Kartal eşya depolama İstanbul Kartal ev eşyası depolama şirketi indirimli fiyatlarla kiralık depo, oda depolama, ev ofis ve parça eşya depo kiralama hizmeti sunar. Sigorta sözleşmeli Kartal eşya deposu, güvenlikli, güvenlik kameralı ve kilitli oda depo sistemli depo kiralayın.

Kartal Eşya Depolama Firması

Güvenilir hizmet anlayışı ile Kartal eşya depolama firması olarak sektörde faaliyetlerimize özenle devam ediyoruz. Depolarımız büyük ve oldukça konforlu alanlar olarak sizlere en iyi hizmeti sunmamızı sağlıyor. Deneyimli olan personelimiz ile nitelikli hizmet için her zaman özenli bir şekilde çalışıyoruz. Paketleme ve ambalajlama işlemlerini gerçekleştiren elemanlarımız eşyaların düzenli şekilde depolarımıza yerleştirilmesini sağlıyor. Memnun kalacağınız hizmet kalitemiz ile ihtiyacınız olan eşya depolama hizmetini en iyi şekilde alabilirsiniz.

Kartal eşya depolama İstanbul kartal ev eşyası depo kiralama firması
Kartal eşya depolama İstanbul kartal ev eşyası depo kiralama firması

Kartal’da Depolama Şirketi Seçerken Dikkat Edilecekler

Kartal’da depolama şirketi seçerken dikkat edilecekler listesini aşağıda bulabilirsiniz.

 1. Güvenlik: Depolama tesisinin güvenliği çok önemlidir. Güvenlik kameraları, personel gözetimi, alarm sistemleri gibi güvenlik önlemlerinin olup olmadığını kontrol edin.
 2. Erişim ve Saatler: Depolama alanına erişim saatleri ve şartları sizin ihtiyaçlarınıza uygun mu, esneklik sağlıyor mu, kontrol edin.
 3. Depolama Alanı Özellikleri: Eşyalarınızın depolanacağı alanın boyutu, özellikleri, temizliği ve düzeni konusunda bilgi edinin.
 4. İklim Kontrolü: Özellikle hassas eşyalarınız varsa, depolama alanının iklim kontrolü sağlayıp sağlamadığını kontrol edin. Sıcaklık, nem gibi faktörler önemli olabilir.
 5. Sigorta ve Sorumluluk: Depolama şirketinin sunduğu sigorta seçeneklerini, olası zarar durumunda nasıl bir sorumluluk üstlendiklerini öğrenin.
 6. Referans ve İncelemeler: Şirketin geçmiş müşterilerinin yorumlarını ve referanslarını kontrol ederek şirketin hizmet kalitesi hakkında fikir sahibi olun.
 7. Ücretlendirme: Depolama hizmetinin ücretlendirme politikası, fiyatlandırma detayları, ekstra masraflar konusunda net bilgi alın.
 8. Kontrat Detayları: Sözleşme şartları, taahhüt süresi, iptal koşulları gibi kontrat detaylarını dikkatlice inceleyin ve anlamadığınız herhangi bir şeyi sormaktan çekinmeyin.
 9. Ulaşılabilirlik: Depolama tesisinin konumu ve size olan ulaşım kolaylığı da önemlidir. Eşyalarınıza düzenli olarak erişebileceğiniz bir yer seçmek önemlidir.

En İyi Kartal Eşya Depolama Firmaları

Kartal eşya depolama firmamız sektörün öncü ve profesyonel adres olarak hizmet veriyor. Firmamızın sahip olduğu büyük depolar tüm eşyaların korumalı ve özenli şekilde kalmasını sağlıyor. Her çeşit eşyanızın depolama hizmetini sağlayarak sizlere gereken desteği veriyoruz. Oldukça tecrübeli olan personellerimiz depolama hizmetinin güvenli şekilde yapılmasını sağlıyor. Hizmet kalitemiz gereği depolarımızın temizliğini ve güvenliğini üst düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız çalışmalar ile depolarımızın ısı ve nem ayarları her zaman kontrol altında tutulur. Düzgün bir şekilde yerleştirilen eşyalarınız depolarımız da istediğiniz süre boyunca kalarak sizlere konforlu bir hizmet sağlar.

Kurumsal Kartal Eşya Depolama Şirketi

Kartal eşya depolama şirketimiz gerekli olan tüm malzemeleri ve ekipmanları kullanarak eşyaları depolarımıza yerleştirerek en güzel şekilde kalmasını sağlıyor. Temiz ve korunaklı olarak yaptığımız depolama hizmetleri tercih edilecek nitelikte bulunuyor. Sorun yaşanmadan tüm eşyalar ve malzemeler depolarımıza ekibimiz tarafından yerleştiriliyor. İstanbul eşya depolama firmamızın sağladığı imkânlardan olan paketleme ve ambalajlama gibi korunaklı hazırlıklar, eşyaların daha temiz kalmasını sağlıyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Güvenli Kartal Nakliyat Depolama Şirketleri

Kartal eşya depolama firmamız ile nakliyat ve depolama işlemleri güzel bir şekilde yapılarak sizlere kaliteli hizmet verilmektedir. Depolama konusundaki yeterli tecrübesi ve deneyimi ile hizmet veren elemanlarımız görevlerini sorumluluklarını en güzel şekilde yerine getiriyor. Teslim alınan eşyaların ve malzemelerin depolarımıza yerleştirilmesi en kısa sürede yapılıyor. Korunaklı olarak kalan eşyalar depolarımız da nem, rutubet ve diğer olumsuz durumlar olmadan temiz bir şekilde saklanıyor.

Kartal Ev Eşyası Depolama Firmaları

Kartal ev eşyası depolama firmaları arayanlar için komple ev eşyalarının depolanmasını sağlarız. Kartal’da komple ev eşyası için kiralık depo arayanlara küçük depo, büyük depo ve orta depo seçenekleri sunuyoruz. Eşyaya göre hacimli depo ve eşya miktarına göre belirlenen kiralık depo büyüklüğüne göre de ücretlendirme yapıyoruz. Ekonomik az eşya için az kira, fazla eşya için normal kira seçeneği sunuyoruz.

Profesyonel Kartal Depolama Hizmetleri

Kartal eşya depolama firmamızın gerçekleştirdiği işlemler paketleme, ambalajlama ve güvenli olarak depolama hizmetlerinden oluşuyor. İstediğiniz zaman siz de firmamız ile iletişime geçerek depolama hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz. İş tecrübesi bulunan ve her zaman en iyi şekilde çalışan elemanlarımız depoların güvenliğini ve temizliğini kontrol ederek itinalı hizmet veriyor.

 • Kartal ev eşyası depolama
 • Kartal komple ev depolama
 • Kartal parça eşya depolama
 • Kartal oda depo kiralama
 • Kartal koli depolama

Kartal Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Depolama firmamız ev eşyası depolama hizmet hazırlığını özenli şekilde yapar. Ev depolamasını profesyonel şekilde yapıyoruz. İşinde profesyonel olan personelimiz gerekli olan hazırlıkları kısa zamanda içerisinde yaparak sizlere kaliteli hizmet veriyor. Titiz bir şekilde çalışan personelimiz depoların hijyen ve temizlik uygulamalarını sürekli yaparak hizmetlerini sürdürüyor. Ev eşyalarınızın hazırlanıp depolarımıza yerleştirilmesi ile siz de konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her çeşit eşyanın ve malzemenin depolarımız da muhafaza edilmesi sağlanarak sizlere kaliteli hizmet verilmektedir.

Kartal Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Ofis eşyalarının güvenli şekilde depolanması için her zaman itinalı hizmet ile sizlere yardımcı oluyoruz. İşinde oldukça ehil ve deneyimli olan tecrübeli personeller ile faaliyetlerimize devam ederek ofis depolama hizmeti gerçekleştiriyoruz. Ofis eşyaları farklı çeşitlerde ve modellerde eşyaları içerdiği için, ekibimiz ustalıkla paketleme işlemlerini yapıyor. Depolarımıza yerleştirilen ofis eşyaları ihtiyaç duyduğunuz güvenilir hizmet ile muhafaza ediliyor. En iyi şekilde yapılan depolama faaliyetleri için her zaman ekibimiz ile görüşebilirsiniz.

Kartal Ev Depolama Nasıl Yapılır?

Kartal eşya depolama firması olarak ev depolama işlemlerini gerekli önlemleri alarak her zaman profesyonel şekilde yapıyoruz. Ambalajlı, paketli haldeki eşyalarınızın düzenli şekilde yaptığımız depolama hizmetleri sizleri de yüzde yüz memnun edecektir. Üst düzeyde bulunan depolarımızın güvenliği her zaman personelimiz tarafından takip ediliyor. Nem, rutubet ve diğer olumsuz durumlar olmaması adına depoların ısı ayarlarını sürekli kontrol ediyoruz.

 1. Depolama Kutuları veya Ambalaj Malzemeleri Kullanın: Dayanıklı ve kaliteli depolama kutuları veya plastik konteynerler edinin. Kırılabilecek eşyalarınız için balonlu ambalaj malzemeleri, streç film veya paketleme kağıdı gibi malzemeler de gerekebilir.
 2. Eşyalarınızı Kategorilere Ayırın: Eşyalarınızı depolamadan önce benzer özelliklere sahip olanları bir araya getirin. Örneğin, mutfak eşyaları, giysiler, kitaplar, elektronik eşyalar gibi gruplandırabilirsiniz.
 3. Etiketleyin: Her kutuyu veya ambalajı etiketleyin. Hangi eşyaların içinde olduğunu açıkça belirtmek depolama sürecini kolaylaştırır ve ihtiyaç duyduğunuzda bulmanızı sağlar.
 4. Kullanmadığınız Eşyaları Ayırın: Depolama için seçtiğiniz eşyaları gözden geçirin. Kullanmayacağınız veya ihtiyaç duymayacağınız eşyaları ayırarak bağış yapabilir, satabilir veya atabilirsiniz.
 5. Depolama Alanı Kiralayın: Kartal’da bulunan depolama tesislerinden birini seçerek ihtiyacınıza uygun bir depolama alanı kiralayın. Boyut olarak eşyalarınızın tamamını sığdırabileceğiniz bir alan seçmeye özen gösterin.
 6. Eşyalarınızı Düzenleyin: Depolama alanınızdaki eşyaları düzenli bir şekilde yerleştirin. Ağır ve dayanıklı olanları altta tutun, hafif ve kırılgan olanları üste yerleştirin.
 7. Koruma ve Güvenlik: Eşyalarınızı depolama alanında korumak için gerekli önlemleri alın. Gerekirse eşyalarınızı örtmek veya ekstra koruma sağlamak için örtü, bez veya özel kapaklar kullanın.
 8. Düzenli Kontroller Yapın: Eşyalarınızı düzenli olarak kontrol edin ve gerektiğinde bakımını yapın. Nem, rutubet veya zarar gören eşyaları hemen değiştirin veya temizleyin.

Kartal Oda Depolama Kiralama İşlemleri

İhtiyaç duyulan oda depo kiralama işlemlerini firmamız itinalı olarak yapıyor. Firmamızın sahip olduğu depolama alanlarından olan oda depolar sizlere büyük bir kolaylık sunarak, tüm eşyalarınızın güvenli olarak kalmasını sağlıyor. İstediğiniz zaman oda depolarımızı kiralayarak eşyalarınızın özel bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Faaliyetlerimizi her zaman büyük bir ehemmiyet ile sürdürüyoruz. İstediğiniz kaliteli hizmeti bulabileceğiniz eşya depolama firmamız tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile faaliyetlerine devam ediyor. Oda depolama kiralama işlemlerini ekibimiz ile görüşerek hızlı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

AşamaDepo Kiralama Aşamaları
İhtiyaç BelirlemeMüşterinin depolama ihtiyacını anlamak ve belirlemek
Depo Boyut SeçimiMüşterinin eşyalarının miktarını ve boyutunu belirlemek, uygun depo boyutunu seçmek
Depo KiralamaMüşteri için uygun depo seçeneğini sunmak ve kiralamak
Taşıma PlanıEşyaların depoya taşınması için plan yapmak
Eşya TaşımaMüşterinin eşyalarını depoya taşımak
Depo DüzenlemeEşyaların depoda düzenlenmesi ve yerleştirilmesi
Güvenlik KontrolüDepo güvenliğinin sağlanması ve kontrol edilmesi
Kiralama Süreci BitişiMüşterinin depo kiralama sürecinin tamamlanması
Kartal kiralık depo İstanbul kartal depo kiralama şirketi
Kartal kiralık depo İstanbul kartal depo kiralama şirketi

Güvenilir Kartal Kiralık Depo Alanı

Eşya depolama firmamız kiralık depo alanları ile ihtiyaç duyan herkes için kaliteli hizmet sağlıyor. Depoların uygun ve güvenli ortamları eşyalarınıza en güzel şekilde depolama hizmeti yapılmasını sağlıyor. Yaptığımız hizmet sayesinde siz de kaliteli hizmeti kolaylıkla alacaksınız. Her türlü yeniliği takip eden firmamız ile depolama işlemlerini büyük bir özen ve itina ile yapmaya devam etmekteyiz. Memnun kalacağınız kaliteli hizmetlerimiz ile sektörde bulunmayı ve hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Hizmet kalitemiz gereği depolama faaliyetini gerekli titizliği göstererek elemanlarımız gerçekleştiriyor.

Uygun Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Kartal eşya depolama firmamız fiyatları ile her zaman tercih edilecek ve hizmet alınacak adres olarak bilinir. En uygun fiyatları sizlere sunan firmamız depolama işlemlerini profesyonel olarak gerçekleştiriyor. Alanında oldukça deneyimli olan personellerimiz depoların güvenliğini kontrol altında tutarak ısı ve nem ayarlarını olması gerektiği gibi düzenliyor. Nem, rutubet ve hiçbir sorun yaşanmadan eşyalar ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca depolarımız da muhafaza edilir. Başarılı ve profesyonel elemanlar ile itinalı hizmetlerimize her zaman devam ediyoruz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Kullanıcılar Bunları Da Sordu

Kartal Eşya Depolama Alanı Nerede?

Kartal eşya depolama alanı Kartal’da yer almaktadır. İstanbul’da Anadolu yakası depolama alanlarımızda her ilçede şubelerimiz mevcuttur. Size en yakın depo alanına eşyalarınızı saklarız.

Kartal Depolama Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Kartal depolama ücretleri aylık şeklindedir. Eşya miktarına göre belirlenir. Depolanacak eşya hacmi, eşya miktarı ve evin oda sayısına bağlı olarak ücret çıkarılır.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Kartal eşya depolama fiyatları ortalama 3.000 tl den başlar. Depolanacak eşya miktarı az ise küçük ve orta depo alanı kiralanır. Eşya miktarı fazla ise büyük depo alanı kiralanır.

Minimum ve maksimum depolama süreleri nedir?

Minimum depolama süresi ortalama 1 ay dır. Maksimum depo kiralama süresi de yıllarca olabilir. Depolama süresi uzatma veya kısaltma seçenekleri var mı? diyenlere evet var.

Depolama süresince eşyalarım sigortalanıyor mu? Sigorta seçenekleri nelerdir?

Depolama süresince eşyalarınız deprem, sel, yangın, gibi afetlere karşın sigortalanır. Eşya depolama sigortası kapsamında eşyaların kaybolma ve çalınma durumlarına karşın sigorta teminatla korunur.

Eşyalarımı depoya nasıl taşıyacağız? Taşıma hizmetleri sunuyor musunuz?

Eşyalarınızı ister kendiniz depoya taşıyın. İsterseniz de biz özel ambalajlama malzemeleri ile paketleyerek ve özel nakliye ekibi nezaretinde güvenle taşıyalım. Taşımalı depo kiralama hizmeti ile stresten kurtulun.

Depolama sözleşmesinin detayları nelerdir? Hangi koşullarda sözleşmeyi iptal edebilirim?

Eşya depolama sözleşmesinin detayları önceden belirlenmiş maddelerden oluşur. İptal etme koşulları da yazılı olarak belirtilmiştir. Depo kiralama sözleşmesini okuyunuz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/kartal-esya-depolama/

Etiketler:

En İyi Kartal Eşya Depolama Şirketi

En uygun Kartal Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir