Koli depolama İstanbul kiralık koli deposu şirketi uygun fiyatlarla koli paket depolama hizmeti sunar. Kargo paketi, karton koli ve paketli kolilerinizi emanet depolarımıza getirin güvenle depolayın. İstanbul eşya depolama şirketimiz sigorta sözleşmeli güvenli depolama hizmetini oda depo sistemi ile sunar.

Koli Depolama Firması

Profesyonel hizmet veren firmamız koli depolama işlemlerini özenle yapıyor. İstediğiniz zaman korunaklı ve güvenli şekildeki depolama faaliyetlerimizi siz de deneyimleyebilirsiniz. Her zaman işini özverili şekilde yapan personelimiz sorumluluklarını hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Koli depo kiralama işlemleri büyük ve geniş depolarımız da gerçekleşiyor. Hazırlıklar özenle yapıldığı için eşyalar koliler içerisinde depolarımız da tertemiz şekilde kalıyor. Büyük bir konfor sunan firmamız sizlere her zaman yeterli desteği sağlıyor. Güvenli şekilde hizmet alabileceğiniz firmamız sektörün her zaman öncü ve yenilikçi firması olarak faaliyetlerine devam ediyor.

Koli depolama İstanbul koli deposu kiralama şirketi
Koli depolama İstanbul koli deposu kiralama şirketi

En İyi Koli Depolama Firmaları

Koli depolama hizmeti veren profesyonel adres olarak her zaman eşyalarınızın güvenli alanlar olan depolarımız da saklanması adına çalışıyoruz. Güzel bir şekilde sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz, her zaman yeterli tecrübeye sahip elemanlarımız tarafından yapılıyor. Eşyalar korunaklı şekilde kaldığı için elemanlarımız kiralık koli deposu hizmetini en güzel şekilde yaparak çalışmalarını sürdürüyor. Gereken tedbirleri alan personelimiz eşyaların büyük veya küçük hepsi için kolileme hizmeti veriyor.

Kurumsal Koli Depolama Şirketi

Depolama faaliyetlerimiz her zaman beğenilecek ve tercih edilecek nitelikte bulunduğu için hizmetlerimiz kusursuz ve itinalı şekilde gerçekleştiriliyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu depolama faaliyetlerini sürdüren firmamız geniş alanlar olan depoların temizliğini ve bakımını sürekli yapıyor. Elemanlarımızın çalışkanlığı sayesinde depoların temizlik faaliyetleri özenle gerçekleştiriliyor. Aralıksız şekilde sürdürdüğümüz tüm çalışmalarımız, eşyaların daha temiz ve sağlıklı şekilde depolanması adına uygulanıyor. Memnun kalınacak nitelikteki hizmetleri sağlayan personelimiz görevlerini eksiksiz yaparak çalışmalarına devam ediyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

İstanbul Koli Nakliyat Depolama Firmaları

Özenli hizmet veren firmamız nakliyat depolama işlemlerinde gerekli olan tüm faaliyetleri itinalı olarak yapıyor. Eşyaların zarar görmemesi için her türlü tedbiri alarak paketleme işlemi uyguluyoruz. Nakliyat depolama hizmeti vererek, eşyaların nakliye edilirken gereken depolama hizmetini gerçekleştiriyoruz. Büyük bir kolaylık sağlayan personelimiz, tüm eşyaların korunaklı ve yüksek güvenlik altında bulunan depolarımız da saklanmasını sağlıyor. İstediğiniz zaman siz de ekibimiz ile görüşerek depolama faaliyetlerimizi elemanlarımızdan talep edebilirsiniz.

Profesyonel Koli Depolama Hizmetleri

Güvenli şekilde sürdürdüğümüz koli depolama faaliyetleri elemanlarımızın çalışkanlığı ile hızlı bir şekilde yapılıyor. En iyi ve kaliteli hizmetleri sunarak koli depo kiralama işlemlerinde gereken tedbirleri alıyoruz. Eşyaların zarar görmeyeceği şekilde yapılan yerleştirme ve düzenleme hizmetleri personelimizin titiz çalışmaları ile sürüyor. Alanında oldukça ehil ve deneyimli olan personelimiz ile koli depolama hizmetine devam ediyoruz. Her çeşit eşyanın hazırlıklarını yaptıktan sonra depolama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tedbirli ve oldukça özenli hizmet veren personel ile çalışarak depolama konusunda her zaman profesyonel kalitede hizmet sağlıyoruz.

Ev Eşyası İçin Koli Deposu Kiralama Hizmeti

Profesyonel firmamızda ev depolama hizmeti gerekli olan hassasiyet ve özen ile yapılıyor. Eşyaların güvenli olan depolarımız da bulunması için ekibimiz ile görüşebilirsiniz. Ev eşyalarının hazırlıklarını itina içerisinde yaptıktan sonra depolarımıza yerleştiriyoruz. Korunaklı olan depolarımız hiçbir riskin olmadığı mekanlar olarak hizmet veriyor. Temizlik ve bakım konusunda yeterli desteği sağlayan personelimiz, depoların hijyen uygulamalarını en güzel şekilde yapıyor.

Ofis Eşyası İçin Koli Depo Kiralama Hizmeti

Eşya depolama hizmetimizin güvenli olması için her zaman gerekli tedbirleri en güzel şekilde uyguluyoruz. Ofis depolama hizmeti vererek, eşyaların hazırlıklarının yapılmasının ardından büyük nakliye araçlarımız ile taşıyarak depolarımıza yerleştiriyoruz. Paketleme ve hazırlık aşamalarında personelimiz uygun malzemeleri kullanarak faaliyetlerini sürdürüyor. Gereken özen gösterildiği için ofis eşyaları depolarımız da istediğiniz süre boyunca güvenle kalıyor.

Koli İçin Depo Kiralama Nasıl Yapılır?

Ev depolama hizmetlerini gerçekleştirirken her zaman eşyaların korunmasına yönelik üst düzeyde tedbirler alıyoruz. Maddi hasar ve kayıp olmaması için depolama faaliyetlerini her zaman özenli davranıyoruz. Paketli ve korunaklı olan ev eşyalarını depolarımız da muhafaza ediyoruz. Güvenlik kameraları ve elemanlarımız ile sürekli takip edilen depolarımız, oldukça emniyetli alanlardır.

İstanbul koli depolama kargo koli depo kiralama firması
İstanbul koli depolama kargo koli depo kiralama firması

Koli Oda Depolama Kiralama İşlemleri

Hizmet kalitesinin yüksek olduğu firmamıza oda depolama kiralama hizmeti itinalı şekilde yapılıyor. Eşyalar için her zaman üst düzeyde tedbirleri uygulayarak, maddi hasar ve kayıp olmaması ekibimizin en büyük amacıdır. Nem ve rutubet gibi hiçbir olumsuz durum yaşanmadan eşyalar oda depolarda muhafaza ediliyor. Kiraladığınız oda depolara tüm eşyalarınızın koyulmasını sağlayarak güvenli hizmet alabilirsiniz. İşinin ehli olan personelimiz faaliyetlerini sürdürürken her zaman özenle hareket ediyor.

Koli İçin Kiralık Depo Alanı

En iyi şekilde hizmet veren eşya depolama firmamız kiralık depo alanlarını sizlerin hizmetine sunuyor. Her zaman faaliyetlerimizi kusursuz yapmaya çalışan personelimiz, kiralık depo alanlarına eşyalarınızın koyulmasını sağlıyor. Kiraladığımız depolarımıza eşyalarınızı personelimiz yerleştirerek sürekli kontrollerini sağlıyor. Temizlik ve hijyen uygulamaları sürekli yapılan depolarımız eşyalarınızın sağlıklı ve temiz şekilde kalması adına en iyi hizmetin bulunduğu yerdir.

Uygun Koli Depolama Fiyatları

Koli depolama hizmetini uygun fiyatlar ile sunarak, işini en iyi şekilde yapan personellermiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Nitelikli hizmetin bulunduğu firmamızda gereken tüm tedbirler alınarak koli eşya depolama hizmeti veriliyor. İstediğiniz zaman siz de güvenilir hizmet alarak, sorunsuz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Güncel İndirimli Kargo Koli Depolama Ücretleri

2023 Güncel indirimli kargo koli depolama ücretleri indirimli fiyatlarla uzun süreli depolamalarda geçerli olacak şekilde %20 ye varan indirimler uygulanır. Güncel kolilerin depolanmasını için İstanbul depolama şirketimiz ile irtibata geçerek ücretsiz ekspertiz hizmeti alınız.


Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Koli Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Koli depolama fiyatları ortalama 500 tl den başlayan ücretlerle sunulur. Koli sayısı ve kolilerin hacmine göre sığacak depo alanlarının büyüklüğüne göre ücretlendirme yapılır.

Kolilerin Depolanma Süresi Nedir?

Kolilerin depolama süresi ve koli için depo kiralama süreleri Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık şeklindedir. Dileyen istediği süre zarfında kendine özel odalı depolama alanı kiralayabilir.

Koli Ölçüleri Fark Ediyor Mu?

Koli ölçüsü fark etmiyor. Her ölçü ve büyüklüğe göre koli depo kiralama hizmeti veriyoruz. Koliler için depo kiralanacaksa İstanbul Eşya Depolama sizlere oda koli deposu kiralar.

Depo Alanları Kilitli Midir?

Evet kişiye özel kilitli ve oda sistemli depolarda sadece sizin girip çıkış yaptığı alanlarda güvenle eşyalarınızı depolayın. Size özel +1 oda ile eşyalarınızı güvene alın.

Taşıma İşlemlerini Kim Yapıyor?

Kolilerin taşınması nakliye işlemlerini bizzat kendimiz yapıyoruz. İstek halinde kendiniz de taşıyabilirsiniz. Fakat taşınma aşamalarında olası kaza ve zarar durumlarından biz mesul olmayız.

Eşya Paketleme Yapıyor Musunuz?

Kolileme ve paketleme yapıyoruz. Komple eşyaların kolilemesi dahil eşya paketleme hizmeti de veriyoruz. Dileyen eşyalarını kendisi paketler isteyen de özel eşya paketleme hizmetimizi tercih eder.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/koli-depolama/

Etiketler:

En İyi Koli Depolama Şirketi

En uygun Koli Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir