Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci eşyaları için depo kiralama şirketi İstanbul’da öğrenci evi depo kiralama hizmetini uygun fiyatlarla sunar. Üniversite öğrencilerinin eşyalarının emanet depolarımızda saklamaları için süreli olarak oda sistemli kişiye özel kilitli güvenli kiralık depo alanı tahsis ediyoruz. Sen de en yakın depoda öğrenci eşyası depola.

Öğrenci Eşyası Depolama Firması

Öğrenci eşyası depolama hizmeti vererek faaliyetlerimize büyük bir ehemmiyet ile devam ediyoruz. Paketli ve korunaklı olan eşyaların, güvenlikli olan depolarımız da istediğiniz süre kadar kalması adına çalışıyoruz. Nitelikli hizmet veren elemanlarımız ile yaptığımız faaliyetler her zaman güvenli şekilde devam ediyor. Öğrenci eşyalarının itinalı olarak depolandığı firmamızda deneyimli elemanlar görev alıyor. Faaliyetlerimizi sürdürürken her zaman emniyet içerisinde olmasına önem veriyoruz. Memnuniyetinizi düşünerek hareket eden personelimiz işinin hakkını vererek faaliyetlerini sürdürüyor. Ambalajlama ve paketleme hizmetleri de yaparak elemanlarımız en güzel şekilde öğrenci eşyalarını depolarımızda muhafaza ediyor.

Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci eşyaları depolama şirketi
Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci eşyaları depolama şirketi

İstanbul Öğrenci Eşyası Depolama Firmaları

Güvenli İstanbul öğrenci eşyası depolama faaliyetlerimizi gereken hassasiyet ile yaparak tüm tedbirleri uyguluyoruz. Emniyetli şekilde faaliyetlerini sürdüren ekibimiz her zaman uygun araç gereç ve ekipmanları kullanarak depolama hizmetlerini kısa bir sürede tamamlıyor. Büyük nakliye araçlarımız ile öğrenci eşyalarını depolarımıza getirerek muhafaza ediyoruz. Korunaklı olarak bulunan depolarımız güvenlik tedbirlerinin üst düzeyde olduğu adrestir. Paketli, ambalajlı haldeki eşyalarınızın zarar görmeyecek şekilde korunmasına yönelik her türlü önlemi alıyoruz.

Kurumsal Öğrenci Eşyası Depolama Şirketi

Öğrenci eşyası depolama hizmetlerimizi gereken özen ile yapmaya devam ederek, herkes tarafından tercih ediliyoruz. İstanbul eşya depolama şirketimiz sahip olduğu büyük ve geniş depoları ile öğrenci eşyalarına en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Farklı bir şehirde okumak durumunda kalan öğrencilerin eşyalarına firmamız en iyi şekilde yardımcı olmaya devam ediyor. Eşyaların nem, rutubet ve küf gibi durumlar olmadan tertemiz şekilde depolaması adına hizmet veriyoruz. Kaliteli şekilde hizmet sağlayan eşya depolama firmamız gereken tedbirleri üst düzeyde alıyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

En İyi Öğrenci Eşyası Nakliyat Depolama Firmaları

Öğrenci eşyası depolama firmamızın gereken hassasiyeti göstererek yaptığı depolama faaliyetleri, gerekli tedbirler altında uygulanıyor. Nakliyat depolama faaliyetimizi sürdürerek her zaman tercih edilecek nitelikte ki hizmetlerimize devam ediyoruz. İşinde ehil ve oldukça deneyimli olan personellerimiz kusursuz şekilde çalışmalarına devam ediyor. Depoların temizliği üst düzey de bulunarak hijyenik bir ortam hazırlanıyor. Elemanlarımız depoların sürekli olarak havalandırma ve temizleme işlemlerini yapıyor.

Profesyonel Öğrenci Eşyası Depolama Hizmetleri

Güvenli şekilde yaptığımız eşya depolama faaliyetlerimizi siz de ekibimiz ile görüşerek hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Depoların yüksek tedbir içinde koruması eşyalarınızın emniyetli şekilde kalması adına ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Herkesin beğeni ile karşıladığı hizmetlerimizi siz de deneyebilirsiniz. Depolama konusundaki deneyimi ile her zaman üstün ve nitelikli hizmet veren personelimiz çalışmalarını kusursuz şekilde yapmaya devam ediyor. Öğrenciler için depo kiralama hizmet çeşitleri aşağıda listelenmiştir.

  • Kısa Vadeli Depolama
  • Uzun Vadeli Depolama
  • Kişiye Özel Oda Depo
  • Paylaşımlı Depolama
  • Kişisel Depolama Kutuları

Öğrenci Evi Depolama Hizmeti

Profesyonel öğrenci evi depolama hizmeti verildiği firmamız ev eşyalarının korunaklı ve güvenli bir şekilde kalması adına çalışıyor. Çeşitli sebeplerden dolayı ev eşyalarınızı depolarımıza koymanız gerektiğinde her zaman sizlere en iyi şekilde yardımcı oluyoruz. Nitelikli ve çalışkan elemanlarımız ile yaptığımız hizmetlerimiz sorunsuz şekilde gerçekleştiriliyor. Memnun kalınacak hizmetlerimizi alarak siz de eşyalarınızı depolarımız da saklayabilirsiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı depolama ihtiyacı duyduğunuz da ekibimiz size yeterli desteği veriyor. İtina içerisinde hareket ederek her zaman en kısa sürede eşyalarınızı depolarımıza yerleştiriyoruz.

Üniversite Öğrencileri Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyalarının temiz ve korunaklı olan depolarımız da saklanması için ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Çeşitli büyüklüklerde ve modellerde olan ofis eşyaları elemanlarımız tarafından detaylı şekilde hazırlanıyor. Paketleme ve ambalajlama gibi hizmetleri uygulayarak güvenilir depolama yapıyoruz. Her zaman tercih edilecek hizmet kalitemiz ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Emanet Öğrenci Evi Depolama Nasıl Yapılır?

Başarılı faaliyetleri gerçekleştiren eşya depolama firmamız her zaman sizlere itina içerisinde hareket ederek depolama hizmeti sağlıyor. Ev depolama faaliyetlerimiz beğenilecek ve tekrar tercih edilecek özellikler de bulunur. İstediğiniz zaman eşyalarınızın paketli ve kolilenmiş olarak depolarımız da muhafaza edilmesi adına hizmet talep edebilirsiniz.

Öğrenci evi depo kiralama İstanbul öğrenci eşyası kiralık depo firması
Öğrenci evi depo kiralama İstanbul öğrenci eşyası kiralık depo firması

İstanbul’da Öğrenci Eşyaları Depo Kiralama İşlemleri

Oda depolama kiralama hizmeti veren firmamız güvenli şekilde yaptığı faaliyetler ile sektörde bulunuyor. Adından söz ettiren ve her zaman kaliteli işçilik sunan elemanlarımız yeterli desteği sizlere veriyor. Oda depolarımız eşyalarınızın güvenli ve korunaklı olarak kalması adına uygun yerlerdir. Kiraladığınız odalara istediğiniz eşyanız ekibimiz tarafından yerleştiriliyor. Büyük bir hassasiyet ile yaptığımız faaliyetlerimize devam ederek sizlere oda depolama hizmeti veriyoruz. Kiralanabilen odalarımızı ekibimiz ile görüşerek siz de deneyimleyebilirsiniz.

Aşamaİşlem
1İhtiyaç Analizi: Eşyalarınızı ne kadar süre boyunca depolamak istediğinizi belirleyin.
2Depo Boyutu Seçimi: Eşyalarınıza uygun bir depo boyutu seçin.
3Depo Fiyatları Araştırması: Farklı depo şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırın.
4Online veya Telefonla Rezervasyon: Seçtiğiniz depo şirketiyle iletişime geçip rezervasyon yapın.
5Depo Kiralama Sözleşmesi: Şirketin sunduğu depo kiralama sözleşmesini dikkatlice okuyun ve imzalayın.
6Depo Güvenlik ve Erişim Bilgileri: Depo güvenlik önlemleri ve erişim bilgilerini öğrenin.
7Eşyaları Paketleme: Eşyalarınızı düzenli ve güvenli bir şekilde paketleyin.
8Depo Taşıma İşlemi: Eşyalarınızı depoya taşıyın, taşıma hizmeti varsa bu aşamayı değerlendirin.
9Depo Kontrolü: Eşyalarınızı depoda yerleştirdikten sonra düzenli aralıklarla kontrol edin.
10Sigorta İşlemleri: Depo şirketinin sunduğu temel sigortanın yanı sıra ekstra sigorta seçeneklerini değerlendirin.
11Fatura ve Ödemeler: Depo kiralama ücretlerini düzenli olarak ödeyin.
12Depo İptali veya Uzatma: Depo süresi dolarsa uzatma veya eşyalarınızı çıkarma sürecini başlatın.

Öğrenciler İçin Sigortalı Kiralık Depo Alanı

Profesyonel çalışan elemanlarımız ile sizlere eşya depolama konusunda hassasiyet içerisinde hizmet veriyoruz. Kiralık depo alanlarımızı tercih ettiğinizde eşyalarınızın güvenli şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaç duyulan her durumda firmamız sizlere kiralık depo alanlarını güvenli yaptığı hizmetleri ile sunmaya devam ediyor. Çeşitli büyüklüklerde bulunan eşyalarınız depo alanlarına yerleştirilerek özel bir şekilde kalabiliyor. İhtiyaç duyulan kaliteli hizmetin bulunduğu firmamızda deneyimli ve iş tecrübesi olan personellerimiz görev alıyor.

Güvenlik ÖnlemleriAçıklama
24/7 Güvenlik KameralarıTesisin çeşitli noktalarında 24 saat güvenlik kameraları ile sürekli gözetim.
Alarm SistemleriDepo birimlerinde alarm sistemleri ile olası hırsızlık veya güvenlik ihlallerini bildirme.
Geçiş KontrolleriYalnızca depo sahipleri ve yetkililerin bölgeye erişimine izin veren güvenlik geçiş kontrolleri.
Sigorta SeçenekleriEşyaların potansiyel hasarlara veya kayıplara karşı sigortalanabilmesi için çeşitli sigorta seçenekleri.

Uygun Öğrenci Eşyası Depolama Fiyatları

Öğrenci eşyası depolama hizmeti vererek çalışkan ve deneyimli elemanlarımız ile sektörde faaliyet gösteriyoruz. Uygun fiyatlar ile sizlere yardımcı olan firmamız her zaman gereken hassasiyeti ve özeni gösteriyor.  Aldığınız kaliteli hizmet sizleri memnun edecektir. Makul fiyatlar ile firmamızdan güvenilir ve özenli hizmeti her zaman alabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Öğlenci Eşyası Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Depo kiralama fiyatları eşyaya ve size verilecek depo büyüklüğüne göre değişir. Depo kiralamak için ne kadar ödeme yapmam gerekiyor? Aylık ortalama 2.000 tl den başlayan ücretlerle kiralama yapabilirsiniz.

Depo Kiralamak İçin Öğrenci İndirimleri Var Mı?

Depo kiralama için öğrencilere indirim yapıyoruz. Öğrenci indirimli depo kiralama firmaları arayanlara özel çözümler geliştiriyoruz. Bu kapsamda kişiye özel sezonluk oda tipi depo kiralıyoruz.

Öğrenci Evi Depolama Süresi Ne Kadar Olabilir?

Üniversite öğrencileri için yaz sezonunda ve okulların tatil olduğu zamanlarda boşuna kira vermemek için evlerindeki eşyaları depo kiralayarak saklayabilirler. Süre isteğe bağlı günlük, haftalık, aylık, sezonluk veya yıllık olabilir.

Depo Kiralamak İçin Yaş Sınırlaması Var Mı?

Depo kiralamak için 18 yaşını tamamlamış olmak gerekir. Depo sözleşmesi imzalamak, sigorta sözleşmesi yapmak ve ödeme açısından 18 yaş üstü her birey depo kiralayabilir.

Öğrenci Deposunda Güvenlik Önlemleri Nelerdir?

Güvenli öğrenci deposunda güvenlik personeli, gece bekçisi, 7/24 İP Güvenlik kameraları, otomatik yangın, ısı ve nem ölçer senyörleri yanı sıra Sel, deprem, yangın, doğal afet sigorta sözleşmesi mevcuttur.

Depolama Birimi İçinde Hangi Eşyalar Depolanabilir?

Depolama birimi içinde bozulmayacak, koku yapmayacak, gıda malzemeleri dışında, uzun süre muhafaza edilebilecek tüm ev eşyalarının depolanması yapılır. Kanuna aykırı yasaklı maddelerin depolanması ise yasaktır.

Öğrenci Depo Kiralama İçin Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

Öğrenci depo kiralama için ücretsiz ekspertiz hizmeti, depo teklif formu, iletişim sayfası ve diğer bağlantı yollarından bizlere 7/24 ulaşabilir, rezervasyon yapabilirsiniz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/ogrenci-esyasi-depolama/

Etiketler:

En İyi Öğrenci Eşyası Depolama Şirketi

En uygun Öğrenci Eşyası Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir