Asya eşya depolama Asya yakası depolama şirketi sigortalı taşımalı aylık kiralık Asya ev eşyası depolama, parça eşya depolama, emanet oda depo kiralama hizmeti sunar. En iyi en güvenli profesyonel Asya kiralık depolama alanlarını %20 ye varan indirimlerle yararlanın. Asya eşya deposu kiralayın, fazla eşyalarınız için yaşam alanlarınızda kendinize yer açın.

Asya Eşya Depolama Firması

Asya eşya depolama olarak, ofis eşyası depolama da size kusursuz, kaliteli ve güvenli depolama hizmeti sunmaktadır. Evde veya iş yerindeki eşyaların çokluğundan şikâyet edilirse ya da koyacak yer olmazsa ya da bir yere tayin çıktıysa eşyaları nereye koyacağınızı düşünürseniz profesyonel eşya depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Asya eşya depolama İstanbul Asya yakası eşya depolama firması
Asya eşya depolama İstanbul Asya yakası eşya depolama firması

İstanbul Asya Yakası Eşya Depolama Şirketi

Asya eşya depolama firmamız siz değerli müşterilerine kolay ve pratik çözümleri sunmayı sağlayarak atmaya kıyılamayan ya da saklamakta güçlük çekilen eşyaların bireysel ve kurumsal bir şekilde özel depolama noktaları içinde muhafaza eder. Üst seviye güvenlik anlayışı ve kaliteyi daima vurgulayan taşıma firmamız yalnızca bireysel bir şekilde ev eşya depolama hizmeti vermekle kalmamakta, kurumsal bir şekilde firmalara ufak ve orta ölçekli firmalara da depolama hizmeti ve stok kontrol noktalarında hizmet sağlar. Eşya depolarımız geniş detaylı bir şekilde sigorta kapsamındadır. Ayrıca 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenir. Asya eşya depolama depo sistemi ile müşterilerine kolay ve ferah depolama çözümleri getirir.

Asya Eşya Depolama Hizmetini Kimler Alabilir?

Eşya depolama hizmeti oldukça geniş hizmet skalasına sahiptir. Bunlar;

 • Ev içinde fazla eşyası olup muhafaza edemeyenler
 • Evini kiraya vermeyi isteyen ya da tadilat yaptıranlar
 • İş organizasyonunda sonra kullanılan eşyaları muhafaza etmeyi isteyenler
 • Hacmi büyük olamayan, gümrükten gelmiş eşyaları depolamayı isteyenler
 • Evdeki eşyalardan yer açmayı isteyenler

En İyi Asya Eşya Depolama Firmaları

Eşyaların depolanmasına karar verildiğinde firmamızı 1-2 iş günü içinde aradığınızda ücretsiz olan eksper ile eşyaların olduğu yere gelip keşif ve yönlendirme yapar. Eşyaların olduğu noktaya geldikten sonra gerekli raporlama ve ön hazırlıkları özenle yaparak gerekli taşınma programını hazırlamaktadır. Hazırladığı çalışma programında size uygun eşya ambalajlama ve depolama hizmeti sağlamaktadır.

Kurumsal Asya Eşya Depolama Şirketi

Depolama gününden bir gün önce eşyaların ambalajı yapılır ve müşterilerin belirttiği zamanda eşyaların taşınma hizmet işinde uzman profesyonel elemanlar tarafından yapılır. Eşyaların depoya konulmasından sonra size yönelik özel odaya konulmakta ve odanın anahtarı size teslim edilmektedir.
Asya eşya depolama da istediğiniz zaman kontrol edebilir, ihtiyaç duyulan eşya parçasını alarak kullanabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket
✅ Kredi Kartına Taksit:3-6-9 Taksit

Güvenli Asya Yakası Nakliyat Depolama Firmaları

Dairede, ofiste, evde boş nokta aramanıza gerek kalmaz; Yaşam rahatlığını, depolama kalitesine etki etmektedir. Bir süreliğine kutuyu kiralamak ve yer açabilmek oldukça kolaydır. Hizmeti uygun bir sürede kullanabilirsiniz.

Profesyonel Asya Yakası Depolama Hizmetleri

Kullanılabilirlik; Bir alışveriş ve eğlence merkezinde bir metrekarelik daire ya da depo kiralamanın fiyatı hesaplandığında, firmamızdan önemli seviyede çok yüksek olacaktır. Sigorta; Yangınlar ve diğer olaylar %100 olarak korunamamaktadır. Bu sebeple müşterilerin mülklerinin hepsi sigortalıdır, bu durum da ek bir garantidir.

 • Asya komple ev depolama
 • Asya ev eşyası depolama
 • Asya ofis eşyası depolama
 • Asya parça eşya depolama
 • Asya oda depo kiralama
 • Asya koli depolama
 • Asya emanet depo

Asya Yakası Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Sabit sıcaklık ve nem; Düşük ortam sıcaklığı, sıcaklık dalgalanmaları, yüksek nem- bu faktörler ekipmanın, mobilyaların, belgelerin güvenliğine olumsuz etki etmektedir. Bu sebeple depoyu, depolama şartlarını optimum duruma getiren modern ısıtma ve havalandırma sistemleri ile donatmıştır.  24 saat güvenlik; Bölgede ve koridorlarda 24 saat video gözetimi bulunmaktadır.

Asya Yakası Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

24 saat erişim; Kiralık kutunun kullanımında bir kısıtlama bulunmaz. Kiracı istediğinde gelme hakkına sahiptir. Çalışma takvimine hafta sonu ve tatiller dahil değildir. Toz ve diğer kirleticilerin miktarını minimuma indirmektedir.

Asya Eşya Depolama Neden Tercih Edilir?

Asya eşya depolama hizmeti sağlayan firma arıyorsanız, Asya eşya depolama ile doğru adrestesiniz. Firmamız, alanında deneyimli ve profesyonel ekipleri ile çalışır. Eşyaları güvenle ekip arkadaşlarımıza teslimde bulunabilirsiniz. Kendini geliştirip yoluna devam eden firmamız kendisini yenilemeyi başarmıştır. Yaşanan pandemi aşamasında hijyene ekstra önlem alınmaktadır. Eşyalar firmada kalan süre boyunca sigortalı olarak korunacağından olumsuzluğa karşı da önlem alınmaktadır. Haşerelerden korunan ve devamlı olarak ilaçlanan firmamıza eşyaları güvenle teslim edebilirsiniz.

Eşyalarınızı yani parsiyel olarak seçilen eşyaları kendi yöntemlerimiz ile sarmaktayız, hiçbir noktada görülmeyen eski ismi ile elleçleme sistemi ile sarmaktayız. Böylelikle eşyaları tüm olumsuz durumlardan %90’a kadar korumaktayız geriye kalmış %10 deneyimimiz ve emanete duyulan sadakatimizdir.

Asya Oda Depo Kiralama İşlemleri

Acil durumlarda ve kentsel dönüşümde eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Asya eşya depolama işlemlerinde ev veya iş yeri eşyanızın hangi süre ile depo alanında muhafazası olacağına dair net bilgi sağlamanız sunulacak fiyat teklifi içerisinde önem taşır.

Asya eşya depolama hizmetlerinde gün bazında yapılacak olan depo işlemlerinin dışında haftalık olarak, aylık veya senelik olarak da depo hizmeti alınabilmektedir. Depo hizmet alımında zaman dolmadan eşyayı teslim almak istemeniz durumunda firmaya konuyla ilgili detaylı bilgi sağlayarak eşyayı süre olmadan da teslim alabilirsiniz. Bunun dışında hizmet sözleşmesi sonunda yeni yerinizin hazır olmamasında yeniden hizmet sözleşmesi yaparak yeni zaman da belirlenebilir.

Asya Eşya Depolama Fiyatları

Parça eşya depolama fiyatları kesintisiz olarak aynıdır ve aylık plandır. Parça eşya depolama bir eşya tabiri sadece nakliye fiyatları eklemeli olacaktır. Nakliye fiyatları bazı yerlerde sabittir. Bazı bölgelerde de nakliye ücretli ufak çapta oynamalar ile getirebilmektedir. Nakliye tercihi tümüyle size aittir. İster bizimle birlikte çalışan nakliye firmaları isterseniz de güven duyduğunuz bu konuda firma esnekliği bulunmaktadır. Asya eşya depolama ve fiyatlarına firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al 0-6 Ay Arası Aylık Depolama Ücreti +6 Ay Süreli Aylık Depolama Fiyatları
Koli Depolama XS-XSMALL 450 ₺ 400 ₺
Oda Depolama S-SMALL 1.600 ₺ 1.500 ₺
1+0 Ev Eşyası Depolama S-Small 15 m³ 2.000 ₺ 1.800 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama M-Medium 20 m³ 2.400 ₺ 2.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama L-Large 30 m³ 2.800 ₺ 2.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama XL-XLarge 40 m³ 3.300 ₺ 3.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama XXL-XXLarge 50 m³ 3.800 ₺ 3.500 ₺

Eşya Depolama Fiyat Hesapla


Kullanıcılar Bunları Da Sordu?

En Yakın Asya Depolama Konumu Nerede?

En yakın Asya yakası eşya depolama konumu Anadolu yakasında Kadıköy, Kartal eşya depolama, Tuzla eşya depolama ve Pendik eşya depolama konumlarında yer alır.

Asya Ev Depolama Hizmeti Sigortalı Mıdır?

evet, bütün eşya depolama hizmetlerimiz sigorta sözleşmelidir. Sigorta garantili olarak eşyalarınız depolarımızda muhafaza edilerek güvenle saklanır.

Asya Yakası Kiralık Depo Sözleşmesi İmzalanıyor Mu?

Tabi ki evet. Asya kiralık depo sözleşmesi ile eşyaların nasıl, ne zaman ve nereden nasıl alınıp, nasıl saklanacağı, süresi ve ücret bilgisi önceden belirlenerek imza altına alınır.

Asya Depo Kiralama Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Asya depo kiralama ücretleri depolanacak eşya miktarına bağlı olarak tahsis edilecek kiralık depo büyüklüğüne göre belirlenir. Küçük, orta ve büyük depo ücreti farklıdır.

Asya Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Asya eşya depolama fiyatları ortalama 3.000 tl dir. Depolanacak ev eşyasına göre ve evin oda sayısına bağlı olarak eşyalarınıza uygun oda depo kiralıyoruz.

https://www.istanbulesyadepolama.com.tr/asya-esya-depolama/

Etiketler:

En İyi Asya Eşya Depolama Şirketi

En uygun Asya Eşya Depolama fiyatları ile güvenle taşın

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir