Oda depo İstanbul Oda depolama alanı kiralama şirketi İstanbul’da uygun fiyatlarla aylık oda tipi depo kiralama hizmeti sunar. Oda deposu kiralamak için İstanbul eşya depolama şirketimizden ücretsiz ekspertiz ile randevu oluşturun. İndirimli oda depo fiyatları ile en makul ücretlerle depo kiralayın.

Oda Depo Firması

En iyi şekilde hizmet veren firmamız oda sistemli depolama faaliyetlerini özenle sürdürüyor. Gereken özveriyi gösteren personellerimiz, her zaman eşyaların korunaklı olan depolarımız da güvenli şekilde kalmasını sağlıyor. Oda sistemli depolama hizmeti büyük bir özen ile ekibimiz tarafından uygulanıyor. Eşyaların özel odalara yerleştirilmesi ile tertemiz ve korunaklı şekilde muhafaza edilmesi kolaylaşıyor. İhtiyaç duyduğunuz güvenli hizmeti sunarak her zaman çalışmalarımıza büyük bir itina ile devam ediyoruz.

Oda depo İstanbul oda depolama alanı kiralama şirketi
Oda depo İstanbul oda depolama alanı kiralama şirketi

İstanbul Oda Depolama Firması

Güvenli şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerimize devam ederek alanında ehil ve deneyimli olan personelleri ile sizlere yardımcı oluyoruz. oda sistemli depolama faaliyetlerimiz büyük bir gereklilik olup eşyaların özenli şekilde depolanması adına uygulanıyor. Her zaman kaliteli hizmetin öncüsü olan firmamızın personeli, depolarımızı uygun bir şekilde hazırlayarak eşyaların yerleştirilmesini sağlıyor. Gereken hassasiyet gösterilerek eşyalar korunaklı bir şekilde yüksek güvenlik altında muhafaza ediliyor.

Kurumsal Oda Sistemli Depolama Şirketi

Oda sistemli eşya depolama hizmetleri için tercih edilecek en iyi firma olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman işinde oldukça iyi olan personeller ile çalışarak yaptığımız hizmetlere devam ediyoruz. Oda sistemli depolama hizmeti veren şirketimiz gereken tüm ekipmanları ve malzemeleri kullanarak eşyaların hazırlıklarının yapılmasını sağlıyor. Kaliteli hizmet veren firmamız da gerekli olan her türlü araç gereç ve ekipman kullanılıyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

En İyi Oda Depolama Firmaları

Büyük bir ehemmiyet ile yaptığımız oda depolama hizmetimiz personelimiz tarafından güzel bir şekilde sizlere sunuluyor. Talep ettiğiniz her durumda ekibimiz sizlere yeterli desteği sağlayarak eşyalarınızın korunmasına yönelik tedbirleri uyguluyor. Depolama firmaları arasındaki en uygun ve cazip oda depo fiyatları sunan firmamız sizlere yeterli desteği sunmaya devam ediyor. İhtiyaç duyduğunuz her zaman firmamız ile iletişim kurarak siz de hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Kiralık Oda Depo Hizmetleri

Profesyonel kalitede hizmet veren firmamız oda sistemli depo hizmetlerini sorunsuz bir şekilde tamamlıyor. İşini özverili şekilde yaparak faaliyetlerine devam eden çalışanlarımız sayesinde siz de yeterli hizmeti alabilirsiniz. Her zaman en iyi şekilde çalışarak sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz. Aralıksız şekilde sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz, temiz ve korunaklı olan depolarımıza eşyalarınızın yerleştirmesi ile sağlanıyor.

Oda depolama İstanbul oda depo kiralama şirketi indirimli ücretler
Odalı depolama İstanbul oda depo kiralama şirketi indirimli ücretler

Ev Eşyası İçin Oda Depo Kiralama Firmaları

Ev eşyası depolama hizmetini almak için detaylı şekilde çalışan firmamızı tercih edebilirsiniz. Güvenli şekilde yaptığımız faaliyetlerimize devam ederek ev eşyalarının ambalajlama ve paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Hiçbir sorun yaşanmadan ev eşyalarınız depolarımıza getirilerek muhafaza ediliyor. Oda depo kiralama faaliyetleri elemanlarımızın başarılı çalışması ile yapılıyor. Ev eşyalarının tek tek hazırlandığı firmamız paketli ve korunaklı olan tüm hizmetleri özenle yapıyor.

Ofis Eşyası İçin Kiralık Oda Depo Şirketleri

Hizmet kalitesinin yüksek olduğu eşya depolama firmamızda ev eşyalarının yanı sıra ofis eşyaları da özenle paketleniyor. Aralıksız şekilde devam ettiğimiz faaliyetlerimiz ofis eşyalarının depolarımıza taşınması ile hızlı bir şekilde sürüyor. Yerleştirilen eşyalar korunaklı bir şekilde depolarımız da kalarak istenen süre boyunca muhafaza ediliyor. Sizlere her zaman yardımcı olmaya devam eden personelimiz görevlerini kusursuz şekilde yapıyor. Dilediğiniz zaman siz de ekibimiz ile görüşerek detaylı hizmet alabilirsiniz.

Pratik Oda Tipi Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Depolama hizmetlerinde çalışan personellerimiz sizlere her zaman kaliteli hizmet veriyor. Hazırlıklarını özenle tamamlayan çalışanlarımız sorunsuz şekilde eşyalarınızı depolarımıza yerleştirerek muhafaza etmeye başlıyor. Isı ve nem ayarları kontrol altında tutulan depolarımız, sizlere kaliteli hizmet vermek amacıyla en iyi şekilde korunuyor. Yaptığımız faaliyetlere devam ederek depolama konusunda profesyonel kalitede hizmet veriyoruz.

Güvenli Oda Depo Kiralama İşlemleri Tablosu

Oda tipi ambar kiralama işlemi yaptırmak istediğinizde firmamız sizlere her zaman gereken desteği veriyor. Odalardan oluşan alanlarda tüm eşyalarınız özenli şekilde yerleştirilerek muhafaza ediliyor. Gereken hassasiyeti göstererek, işinde ehil olan personellerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Büyük bir özen ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızı siz de deneyimleyerek eşyalarınızın özel ve korunaklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Hizmet kalitesi en iyi şekilde devam eden firmamız, depolama konusunda her zaman öncü ve güvenilir firma olarak sektörde bulunuyor.

Adımİşlem AçıklamasıSorumlu Kişi
1Depo İhtiyaçlarını BelirlemeKiralayan
2Depo Boyutunu ve Konumunu BelirlemeKiralayan
3Odalı Depo Kiralama Şartlarını İncelemeKiralayan
4Oda Tipi Depo Kiralama Anlaşması İmzalamaKiralayan ve Kiracı
5Depo Teslim Tarihi BelirlemeKiralayan ve Kiracı
6Depo Temizliği ve HazırlığıKiracı
7Depolama Nakliyatı ve Eşyaların TaşınmasıKiracı
8Depo İçi Düzenleme ve Raf DüzenlemesiKiracı
9Depo Güvenliği ve Erişim KontrolleriKiracı
10Depo Etiketleme ve İşaretlemeKiracı
11Depo SigortasıKiracı
12Depo Denetimi ve OnayıKiracı ve Kiralayan
13Depo Kiralama Sürecinin SonlandırılmasıKiralayan ve Kiracı

Temiz Oda Depo Alanı Kiralama Avantaj ve Dezavantajları

Oda sistemli depolama hizmetleri için tercih edeceğiniz profesyonel firma olarak sektörde bulunuyoruz. İşinde oldukça başarılı olan personellerimiz sizlere yardımcı olmaya ve hizmet vermeye devam ediyor. Kiralık depo alanları ile faaliyetlerine büyük bir özen ile devam eden firmamızda gereken tüm hassasiyet gösterilerek eşyalar muhafaza ediliyor. İtinalı faaliyetleri sürdüren personellerimiz kaliteli hizmet vermek için çaba gösteriyor. Her zaman ekibimiz ile görüşerek sizde detaylı şekilde hizmet talep edebilirsiniz.

AvantajlarDezavantajlar
Geniş Alan: Odalı depolar genellikle büyük bir depolama alanı sunar ve daha fazla eşyayı saklama kapasitesine sahiptir.Maliyet: Geniş alan sunan oda sistemli depolar, daha yüksek kira maliyetine neden olabilir.
Depolama İşlevselliği: Oda sitemli depolar, eşyaların düzenlenmesi ve kolay erişilmesi için uygun bir düzenleme sağlayabilir.İşletme Maliyetleri: Depo işletme maliyetleri, kira, elektrik, su ve diğer giderler nedeniyle artabilir.
Çeşitli Kullanım Alanları: Odalı depolar, birçok farklı sektörde ve işletme türünde kullanılabilir.Sabit Konum: Oda tipi depoları taşınabilir değildir, bu nedenle depo konumu sabittir.
Ürün Güvenliği: Oda gibi depolar, güvenlik önlemleri alınarak eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasını sağlayabilir.Uzun Vadeli Anlaşmalar: Bazı odalı depolar, uzun vadeli kiralama anlaşmaları gerektirebilir, bu da esneklik eksikliğine yol açabilir.
Hızlı Erişim: Eşyalar hızlı ve kolay erişilebilir, bu da operasyonların hızlı ve verimli olmasına yardımcı olur.Sınırlı Taşınabilirlik: Oda sistemli depolar sabittir ve taşınmaları zordur, bu nedenle konum değişikliği yapılamaz.

Uygun Oda Sistemli Depolama Fiyatları

En iyi şekilde gerçekleştirdiğimiz oda sistemli depolama faaliyetleri uygun fiyatlar ile sizlere sunuluyor. Her zaman özenli şekilde çalışan elemanlarımız ile kaliteli hizmeti sürdürüyoruz. Faaliyetlerimize ara vermeden devam ederek uygun oda depo fiyatları ve makul seçenekler ile sizlere yardımcı oluyoruz. Hizmet kalitesinin oldukça itinalı ve özenli olduğu firmamızda her zaman faaliyetler başarılı şekilde tamamlanıyor. Yaptığımız çalışmalar sayesinde eşyalar odalarda muhafaza edilerek temiz ve korunaklı şekilde kalıyor.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Güncel İstanbul Oda Depo Ücretleri

2023 Güncel Oda depo kiralama ücretleri ortalama 2.000 tl den başlar. Odanın büyüklüğüne göre küçük oda, orta oda veya büyük oda depo kiralama olanağı mevcuttur. Sizler için en uygun ücretlendirme ile oda tipi depolama alanları sağlıyoruz. Günlük, haftalık ve aylık özel oda tipi depo kiralamak için ücretsiz ekspertiz ile yerinde eşya kontrolü talep ediniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Odalı Depolamanın Faydaları Nelerdir?

Daha hijyenik, temiz ve güvenlidir. Pratik oda depo kişiye özgüdür. Kişisel özel depo bölümlerinden meydana gelir. 7/24 açık ve dilediğiniz zaman giriş çıkış yaparsınız.

Oda Depo Fiyatları Ne Kadar?

Oda depo fiyatları aylık 2.000 tl den başlayan ücretlerle sunulur. Bir ev eşyasının komple tümünü alacak odalı depo bölümleri siz değerli yurttaşlarımızı bekliyor.

+1 Odalık eşya depolama ücretleri ne kadar?

Fazla eşyalar için, fazladan +1 odalık eşya depolama ücretleri küçük oda, orta oda ve büyük oda şeklinde değişebilir. Ortalama her +1 oda depo fiyatı ayrıca 2.000 tl ücretle ücretlendirilir. Net ücret bilgisi için teklif alınız.

Ek Odalı Eşya Depolama Süresi Ne Kadar?

Ek odalı eşya depolama süresi genellikle 1 aylık, 3aylık, 6 aylık ve 1 yıllık şeklindedir. +6 ay ve daha uzun süreli eşya depolama maliyeti daha ekonomik olduğundan daha çok tercih edilmektedir.

Kilitli Odalara Başkası Girebilir Mi?

Kilitli odalara başkası giremez. Herkes ancak kendi anahtarına sahip odasına giriş yapabilir. Ayrıca güvenlik personeli yanı sıra 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Odalı Depo Alanları Temiz Midir?

Temiz odalı depo alanları hijyeniktir. Düzenli olarak dezenfekte edilir. Korona virüs, grip, gibi salgınlara karşın depolar düzenli olarak dezenfekte edilir. Haşerelere karşı da düzenli olarak ilaçlama yapılır.

İstanbul Oda Depo İletişim Telefon Numarası

Oda depo İstanbul telefon numarası iletişim bilgisi
Adres: 34100 Ataşehir/İSTANBUL
Telefon: 0506 648 8204 GSM: 0506 648 8204

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/oda-depo/

Etiketler:

En İyi Oda Depo Şirketi

En uygun Oda Depo fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir