Eşya depolama fiyatları İstanbul eşya depolama ücretleri listesi indirimli ucuz kampanyalı kredi kartına taksitli oda depo kirala. Kiralık ev eşyası depolama alanları ile kişisel özel eşyalarınızı kısa süreli veya uzun süreli deponuzda saklayın. İstanbul’da emanet depolama alanlarını kiralık aylık ücretlerle kiralık eşya deposu fiyatları indirimli olarak sunmaktayız.

Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama fiyatları depolanacak eşyaların konulduğu oda depo alan hacmine göre değişkenlik göstermektedir. 10 Metreküp depolama alanı ile 20 metreküp depolama alanı kirası aynı değildir. Bunun yanı sıra 1+1 ev eşyası depolama ücreti, 2+1 ev eşyası depolama ücreti, 3+1 ev eşyası depolama ücreti ile 49+1 ev eşyası depolama ücretleri aynı değildir. Aşağıdaki tabloda tahmine dayalı ortalama eşya depolama ücret bilgisi verilmiş olup, net ücret bilgisi için ücretsiz ekspertiz ile eşyalarınızı görmemiz gerekir. İster online videolu görüşme isterseniz de yerinde görerek eşyalarınıza en uygun depo alanı seçimi konusunda yardımcı olmaktayız.

Eşya depolama fiyatları İstanbul depo kiralama fiyatları
Eşya depolama fiyatları İstanbul depo kiralama fiyatları

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul eşya depolama şirketi olarak en uygun eşya depolama fiyatları sunuyoruz. Resmi, yetkili ve orijinal depolama alanlarımız kişiye özel oda depo alanlarından meydana gelir. Bu oda tipi ev eşyası depolama alanları aylık, 6 aylık ve yıllık şeklinde kiraya verilir. Aylık kiralamalarda normal ücretler geçerlidir. 6 Aylık ve 1 Yıllık eşya depolama kira ücretlerinde %20 e varan indirimler uyguluyoruz. Bunun için uzun süreli depolama tercih ederseniz depo fiyatları bakımından avantajlı olursunuz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları

İstanbul ev eşyası depolama fiyatları depoda saklanacak eşya miktarına bağlıdır. Bazı ev eşyaları çok iken bazı ev eşyaları da azdır. Bu eşyalara uygun ayrı büyüklükte depolarımız mevcuttur. Her birinin kirası da farklılık göstermektedir. Ortalama ev için depo fiyatları 2.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. İstanbul’da ev eşyası depolama fiyatları için size özen indirim teklifi almak isterseniz bize ulaşın. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyaların kontrolünü yapalım. Depolama çözümlerini birlikte geliştirelim.

Ev Eşyası Depolama Ücretleri Listesi

Güvenilir hizmet kalitesi ile çalışan eşya depolama firmamız, büyük ve geniş depolar ile faaliyetlerine aralıksız şekilde devam ediyor. Sizlere memnun kalacağınız nitelikteki hizmetleri sunarak, her zaman itinalı şekilde faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Depolama firmamızın personeli ısı ve nem ayarlarını sürekli kontrol ederek depoların sağlıklı bir şekilde olması adına çalışıyor. Hizmetlerini gereken ehemmiyet ile gerçekleştiren personellerimiz detaylı şekilde çalıştığı için hiçbir mağduriyet yaşanmıyor.

Ucuz Eşya Depolama Fiyatları İstanbul

İstanbul’da en ucuz eşya depolama fiyatları İstanbul olarak aramalarda 1 numara olarak İstanbul eşya depolama firması olarak öne çıkmaktayız. Eşya depolama fiyat hesabı yapılırken eşya miktarına bakmak gerekir. Eşya miktarına bağlı kaç metre küp hacimde eşya var ise ona uygun büyüklükte depo kiralama tavsiyesinde bulunuyoruz.

İstanbul’da En Uygun Eşya Depolama Fiyatları

Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan eşya depolama firmamız da uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz güvenli hizmeti sunan elemanlarımız görevlerini en güzel şekilde yapıyor. Paketleme ve ambalajlama gibi hizmetleri gerçekleştirirken her zaman titiz bir şekilde çalışan personelimiz, sorumluluklarını hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Kaliteli hizmet veren eşya depolama firmamız da her zaman uygun fiyatlar sunarak sizlere ehemmiyetli şekilde hizmet sağlıyoruz. Detaylı gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde eşyalar korunaklı ve temiz olan depolarımız da muhafaza ediliyor.

Kişiye Özel İstanbul Depo Kiralama Ücretleri

Eşya depolama şirketimiz her zaman güvenli şekilde yaptığı faaliyetleri sürdürerek sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Eşya depolama fiyatları makul olan firmamız tercih edilerek her zaman itinalı şekilde hizmet sağlanıyor. Hiçbir sorun yaşanmaması adına her türlü tedbiri uygulayan personelimiz temiz ve korunaklı olarak bulunan depolarımız da hizmet veriyor. Zamanın tüm imkanlarını kullanan personellerimiz tarafından siz de güvenli hizmet alabilirsiniz. Aralıksız şekilde sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile en uygun fiyatlara depolama hizmeti veriyoruz.

depo kiralama ücretleri İstanbul eşya depolama ücretleri
Eşya Depolama Fiyatları 4

Oda Tipi Eşya Depolama Fiyatları Kampanyası

Depolama faaliyetlerimizi gereken hassasiyet ile sürdürmeye devam ediyoruz. Eşya depolama firmaları arasındaki en iyi hizmeti sunan firmamız çalışmalarına büyük bir zevkle devam ediyor. Eşya depolama fiyatları tercih edilecek seçeneklerde bulunan firmamızda deneyimli elemanlar görev alıyor. Gereken tedbirler altında yapılan depolama faaliyetleri eşyaların korunaklı ve temiz şekilde kalması adına gerçekleştiriliyor.

Aylık Eşya Deposu Kiralama Fiyatları

Depolama hizmetlerinde çalışan tüm personel sorumluluklarını güzel bir şekilde yaparak eşyaların hazırlığını tamamlıyor. Eşya depolama fiyatları uygun olan firmamız, çalışkan personeli ile her zaman güvenli hizmet vererek sizlere yardımcı oluyor. Hizmet kalitesinin yüksek olduğu eşya depolama firmamız, büyük alanlar olan depolarda itinalı şekilde hizmet veriyor. Hiçbir şekilde sorun yaşanmadan eşyalar ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca depolarımız da kalıyor. Tertemiz ve korunaklı olan depolarımız eşyalarınıza en güzel şekilde ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

En Uygun Ev Depolama Fiyat Tarifesi

Güvenli şekilde yaptığımız ev eşyalarının hazırlıkları sayesinde eşyalar, korunaklı ve güvenli alanlar olan depolarımız da muhafaza ediliyor. Çalışkan elemanlarımız size yeterli desteği sunmaya her zaman devam ediyor. Faaliyetlerimize ara vermeden devam ederek sektörün öncü ve güvenilir firması olarak hizmet veriyoruz. Deneyimli elemanlar ile çalışarak eşyaların korunmasına yönelik her türlü tedbiri uyguluyoruz. Gerekli ekipmanları kullanan personellerimiz eşyaları depolarımıza taşırken her zaman hassas davranıyor.

İndirimli Ofis Eşyası Depolama Ücretleri

Ofis eşyası için depolama hizmeti almanız gerekli olduğunda güvenilir hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Eşya depolama fiyatları her zaman uygun seçeneklerde bulunan firmamız sizlere kaliteli hizmeti en iyi şekilde ulaştırıyor. Depolama faaliyetlerimizi profesyonel kalitede gerçekleştirerek alanında uzman elemanlar ile hizmet veriyoruz. Gereken tüm tedbirler alınarak ofis eşyaları hazırlanıp depolarımıza yerleştiriliyor.

Ucuz Ev Depolama Ücretlendirmesi

Depolama faaliyetlerimizde her zaman gerekli özen ve itina gösterilerek ev eşyalarının hazırlıkları tamamlanıyor. İtina içerisinde yapılan depolama sayesinde eşyalar güvenli bir şekilde kalıyor. Uygun fiyatlar sunarak faaliyetlerimize gereken özen ile devam ediyoruz. Depolama konusunda her zaman özverili şekilde hizmet veren personellerimiz sizleri beğeneceğiniz nitelikli hizmetleri sunuyor.

Oda Depo Kiralama Maliyetleri

Profesyonel olan firmamız oda depolama kiralama işlemlerini itinalı şekilde yapıyor. İsteyen herkesin oda depoları kiralayarak hizmet alabileceği firmamızda, uzman ve deneyimli personeller hizmetlerini sürdürüyor. Eşya depolama fiyatları makul ve uygun olan firmamız sizlere yeterli desteği sunuyor. Gerekli olan depolama hizmetini firmamız ile görüşerek siz de en iyi şekilde alabilirsiniz.

İstanbul Kiralık Depo Ücretleri

Eşya depolama konusunda büyük bir özen ile çalışan personellerimiz her zaman güvenli şekilde hizmetlerine devam ediyor. Korunaklı ve oldukça güvenli alan olan depolarımız da tüm eşyalar tertemiz bir şekilde yerleştirilerek muhafaza ediliyor. Kiralık depo alanı ile özel bir şekilde depolama hizmeti almak isteyen kişiler her zaman büyük bir konfor yaşıyor. Gerçekleştirilen ehemmiyetli hizmetler, eşyaların korunmasına yönelik en güzel şekilde çalışan personellerimiz tarafından uygulanıyor. Sizlere her zaman yardımcı olmaya devam eden elemanlarımız sorumluluklarını hızlı bir şekilde yaparak eşyaların depolanması adına çalışıyor.

Uygun Eşya Depolama Fiyatları

Her zaman en iyi şekilde yaptığımız eşya depolama hizmetleri uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama fiyatları, firmamızın hizmet kalitesinin yüksek ve özenli olması sebebiyle her zaman tercih edilecek nitelikte bulunuyor. Talep ettiğiniz itinalı hizmet ekibimiz tarafından sizlere sunularak eşyalarınız en iyi şekilde korumaya alınıyor. Kaliteli hizmetin verildiği firmamız, eşyaların sürekli kontrollerinin yapılmasını sağlayarak güvenli ve itinalı hizmet veriyor.


Sıkça Sorulan Sorular

Ev Eşyaları İçin Kiralık Depo Fiyatları Ne Kadar?

Ev eşyaları için kiralık depo fiyatları ortalama 1.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. İstanbul’da ev eşyaları için depo kiralama ücretleri eşya miktarına ve depo büyüklüğüne göre değişebilir.

Kiralık Eşya Deposu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kiralık eşya deposu fiyatları depolanacak alan büyüklüğüne, eşya miktarına, deponun kira süresine, sunulan hizmetlere göre değişkenlik gösterebilir. Net ücret bilgisi için depo fiyat teklifi alınız.

İstanbul Ev Eşyası Depolama Fiyatları Hesaplama

Ev eşyası depolama fiyatları hesaplama için formumuzu kullanınız. Ücretler tahmini rakamlara dayanır. Net ücret bilgisi için yerinde eşya kontrolü şarttır. Eşya ekspertizi sonrası teklif sunarız.

Güncel Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

2023 güncel eşya depolama fiyatları aylık depo kira ücreti 2.000 tl dir. Depolanacak eşya miktarına göre fiyat düşebilir veya artabilir. Eşya miktarı ve depo büyüklüğüne göre ücretlendirme yapılır.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/esya-depolama-fiyatlari/