Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya deposu günlük, haftalık, aylık ve yıllık beyaz eşyalar için depo kiralar. Kiralık beyaz eşya depo alanı sahip olmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile temiz güvenli depolama hizmeti alın.

Beyaz Eşya Depolama Firması

Profesyonel hizmet veren firmamız beyaz eşya depolama işlemleri için tercih edilecek en doğru adrestir. Eşya depolama konusundaki deneyimi ile her zaman en iyi hizmet kalitesini sunan personelimiz, sizlere güzel bir şekilde yardımcı oluyor. Ambalajlama, paketleme ve kolileme gibi hizmetleri yaparak eşyalarınızın depolarımıza yerleştirilmesini güvenli olarak yapıyoruz. İşinin ehli olan çalışanlarımız hizmetlerini sürdürürken her zaman büyük bir itina ile eşyaların hazırlanmasını sağlıyor. Memnun kalacağınız nitelikteki hizmetlerimiz ile sizlere yeterli desteği veriyoruz.

Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya deposu kiralama şirketi
Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya deposu kiralama şirketi

En İyi Beyaz Eşya Depolama Firmaları

Beyaz eşya depolama hizmetimiz gereken hassasiyet ve özen içerisinde yapılıyor. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınızı depolarımıza koyarak güvenli olarak saklamasını sağlayabilirsiniz. Fazla olan beyaz eşyalarınız için her zaman firmamız sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Sektörün önde gelen firması olarak en iyi hizmet kalitesiyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstediğiniz zaman ekibimiz ile görüşerek siz de depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. profesyonel akıllı sistem odadepo kiralayın, Self Storage ile kendi kendine depolamayı keşfedin.

Kurumsal Beyaz Eşya Depolama Şirketi

Beyaz eşya depolama şirketimizin sahip olduğu büyük depo alanları, eşyaların korunaklı ve güvenlikli olarak kalmasını sağlıyor. Depolarımız ferah ve oldukça geniş alanlar olarak eşyalarınıza ev sahipliği yapıyor. Memnuniyetinizin düşünüldüğü firmamızda gereken temizlik ve hijyen uygulamaları en iyi şekilde gerçekleştiriliyor. İşinde ehil olan çalışanlarımız faaliyetlerini aksatmadan sürdürüyor. Nem, rutubet ve hiçbir olumsuz durum olmaması için her zaman gereken temizlik ve bakım hizmetlerini yapıyoruz. İstediğiniz profesyonel beyaz eşya depolama hizmetini ekibimiz başarılı şekilde gerçekleştirerek itinalı hizmet veriyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Güvenli Beyaz Eşya Nakliyat Depolama Firmaları

Beyaz eşya depolama hizmetimiz ile faaliyetlerimize her zaman üstün ve nitelikli şekilde devam ediyoruz. Nakliyat depolama hizmetimiz ile, beyaz eşyalarınız taşınırken belli zamanlarda depolanması gerektiğinde firmamız gereken hizmetleri en iyi şekilde yapıyor. İstenen güvenli ortamın bulunduğu depolarımız her zaman kameralı sistem ile takip ediliyor. Güvenlik görevlilerimizin gerçekleştirdiği denetimler ile kayıp ve çalınma riski olmadan eşyalarınız güvenle saklanıyor. Memnun kalınacak hizmet kalitesi ile çalışan firmamız depolama hizmetini güvenli şekilde yapıyor.

Beyaz eşya depo kiralama İstanbul beyaz eşya deposu kiralama firması
Beyaz eşya depo kiralama İstanbul beyaz eşya deposu kiralama firması

Ev Eşyası Beyaz Eşya Depolama Hizmeti

Ev eşyalarının her türlüsü ekibimizin çalışkanlığı sayesinde en kısa sürede paketlenerek ambalajlı olarak depolarımıza yerleştiriliyor. Ev eşyası depolama faaliyetleri için gereken hizmeti ekibimizden talep edebilirsiniz. Büyük bir hassasiyet ile yaptığımız ev depolama faaliyetleri her zaman işinde ehil olan personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Her türlü detay ile ilgilenen elemanlarımız sizlere gereken hizmetleri kısa bir süre içerisinde vererek memnun kalmanızı sağlıyor. Aşağıdaki ev aletlerinin tümünü depoluyoruz.

 • Buzdolabı – Yiyecek ve içeceklerin saklanması ve soğutulması için kullanılır.
 • Derin Dondurucu – Gıdaların uzun süreli depolanması için kullanılır.
 • Fırın – Yiyecekleri pişirmek, kızartmak ve ısıtmak için kullanılır.
 • Ocak – Yemekleri pişirmek için kullanılan gazlı veya elektrikli ocak.
 • Mikrodalga Fırın – Yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtmak ve pişirmek için kullanılır.
 • Bulaşık Makinesi – Bulaşıkları temizlemek ve kurutmak için kullanılır.
 • Çamaşır Makinesi – Giysileri yıkamak için kullanılır.
 • Kurutma Makinesi – Yıkanmış giysileri kurutmak için kullanılır.
 • Su Isıtıcı (Kettle) – Su kaynatmak veya sıcak içecekler yapmak için kullanılır.
 • Elektrikli Süpürge – Ev temizliği için kullanılır.
 • Ütü – Giysileri düzleştirmek için kullanılır.
 • Klima veya Isıtıcı – Evde sıcaklık kontrolü için kullanılır.
 • Ev Difüzörü – Ortam kokusu veya uçucu yağlarla evin havasını iyileştirmek için kullanılır.

Ofis Eşyası Beyaz Eşya Depolama Hizmeti

Ofis eşyalarının en iyi şekilde hazırlanarak depolandığı firmamız faaliyetlerini güvenli şekilde sürdürüyor. Depolarımızın korunaklı olarak eşyalarınıza ev sahipliği yapması sizleri de memnun edecektir. Nitelikli ve oldukça güvenli şekilde hizmet veren elemanlarımız eşyalarınızın paketleme işlemlerini büyük bir itina ile yapıyor. Ofislerin her türlü malzemesi ve eşyası, ekibimizin çalışmaları ile kısa sürede depolarımıza yerleştiriliyor.

Beyaz Eşyaların Depolaması Nasıl Yapılır?

Ev depolama hizmetini gerçekleştiren firmamız gereken hassasiyeti gösterdiği için eşyalar korunarak muhafaza ediliyor. Toz, kir veya rutubet gibi olumsuz hiçbir durum olmadan güvenli olan depolarımız da eşyalarınız istediğiniz kadar kalabiliyor. Hizmet kalitesi yüksek olan firmamız ev eşyalarının hazırlıklarını özenle yaparak faaliyetlerini devam ettiriyor. Birçok kişinin tercihi olan depolama firmamız eşyaların muhafaza edildiği en doğru adrestir. Siz de istediğiniz kaliteli hizmeti ekibimizden depolama hizmeti alarak yaşayabilirsiniz.

AşamaAçıklama
HazırlıkBeyaz eşyaları depolamadan önce temizleyin ve bakım yapın.
TaşımaBeyaz eşyaları güvenli bir şekilde taşıyın ve kırılmalara karşı koruyun.
Konum BelirlemeHer eşya için uygun bir depolama alanı seçin ve belirleyin.
KurulumBeyaz eşyaları depolama alanına yerleştirin.
BağlantılarGerekirse, su, elektrik veya gaz bağlantılarını düzgün şekilde gerçekleştirin.
GüvenceBeyaz eşyaları çizilmelere, darbelere ve nemden koruyacak şekilde paketleyin.
EtiketlemeHer eşyayı kolayca tanıyabilmek için etiketleyin.
BelgelemeBeyaz eşyaların model ve seri numaralarını kaydedin ve belgeleyin.
Rutin BakımDepolama sırasında düzenli olarak bakım yapın.
Sigorta ve İzlemeEşyaları sigortalatın ve düzenli olarak izleyin.
Beyaz eşya depolama aşamaları tablosu

Beyaz Eşyalar İçin Oda Depolama Kiralama İşlemleri

Depolama firmamızın odalardan oluşan depolarını kiralayarak güvenli şekilde hizmet alabilirsiniz. İhtiyaç duyulan oda depolama kiralama hizmetini ekibimiz başarılı şekilde yapıyor. Alanında oldukça deneyimli elemanlar ile çalışan firmamız yeterli desteği sizlere sağlıyor. Eşyalarınızı odalardan oluşan depolarımıza koyarak muhafaza edebilirsiniz. Faaliyetlerini güzel şekilde sürdüren firmamızın yapacağı nitelikli hizmetler sizlere de büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Güvenilir hizmet kalitesi ile çalışan firmamız eşya depolama konusunda yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Oda depolama hizmeti, birçok farklı eşya ve malzeme için depolama hizmeti almak isteyen kişilere yönelik özel depolama işlemidir. Talep eden herkese yardımcı olan personellerimiz işinin hakkını vererek faaliyetlerini sürdürüyor.

Kiralık Beyaz Eşya Depo Alanı Kirala

Beyaz eşya depolama hizmetini gereken hassasiyet ile gerçekleştiren firmamız eşyaların çizilme ve hasar durumu olmadan depolanmasını sağlıyor. En iyi şekilde faaliyet gösteren firmamız, gereken işlemleri yaparak eşya depolama hizmetlerini gerçekleştiriyor. Kiralık depo alanları bulunan firmamız talep eden kişilerin ihtiyacını en güzel şekilde karşılıyor. Depo alanlarına birçok eşyanızın koyulmasını sağlayarak güvenli ve itinalı hizmet alabilirsiniz. İsteyen kişilerin kolaylıkla her çeşit eşya ve malzemesi, kiralık depo alanlarına ekibimiz tarafından yerleştiriliyor.

Uygun Beyaz Eşya Depolama Fiyatları

Beyaz eşya depolama hizmetimizi profesyonel olacak şekilde yapmaya her zaman devam ediyoruz. Uygun fiyatlar ile sizlere gereken hizmeti veren firmamız itina içerisinde hareket ediyor. İşini özverili şekilde yapan personelimiz ile faaliyetlerimizi, sektörde en iyi ve kaliteli olacak şekilde sürdürüyoruz. Hizmetlerinizi deneyimleyerek siz de eşya depolama işlemi yaptırabilirsiniz. Birçok kişinin tercih olan depolama firmamız, gereken hassasiyeti göstererek eşyalarınızın en güzel şekilde depolarımız da kalması adına çalışıyor.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Kullanılmayan Beyaz Eşya Nasıl Saklanır?

Kullanılmayan beyaz eşyalar için depo çözümleri geliştiriyoruz. Fazla elektronik ev aletleri için depo kiralamak isteyenlere pro isimli odalı depo kiralıyoruz.

Beyaz Eşya Nasıl Depolanır?

Beyaz eşyalar ister sıfır ister ikinci el olsun özenle ambalajlanır ve paketlenir. Paketleme ve ambalajlama işlemleri tarafımızca özenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Beyaz Eşya Depolama Alanı Büyüklüğü Ne Kadar?

Beyaz eşya depolama alanı büyüklüğü ortalama 10-15-20 metreküp büyüklüğündedir. Yani 1+1, 2+1, 3+1 veya 4+1 evi depolayacak büyüklüktedir. İhtiyacınız kadar büyüklükte depo alanını sizlere tahsis ediyoruz.

Beyaz Eşya Deposuna Ne Sığar?

Beyaz Eşya DepolamaBeyaz eşya deposuna bir evin elektronik eşyaları, elektrikli ev aletleri, ve elektronik eşyalarının tamamı fazlası ile sığar. Televizyon, Buzdolabı, Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Fırın, Ankastre set, Kombi gibi eşyaları depolayın.

Elektronik Ev Aletleri Depo ücretleri Ne Kadar?

Elektronik ev aletleri depolama ücretleri ortalama aylık 1.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. İster ikinci el ister sıfır eşyalarınızı getirin İstanbul Eşya Depolama depomuzda muhafaza edin.

İstanbul Beyaz Eşya Deposunu Kimler Tercih Eder?

Sözlenenler, nişanlananlar, evlenecekler için ev eşyaları ve beyaz eşyalarını ucuz iken alıp depoda saklıyoruz. Sigortalı hizmetimiz ile diledikleri zaman evleri hazır olduğunda eşyalarını evlerine güvenli şekilde yerleştiriyoruz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/beyaz-esya-depolama/

Etiketler:

En İyi Beyaz Eşya Depolama Şirketi

En uygun Beyaz Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir