğiniz kadar eşyalarınızı kiralık depoda saklayın.

  Eşyalarım Nasıl Paketlenir ve Depolanır?

  Kentsel dönüşüm kapsamında eşya depolama alanları kiralayan müşterilerimiz için bütün eşyaları sıfır pat patlı ambalaj malzemesi ile kaplıyoruz. Depoya taşımasını yapıp depoda muhafazasını sağlıyoruz.

  Eşyalarım Depoda Güvende Mi?

  Tabii ki evet. Sigortalı depolama hizmeti ile kapalı kilitli güvenli odalı depo koşullarında eşyalarınız anlaşmalı sigorta poliçesi teminatı altındadır. Güvenlik personeli ve güvenlik kameraları ile güvenle korunur.

  Depolama Sürecinde Eşyalarımı Kontrol Edebilir Miyim?

  Size özel otomatik şifreli veya kilitli depo alanına sadece siz istediğiniz zaman giriş çıkış yapabilirsiniz. Eşyalarınızı ihtiyacınız olduğunda alabilir, ek eşya da bırakabilirsiniz.

  Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

  Kentsel dönüşümde eşya depolama ücretleri eşya miktarına, evin oda sayısına, depolanacak deponun büyüklüğüne ve depo kirala süresine göre belirlenir.

  Eşyalarım Depoda İken Sigortalı Mıdır?

  Evet, eşyalarınız sigortalı depolama hizmeti kapsamında Sel, Yangın, Deprem ve Doğal afet sigortalıdır. Ayrıca 7/24 güvenlik personeli ve güvenlik kameraları ile korunur.

  Depodan Eşyalarımı Nasıl Geri Alabilirim?

  Eşyalarınıza ihtiyaç duyduğunuzda veya yeni evinize taşındığınızda önceden haber verirseniz, aynı gün eşyalarınız nakliye kamyonlarına ambalajlı hali ile yüklenir. Yeni adresinize itina ile taşınır.

  https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/kentsel-donusumde-esya-depolama/

  Etiketler:

  En İyi Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama Şirketi

  En uygun Kentsel Dönüşümde Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

  Hemen Fiyat Teklifi Al


  Benzer Hizmetler

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir