Aylık depo kiralama İstanbul aylık kiralık depo şirketi olarak sigortalı asansör taşımalı, özel paketlemeli güvenli ve güvenilir aylık kiralık depo firması olarak hizmet sunarız. Oda sistemli kilitli temiz İstanbul aylık depo kiralama ücretlerimiz makul ücretlendirme ile aylık bazda ücretlendirilir.

Aylık Depo Kiralama

İstanbul eşya depolama olarak deneyimli kadromuz ve kaliteli hizmetlerimiz ile eşyalarınızın en iyi şekilde korunmasını amaçlıyoruz. Eşya depolama firması olarak aylık ödemeli depo kiralama hizmetini vermekten memnuniyet duyuyoruz. Uzman ekibimiz ve profesyonel depolama odalarımız ile güvenliği sigorta ile garanti altına aldığımız aylık depo kiralama hizmetimiz oldukça uygun avantajlar taşıyor. En güvenli ve profesyonel İstanbul kiralık depolama alanlarını %20 ile başlayan indirimli paketler ile sunuyoruz. İhtiyacınız olan paketi inceleyin ve iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşın aylıklı depo kiralama hizmetimiz hemen başlasın.

Aylık depo kiralama İstanbul aylık kiralık depo şirketi
Aylık depo kiralama İstanbul aylık kiralık depo şirketi

İstanbul Aylık Depo Kiralama

Taşınma, yeni bir işe başlama yada İstanbul içi taşınma durumlarında aylık depo kiralama oldukça müşteri dostu olmaktadır. Eşyalarınızın bir ay boyunca kiralık bir evde durması oldukça maliyetlidir ve masraflıdır. Bu durumda İstanbul eşya depolama oldukça uygun fiyatlar ve yüksek güvenlik garantisi ile eşyalarınızı sizin adınıza bir ay boyunca depolama alanlarında güvenle saklıyor. İstanbul aylık oda depo kiralama hizmetimiz oldukça hızlı ve profesyonel bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Kurumsal Aylık Depo Kiralama Şirketi

İstanbul eşya depolama şirketimiz kurumsal firmaların depolama ihtiyacını karşılayacak deneyime ve profesyonel ekibe sahiptir. Kurumsal şirketinizin tüm eşya ve ekipmanları sizlere teslim edilmek üzere özenle taşınır ve korunur. Depolama alanlarımızın ısı ve nem kontrolleri yapılmaktadır. Depolama alanlarımız güvenlik personellerimiz tarafından 7/24 korunmaktadır. Depolama alanlarımız oldukça temizdir havalandırması vardır. Güvenli, sigortalı, sözleşmeli kurumsal aylık depo kirala hizmeti almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

En İyi İstanbul Aylık Kiralık Depo Şirketleri

Aylık kiralık depo şirketleri İstanbul’da aylık kiralık depo şirketleri arayanlara özel oda depo kiralama hizmeti veriyoruz. Fazla eşyalarınızın belirli sürede saklanması için en güvenli ve en güvenilir İstanbul eşya depolama şirketimizi tercih edin eşyalarınızı dilediğiniz gibi güvenle depolayın.

Aylık kiralık depo İstanbul aylık kiralık depo firması
Aylık kiralık depo İstanbul aylık kiralık depo firması

Profesyonel Aylık Odalı Depo Kiralama Hizmeti

Aylık kiralık depo kiralama hizmetimizin aşamaları aşağıdaki gibidir.

  1. Eşyaların Planlanması: Eşyalarınız uzman ekibimiz tarafından ön bir inceleme ile incelenir ve taşınma ve depolama planı çıkarılır.
  2. Eşyaların Paketlenmesi: Eşyalarınız depolanmak üzere deneyimli ekibimiz tarafından özenle paketlenir ve kolilere yerleştirilir. Oldukça kaliteli ve güvenli ambalajlar ile paketleme işlemi yapılır. Eşyalar özenle gruplara ayrılır ve bunun bir listesi size verilmek üzere çıkarılır.
  3. Eşyaların Taşınması: Eşyalarınızı depolama alanlarımıza götürmek üzere taşıma işlemi yapılır. Ekibimiz tarafından eşyalar özenle taşınır. Taşımada ihtiyaç duyulması durumunda asansörlü taşıma kullanılır.
  4. Eşyaların Depoya Yerleştirilmesi: Eşyalarınız kapladığı alanın büyüklüğüne göre depolama odası belirlenir. Eşyalar özenle ekibimiz tarafından taşınır. Kırılması mümkün eşyalar özenle ayrılır ve yerleştirilir. Eşyaların listesine göre depolama işlemi tamamlanır.
  5. Eşyaların Teslimi: İhtiyacınız olan depolama süresi sona erdiğinde İstanbul eşya depolama olarak eşyalarınızın taşımasını yaparak aylık odalı depo kiralama hizmetimizi tamamlıyoruz.

Uygun Aylık Depo Kiralama Fiyatları

Aylık depo kiralama fiyatları için sizin için hazırlanan depolama paketlerimizi inceleyiniz.

  1. Küçük Aylık Depolama Paketi: Eşyalarınız çok değilse ve ihtiyaç duyduğunuz depolama alanı eğer daha az ise sizlere küçük depolama alanı önerilir. Böylece ödeme konusunda %20 indirimden faydalanmış olursunuz.
  2. Orta Aylık Depolama Paketi: Orta aylık depolama paketimiz çekirdek aileler için uygundur. Eşyalarınız ortalama olarak orta bir depolama alanına ihtiyaç duyduğunda önerilir. Erken rezervasyon ile ailelerimize %20 aylık depolama indirimi sağlanmaktadır.
  3. Büyük Aylık Depolama Paketi: Büyük ve kalabalık aileler için uygundur. Ticari amaçlı büyük depolama ihtiyacına uygundur. İstanbul eşya depolama alanının en büyük depolama odası hizmetinize sunulur.
Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Ekonomik Aylık Kiralık Depo Ücretleri Hesaplama

Aylık kiralık depo ücretleri hesaplaması için paketlerimizi inceleyiniz. Depolama ücretleri paket ücretlerimiz geçerlidir. Uzun süreli depolamada %20 indirim sağlıyoruz. Küçük, orta ve büyük paket seçmenize göre fiyatlarımız değişmektedir. Erken depo rezervasyon yapmanız durumunda %20 indirim sağlıyoruz. Ücret hesaplaması için belirleyici olan faktörler: Small Oda Depolama, 1+0 Ev Eşyası Depolama, 1+1 Ev Eşyası Depolama, 2+1 Ev Eşyası Depolama, 3+1 Ev Eşyası Depolama, 4+1 Ev Eşyası Depolama olarak değişmektedir. Koli Depolama Ücreti 450 TL iken Small oda depolama ücreti 1.600 TL dir. 1+0 Ev Eşyası Depolama Ücreti ise 2.000 TL dir. Diğer paketlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve aylık kiralık depo hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Aylık depo kiralama fiyatları ne kadar?

Aylık kiralık depo fiyatlarımız ihtiyaç duyduğunuz depolama alanının büyüklüğüne göre değişmektedir. İşlemlerde %20 indirim sağlanmaktadır.

Aylık süreli depo kiralama hizmeti güvenli mi?

Eşyalarınızın sigortası şirketimiz tarafından yapılır. Ambar depo alanlarımız 7/24 güvenlik ve güvenlik kameraları ile sağlanır. Odalarımız oldukça temiz ve güvenlidir.

Aylık depo kiralamak istiyorum ne yapmalıyım?

Depo kiralama hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Depolama paketlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat almak için bizimle iletişim numaramız üzerinden iletişime geçiniz.

İstanbul Depo Kiralama Yeriniz Nerede?

İstanbul eşya depolama şirketi olarak İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa Yakasında hizmet vermekteyiz. Güncel adres konumumuz için tıklayınız.

Depo Kiralama Süre Kısıtlaması Var Mı?

Hayır her hangi bir depo kiralama süresi kısıtlaması yok. En az kaç aylık depo kiralanır derseniz, ortalama 1 ay, 3 ay, 6 ay veya yıllık süreli depo kiralanır. Uzun süreli depolama ücretleri daha ekonomiktir.

Aylık Ödemeli Depo Kiralama Alanı Büyüklüğü Ne Kadar?

Ortalama aylık ödemeli depo kiralama alanı büyüklüğü 20-40 metreküp büyüklüğündedir. Tahminen en az 1+1 ev eşyası alacak büyüklüktedir. İhtiyaca göre daha büyük oda depo tahsis ediyoruz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/aylik-depo-kiralama/

Etiketler:

En İyi Aylık Depo Kiralama Şirketi

En uygun Aylık Depo Kiralama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir