Eşya depolama sözleşmesi depo kiralama sözleşmesi örneği word pdf indir örnek kiralık depo sözleşmesi ile güvenli resmi sözleşme imzalayın. Sözleşmeli kiralık depo alanı kiralayın, güvenle eşyalarınızı saklayın.

Eşya Depolama Sözleşmesi

Depo sözleşmesi farklı birçok noktada yer alan eşyanın güvenli bir yerde muhafazasını sağlayarak gerek görülene kadar saklamak mümkündür. Eşya depolama sözleşmesi hizmetinden faydalanarak elde edilecek bu hizmetten destek alıp eşyanın herhangi bir zarar almadan saklanmasına destek olunabilir. Ev veya iş yerinde yer alan bazı eşyaların saklanması dışında tümünün depo da muhafazası işlemlerinde de destek alınabileceği gibi farklı ürünlerinde muhafazası işlemlerinde eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Eşya depolama sözleşmesi İstanbul depo kiralama sözleşmesi örneği
Eşya depolama sözleşmesi İstanbul depo kiralama sözleşmesi örneği

Depo Sözleşmesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eşya depolama sözleşmesi ile ilgili hakların korunması için özenle kanunlara uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okumalı ve size yanlış gelebilecek tarafları bize bildirmeniz durumunda sizi güvenceye alabilmek için değişiklik yapılabilmektedir. Eşya depolama hizmeti alımında firma tarafından kesinlikle hizmet sözleşmesinin düzenlenmesine dikkat edilmesi tavsiye edilir.

Depoların hijyen kurallarına uygun olması ve haşere gibi zararlılara yönelik de ilaçlanma yapılması gerekmektedir. Deponun istenen hava akışında olup ne fazla sıcak ne de soğuk olmaması gerekmektedir. Dış hava şartlarından etkilenmeyen ortamın sunulması çok önemlidir. Depo da küf, mantar, nem, rutubet gibi eşyalara da zararı olacak zararlılara sahip olmaması gerekmektedir. Eşyaların yerleştirileceği alanın ayrıca ihtiyaç duyulan güvenlik önlemlerine sahip olması da eşyanın daima korunduğundan emin olunması önemlidir.

Depo maddelerine dikkat edilmeli ve bu duruma göre aksiyon alınmalıdır. Her iki taraf depo sözleşmesine tabi olmalı ve bu konuda hassasiyet gösterilmesi gerekir. Depo sözleşmesi ıslak imzalı şekilde olmalıdır. Fatura ve KDV istenmesi durumunda depo ve taşıma ücreti ayrı olarak da bir olarak da faturalandırılabilir. Tarih ve fiyat net bir şekilde yazılmalıdır. Yazılmadığında sözlü sözleşme geçerli olacaktır. Eşya depolama sözleşmesi iki tarafı da bağlamaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Sözleşmesi Örneği

Eşya depolama sözleşmesi hizmeti ile eşyalarınızın güvenli bir yerde muhafazasının avantajını elde edebilirsiniz. İşinde uzman ve tecrübeli ekip desteğiyle alınacak hizmetler ile sizin için değerli eşyanın saklanması mümkündür. Eşya depolama hizmetinin alınmasında ilk olarak firmaya başvuru yapılması gerekmektedir. Yapılacak başvuru işlemlerinden sonra deneyimli personel depo edilecek eşya veya ürün yükünü görebilmek için adrese ulaşım sağlamaktadır. Böylece eşya depolama hizmetleriyle ilgili detaylı olan bilgilerin aktarımında bulunurken ayrıca ihtiyaç olunan deponun da belirlenmesi sağlanmaktadır.

Eşya depolama hizmetlerinin sağlanmasında görevli olan deneyimli personel tarafından hazırlanacak uzman raporuna göre depolama hizmet ücreti de belirlenmektedir. Firma tarafından sağlanan hizmet ücretine onay verilmesi durumunda da hizmet sözleşmesi imzalanmaktadır. Eşya depolama işlemlerinden ne kadar zaman yararlanılacağına yönelik de bilgilerin bulunduğu hizmet sözleşmesinden sonra sözleşme belirlenmiş olan tarihi itibariyle depo da eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul Depo Kiralama Sözleşmesi Süresi

Eşya depolama sözleşmesi hizmetlerinden yararlanarak eşyanın veya ürünün belirlendiği kadar muhafazasını sağlayabilirsiniz. Sağlanacak depolama hizmetlerinden gün bazında faydalanmanın dışında hafta veya ay olarak da tercihte bulunabilirsiniz. Bunun dışında eşya depolama hizmetlerinde yıl olarak da uzun vadenin de seçilmesi mümkündür.

Depo kiralama sözleşmesi İstanbul kiralık depo sözleşmesi Word pdf indir
Depo kiralama sözleşmesi İstanbul kiralık depo sözleşmesi Word pdf indir

Tercih edilen vade tercihine göre hizmet sözleşmesi düzenlenip taraflar arasında imzaya yer verilmektedir. Belirlenmiş zamanın dolmasıyla birlikte eşyayı depo alanından alabilirsiniz. Ayrıca bir süre daha depoda muhafazasını isterseniz bununla ilgili de firmaya bildirim yaparak gerekli işlemlere yer açıp zamanı uzatabilirsiniz.

Depo Sözleşmesi Nereden Alınabilir?

Güvenli ve garantili bir noktada eşyanın depolanması çok önemlidir. Gerekli tedbirlerin alındığı depolarda eşyanızı istediğiniz süre boyunca muhafazası ile ilgili olarak firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli ekip desteğiyle yapılacak olan eşya depolama hizmetlerinde kaliteli ve güvenli noktalarda muhafaza gerçekleştirilmektedir. Eşyanızın istediğiniz süre boyunca güvenli alanda garantili ve kaliteli hizmetle muhafazası için firmamız müşteri temsilcimizle iletişim sağlayarak gerekli desteği alabilirsiniz. Firmamıza ulaşarak sağlanacak hizmetlerden yararlanırken ayrıca uygun fiyat seçenekleriyle eşya depolama hizmeti alabilmenin de ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Eşya Depolama Sözleşmesinin Faydaları

Müşteri ve depo sahibini güvenceye alır. Depo aylığının ne kadar ödeneceğinin sözleşmede açık ve nettir. Her şey sözleşme de açık ve net olarak belli olmaktadır. Böylece herhangi bir olumsuzluk yaşanması da söz konusu değildir. Aylık sabit ücret ödendiğinde herhangi bir fiyat artışı karşınızda olmaz. Bina sigortası olduğundan deprem, yangın gibi doğal afetler neticesinden meydana gelen durumlara yönelik eşyalar sigorta kapsamına dahildir. Eşyalar A’dan Z’ye indirimli olarak ambalajlanmaktadır. Sözleşme dışında bir durum karşınızda olursa itiraz hakkı doğmaktadır.1 gün önceden bizi arayarak bilgi vermeniz durumunda eşyalardan istediğinizi alabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Depolar her ay düzenli bir şekilde ilaçlanır. Yüksek katlarda yer alan depolar her gün havalandırılır. İstendiği durumda depolanmış eşyaların listesi oluşturulup sözleşmeye ek olarak konulmaktadır. Bu listeye göre eşyalar sayılarak teslim edilmektedir. Ev eşyası depolama ile depolama işlemleri yapılacaksa mutlaka bir sözleşme yapılması gerekir. Aksi durumda eşyalara gelecek hasar ve çalınmalarda herhangi bir hak talep edilemez.

Eşya Depolama Firması ile İyi Bir Sözleşme İmzalayın

Depolanacak her bir eşyanın yazılı olduğu eşya listesi hazırlanmalıdır. Koliler için etiketleme ve numaralandırma yapılmalı ve bu etiket bölümünü imzalanıp size ait olduğu netleştirilmelidir. Eşya listesini eşya depolama sözleşmesi içerisine ekleyin ve bir nüshası sizde de kalacak şekilde imzalanıp, depolama süresince saklanmalıdır. İmzalanacak sözleşmede ne kadar ödeneceği ve ekstra olabilecek masraflar net olarak yazılı olmalıdır. Eşyaların tesliminde nakliye için ne kadar ödemenin olacağının pazarlığı yapılmalıdır. Eşya depolama sözleşmesi ve içeriğine firmamızdan ulaşabilirsiniz.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Eşya Depolama Sözleşmesi Nedir?

Kiralık eşya depolama sözleşmesi depo kiralama şirketleri ile eşyasını depoda süreli olarak muhafaza edecek yurttaş arasında gerçekleşir. Kaç aylığına, aylık ücret ve şartların belirlenmesi için imzalanır.

Eşya Depolama Sözleşmesi Neden Yapılır?

Eşya depolama sözleşmesi her iki tarafın da menfaatine, daha çok da müşteriyi ve eşyaları koruma altına almak için gerçekleştirilir. Uyuşmazlık halindeki şartların imza altına alınması amacı ile yapılır.

Depo Sözleşmesinde Nelere Dikkat Etmeli?

Depo sözleşmesinde eşyanın ne şekilde getirilip, görüştürüleceği, hangi koşullarda muhafaza edileceği, depo kiralama ücretinin miktarı ve ödeme yöntemi ve depo koşullarının ne olacağı net ve açık bir şekilde yazılı olmalıdır.

Depo Kiralama Sözleşmesi Örneği Var Mı?

Depo kiralama sözleşmesi örneği word, pdf ve print şeklinde web sayfamızda mevcuttur. Dileyen istediği gibi İstanbul Eşya Depolama şirketimiz ile depo kiralayabilir ve depo sözleşmesi imzalayabilir.

Eşya Depolama Sözleşmesi Süresi Nedir?

Eşya depolama sözleşmesi süresi isteğe bağlıdır. 1 Aylık, 3 Aylık, 6 Aylık ve 1 Yıllık şeklinde imzalanır. Depo kiralama sözleşmesi süresi standart istekler üzerine düzenlenir.

Depo Sözleşmesini Nereden Alabilirim?

Noter onaylı depo sözleşmesi İstanbul Eşya Depolama şirketimizden temin edilebilir. Resmi, sözleşmeli, yazılı, kiralık depo sözleşmesi imzalayın. Güvenli depolama hizmeti alın.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/esya-depolama-sozlesmesi/

Etiketler:

En İyi Eşya Depolama Sözleşmesi Şirketi

En uygun Eşya Depolama Sözleşmesi fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir